X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Villa Saint Exupery Beach

6 Rue Sacha Guitry, Nicea, Francja

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska w Nicei:
Autobusem linii 98 z Terminalu 1 lub 2 do przystanku autobusowego Albert 1er, który jest pierwszym przystankiem w autobus skręca w lewo przy promenadzie (6EUR, czas trwania: 20-30min, ostatni wyjazdu na 23h35). Idź dalej w kierunku ruchu, a po drodze jak się okazuje w prawo na głównym placu Place Massena. Skręć w lewo przy fontannie i postępuj zgodnie z linii tramwajowych do przystanku tramwajowego Massena. Spacer wokół Galerii Lafayette i skręcić w Rue Sacha Guitry.
Jesteśmy na 6, rue Sacha Guitry.

Od dworca kolejowego, Ville:
Skręć w lewo na zjazd i iść do przystanku tramwajowego (ok. 3 minuty). Tramwaje kursują co sześć minut od 6 rano do 00:30. Pieszo: Skręć w prawo i wykonaj linii tramwajowych za 2 przystanki do Massena (10 minut). Tramwajem: tramwajem 2 przystanki w kierunku Hopital Pasteur do Massena (5 min, 1.50EUR). Spacer wokół Galerii Lafayette i skręcić w Rue Sacha Guitry.
Jesteśmy na 6, rue Sacha Guitry.

Samochodem:
Zjedź 50 Nice Centre od autostrady A8. Postępuj zgodnie z drogowskazami na Nice Centre - Promenada Anglików (Bord de Mer). Z morza po prawej stronie, należy do linii brzegowej wzdłuż Promenady Anglików. W Meridian Hotel i Casino Ruhl (na lewej stronie), pobyt w lewym pasem. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, które jest oznakowane z niebieskim napisem: Genes Monaco-Menton. Przejść przez główny plac (Place Massena) z fontanną na prawo. Weź pierwszą w lewo po znakiem dla Nice-Nord i jechać prosto na rue Alberti. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, Rue Hotel des Postes. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, Rue Sacha Guitry. Villa Saint Exupery Beach Hostel znajduje się na numer 6 Rue Sacha Guitry na lewym skrzydle.