X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Villa Michle

Pod Sychrovem II 47, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 40%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Drodze z lotniska "Ruzyne".
1. Autobus nr 119 do stacji metra "Dejvicka" (stacji końcowej). By metra przy zielonej linii powinien iść do Namesti Miru "" stacji. Od "Namesti Miru" z prawej strony od kościoła, należy wziąć autobus numer 135, do dworca autobusowego 'BOHDALEC ". (45-50 minut)
2. Autobus nr 119 do stacji metra "Dejvicka" (stacji końcowej). By metra przy zielonej linii powinny iść aż do przystanku 'Želivského ". Tam autobus nr 213 do dworca autobusowego 'BOHDALEC ". (50 minut)

Droga od stacji kolejowej:
1. Po przyjeździe, wykonaj czerwone znaki m wewnątrz stacji kolejowej, aby znaleźć wejście do metra. Istnieje kilka bankomatów, aby uzyskać gotówkę z blisko wejść metra.
2. Kup 32-korona bilet (ważny przez 90 minut zarówno metro i autobus). Musisz monety kupić bilet.
3. Wpisz metro używając Florenc wejścia (są 2 wejścia, naprzeciwko siebie) - potwierdzić swój bilet jak idziesz w.
4. Wysiąść na Florenc, który jest następny przystanek - po wyjściu z pociągu, metra, skręcić w lewo i iść po schodach (jeśli zobaczysz schody, jesteś w niewłaściwym końcu peronu).
5. Jak idziesz wewnątrz stacji, nie podejmują pierwszy zestaw schodach (jest kilka z każdej strony). Keep walking i weź drugi zestaw schodów po lewej stronie - jak idziesz na zewnątrz, będziesz natychmiast być na prawym przystanku. Jeśli nie możesz zobaczyć restauracja McDonalds, wziąłeś złe schodach.
6. Złap autobus 135 do 10 przystanków (autobus kursuje co 20 minut, ostatni autobus 23:59) - należy wysiąść na BOHDALEC. Gdy zobaczysz duży TESCO po lewej stronie, to następny przystanek.
7. Jak wysiąść z autobusu, zobaczysz kilka utwardzonych kroki - iść w górę nich, a następnie wąską drogę w górę do około 50 metrów. Na skrzyżowaniu, iść w górę stromą drogą (Osnicka), aż dojdziesz do budynku IMESO biurowej.
8. Na IMESO, skręcić w lewo i iść do jednego bloku (ok. 50 metrów) - Villa Michle będzie po prawej stronie, jak dotrzeć do następnego skrzyżowania.