X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Villa Saint Exupery Beach

6 Rue Sacha Guitry, Nicea, Francja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Autobus 98 z Terminalu 1 lub 2 do przystanku "Albert 1er", która jest pierwszym przystankiem w autobus skręca w lewo przy promenadzie (6 €, czas trwania: 20-30min, ostatni wyjazd o 23h35). Keep walking i jechać jak skręca w prawo na głównym placu "Place Massena '. Skręć w lewo na fontannie, a następnie linii tramwajowych do przystanku 'Massena'. Spacer po centrum handlowego "Galerii Lafayette" i skręcić w Rue Sacha Guitry.

Od Dworzec kolejowy Nice Ville:
Skręć w lewo na wyjściu i iść do przystanku tramwajowego. Tramwaje kursują co sześć minut od 6 rano do 2 w nocy. Można spacerować wzdłuż linii tramwajowych w dół do przystanku tramwajowego "Massena" (10 min) lub tramwajem 2 przystanki w dół (w kierunku "Pont Michel / Hopital Pasteur ') (1,50 €) i wysiąść na' Massena '. Spacer po centrum handlowego "Galerii Lafayette" i skręcić w Rue Sacha Guitry.

Samochodem:
Zjedź 50 Nice Centre przy autostradzie A8. Postępuj zgodnie ze znakami na centrum Nicei (bord de mer). Jedź w dół wybrzeża wzdłuż Promenady Anglików. Na Meridian Hotel i Casino Ruhl (na lewej stronie), pobyt w lewym pasem. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, które jest oznakowane z niebieskim znakiem "Menton Monaco-genów". Krzyż na główny plac (Place Massena) z fontanną na prawo. Weź pierwszą w lewo kierując się na Nice-Nord i jechać prosto na Rue Alberti. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, Rue Hôtel des Postes. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, Rue Sacha Guitry. Villa Saint Exupery Beach Hostel znajduje się pod numerem 6 Guitry Sacha Rue na lewej stronie.