Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Villa Michle

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

Pod Sychrovem II 47

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Droga z lotniska "Ruzyne".
1. Autobus nr 119 do stacji metra "Dejvicka" (stacji końcowej). Metrem z wykorzystaniem zielonej linii należy przejść do stacji "Namesti Miru". Od "Namesti Miru" z prawej strony od kościoła, należy wziąć autobus numer 135, do dworca autobusowego "BOHDALEC". (45-50 minut)
2. Autobus nr 119 do stacji metra "Dejvicka" (stacji końcowej). Przez zieloną linię metra przy użyciu powinien iść do stacji "Želivského". Tam autobusem nr 213 do dworca autobusowego "BOHDALEC". (50 minut)

Droga od stacji kolejowej:
1. Po przybyciu, wykonaj Czerwony M znaki wewnątrz stacji kolejowej, aby znaleźć wejście do stacji metra. Istnieje kilka bankomatów, aby uzyskać gotówkę z blisko wejść metra.
2. Kup bilet 32-Crown (ważny przez 90 minut zarówno metro i autobus). Musisz monety do zakupu biletu.
3. Wpisz metro używając wejście Florenc (są 2 wejścia, naprzeciwko siebie) - potwierdzić swój bilet, jak wchodzisz.
4. Wysiąść na Florenc, która jest następny przystanek - po wyjściu z pociągu metra, skręcić w lewo i iść po schodach (jeśli widzisz, schodów ruchomych, jesteś w niewłaściwym końcu peronu).
5. Jak idziesz wewnątrz stacji, nie bierz pierwszy zestaw schodów w górę (nie kilka z każdej strony). Keep walking i weź drugi zestaw schodów po lewej stronie - jak idziesz na zewnątrz, będziesz natychmiast być na prawym przystanku autobusowego. Jeśli nie możesz zobaczyć restaurację McDonalds, wziąłeś złe schodach.
6. Złap autobus 135 do 10 przystanków (autobus kursuje co 20 minut, raz, ostatni autobus 23:59) - należy wysiąść na BOHDALEC. Gdy zobaczysz duży TESCO po lewej stronie, to następny przystanek.
7. Jak wysiąść z autobusu, zobaczysz niektóre brukowane kroki - przejść się te, i postępuj zgodnie z wąskiej drodze w górę do około 50 metrów. Na skrzyżowaniu, w górę stromą drogą (Osnicka), aż dojdziesz do budynku biurowego IMESO.
8. Na IMESO, skręcić w lewo i iść do jednego bloku (około 50 metrów) - Villa Michle będzie po prawej stronie, jak dotrzeć do następnego skrzyżowania.

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.