X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Walaba Hostel and Beach Houses

6km after Puerto Viejo, in Punta Uva beach, 100 mts after Selvin�s Rest, Puerto Viejo, Kostaryka

Mapa i dojazd


65%Ocena

  • 58%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 67%Lokalizacja
  • 70%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 55%Czystość
  • 57%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google SAMOCHODEM

Z San José autostradą Braulio Carrillo (Route 32) do Limón, które przechodzi przez Park Narodowy Braulio Carrillo. Po wyjściu z Parku Narodowego, nadal na Route 32 aż do miasta Limon. Ta część podróży trwa około 2 godzin.

Tuż przed dotarciem do miasta Limon, uruchamiamy drogowskazami w kierunku Sixaola i Cahuita. Znajdziesz się na Route 36. Kontynuuj wzdłuż tej drogi na około 1 godzinę. Można przejechać kilka mostów i przejść miasto Penshurst (gdzie jest stacja benzynowa, gdzie należy napełnić zbiornik) oraz wejście dla Cahuita i Puerto Vargas.

Po przyjeździe na Hone Creek, jest ostry skręt w prawo z objawami, dalej prosto, aby przejść do Puerto Viejo. Po przyjeździe na Puerto Viejo, przejdź przez miasto przez pobyt na głównej drodze asfaltowej i zgodnie z drogowskazami w kierunku Manzanillo na 5 km, to znajdują się w Punta Uva, 100 mts po Selvin s Restaurant.

AUTOBUSEM

Transportery MEPE, tel. (00506) 2257-8129
Przystanek autobusowy znajduje się w Terminalu de San Carlos w Barrio Meksyku, San Jose.

Zaplanowane odjazdy z San Jose: 6 rano, 10 rano, 12 pm*, godzina czternasta i godzina szesnasta, Ceny od 10 dolarów i 12 dolarów w zależności od zasnąć

* Ten autobus jest najlepszym wyborem, bo to pozostawia nam tuż przed Walaba, pozostałe autobusy zatrzymują się w Puerto Viejo więc trzeba taksówkę za dodatkowe 5000 colones lub 10 dolarów ...

Możemy również zorganizować transport do ciebie na lotnisku lub w hotelu w San Jose. Kosztuje transfer 55 USD. Proszę dać nam znać przez e-mail, jeśli są Państwo zainteresowani opcją transferu.