X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Villa Saint Exupery Beach

6 Rue Sacha Guitry, Nicea, Francja

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska w Nicei:
Autobusem linii 98 z Terminalu 1 lub 2 do przystanku autobusowego Albert 1er, który jest pierwszym przystankiem w autobus skręca w lewo przy promenadzie (6EUR, czas trwania: 20-30min, ostatni wyjazdu na 23h35). Idź dalej w kierunku ruchu, a po drodze jak się okazuje w prawo na głównym placu Place Massena. Skręć w lewo przy fontannie i postępuj zgodnie z linii tramwajowych do przystanku tramwajowego Massena. Spacer wokół Galerii Lafayette i skręcić w Rue Sacha Guitry.
Jesteśmy na 6, rue Sacha Guitry.

Od dworca kolejowego, Ville:
Skręć w lewo na zjazd i iść do przystanku tramwajowego (ok. 3 minuty). Tramwaje kursują co sześć minut od 6 rano do 00:30. Pieszo: Skręć w prawo i wykonaj linii tramwajowych za 2 przystanki do Massena (10 minut). Tramwajem: tramwajem 2 przystanki w kierunku Hopital Pasteur do Massena (5 min, 1.50EUR). Spacer wokół Galerii Lafayette i skręcić w Rue Sacha Guitry.
Jesteśmy na 6, rue Sacha Guitry.

Samochodem:
Zjedź 50 Nice Centre od autostrady A8. Postępuj zgodnie z drogowskazami na Nice Centre - Promenada Anglików (Bord de Mer). Z morza po prawej stronie, należy do linii brzegowej wzdłuż Promenady Anglików. W Meridian Hotel i Casino Ruhl (na lewej stronie), pobyt w lewym pasem. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, które jest oznakowane z niebieskim napisem: Genes Monaco-Menton. Przejść przez główny plac (Place Massena) z fontanną na prawo. Weź pierwszą w lewo po znakiem dla Nice-Nord i jechać prosto na rue Alberti. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, Rue Hotel des Postes. Zapoznaj się z drugą ulicę w lewo, Rue Sacha Guitry. Villa Saint Exupery Beach Hostel znajduje się na numer 6 Rue Sacha Guitry na lewym skrzydle.