X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Viva Hostel Minsk

Zhukovskogo St, 4, Minsk, Białoruś

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 68%Dobry towar za tę cenę
  • 68%Bezpieczeństwo
  • 68%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 64%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: Zhukovskogo Street, 4, Mińsk

Pozostań w VIVA za darmo!
W każdą niedzielę przeprowadzenie loterii wśród naszych Gości zarezerwowane łóżka w hostelu VIVA na nadchodzącym tygodniu. Nagroda jest bezpłatny pobyt w VIVA na jeden dzień!

Od dworca autobusowego / kolejowego:

Z dworca kolejowego wziąć wiadukt, przejść przez to i wyjdzie na miejscowym dworcu autobusowym Druzhnayaat tyłu. Przejść przez to na drugą stronę i po schodach metalowych dzieje. Skręć w lewo, przejść pod mostem kolejowym i wzdłuż ulicy Tolstogo aż drugich światłach. To skrzyżowanie ulic Tolstogo, Mogiljovskaja i Zhukovskogo. Należy przejść przez ulicę, a tu trzeba drugiego wieżowca z numerem 4 po prawej stronie ulicy Zhukovskogo. Jest wykonana z czerwonej cegły i / beżowym położony naprzeciwko dwóch supermarketów. Wszystko sposób zajmie około 10 minut na piechotę.

Od stacji metra Instytut Kultury:
Zjazd do ulicy Mogilevskaya. Wychodząc ze stacji metra, trzeba przejść przez ulicę. Skręcić w lewo i iść przez pięć minut wzdłuż Mogilevskaya Street. Na pierwszym skrzyżowaniu z ulicy Zhukovskogo, skręcić w prawo i przejść do numeru domu 4, osobnym wejściem od ulicy.

Można również złapać żadnego autobusu lub trolejbusu od stacji metra Instytut Kultury i my tylko jeden przystanek w dół.

Z lotniska Mińsk-2 do schroniska "Viva":

Znajduje się 40 km od Mińska. Można się tam dostać na 3 sposoby:
1) taksówka - szybkie i drogie, 40 $ - 50 $, czas przejazdu to 40 - 50 minut;

2) w środkach transportu publicznego - powolny i tani. Weź autobus z lotniska do dworca autobusowego, a następnie dojść do dworca kolejowego. Z dworca kolejowego wziąć wiadukt, przejść przez to i wyjdzie na miejscowym dworcu autobusowym Druzhnayaat tyłu. Przejść przez to na drugą stronę i po schodach metalowych dzieje. Skręć w lewo, przejść pod mostem kolejowym i wzdłuż ulicy Tolstogo aż drugich światłach. To skrzyżowanie ulic Tolstogo, Mogiljovskaja i Zhukovskogo. Należy przejść przez ulicę, a tu trzeba drugiego wieżowca z numerem 4 po prawej stronie ulicy Zhukovskogo. Jest wykonana z czerwonej cegły i / beżowym położony naprzeciwko dwóch supermarketów. Wszystko sposób zajmie około 10 minut na piechotę.

3) Oferujemy również transfer do / z lotniska rezerwować z wyprzedzeniem. Koszt to 35 $