X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Vila Rock Hostel

Rua Cardoso de Almeida, 2277, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od stacji metra Sumar: zjazd w Dr Arnaldo, skręcić w lewo na Dr Arnaldo Avenue i iść aż na ziemię. Skręć w lewo na Cardoso de Almeida Street i chodzić trzy minuty więcej.

DOJAZD


Międzynarodowe lotnisko Guarulhos

Opcja 1: Weź Metro Autobus Tatuap - North Terminal (linia 257 z EMTU) i wysiąść na ostatnim miejscu. Metrem stacja Barra Funda sens i wysiąść na Republikę. Nie, przełączyć się na żółtej linii kolejowej w kierunku Butant. Śledź stacji pocieszenia i znowu przesiadać, teraz do zielonej linii, w kierunku stacji Vila Madalena. Wysiąść na stacji Sumar. Orientacyjny koszt R $ 9.00 i średnich 90-110 minut.
Opcja 2: z lotniska Autobus z lotniska / Avenida Paulista (Paulista Hotele / przeznaczenia Schematy Augusta - linia 316): autobus opuszczę cię blisko metra Trianon-MASP. Stamtąd metrem w kierunku miejscowości Magdaleny i wysiąść na stacji Sumar. Koszt około R 40,00 dolarów, a średni czas od 80 do 90 minut.
Wariant 3: koszt TAXI o R $ 110-120 i średni czas wynosi 60 do 120 minut, w zależności od natężenia ruchu.

Congonhas Lotnisko:

Opcja 1: Weź autobus do metra St Jude (linii 675I). Nie, metrem w kierunku Tucuruvi i wysiąść na stacji Ana Rosa. Zmiana w pociągu metra zielonej linii wchodzących do stacji Vila Madalena i wysiąść na Sumar. Przybliżony koszt R $ 6,00 a średni czas 30 minut.

Opcja 2: Taxi będzie kosztować około R $ 50 i średni czas wynosi 30 minut, w zależności od natężenia ruchu.


AUTOBUSY

Portuguesa-TIET Bus Terminal

Metrem w kierunku Dźabalpur, wysiąść na stacji i zmienić Paradise do zielonej linii metra w kierunku Vila Madalena. Wysiąść na stacji Sumar. Czas trwania to około 40 minut, a koszt wynosi R $ 3,00. Taxi około R $ 50,00.

Autobus Barra Funda

Metrem w kierunku Kor-Itaquera Republiki stacji. Nie, przełączyć się na żółtej linii kolejowej w kierunku Butant. Śledź stacji pocieszenia i znowu przesiadać, teraz do zielonej linii, w kierunku stacji Vila Madalena. Wysiąść na stacji Sumar. Koszt R 3,00 dolarów, a średni czas 40 minut. Taksówka kosztuje około R 25,00 dolarów, a średni czas wynosi 25 minut.


Metro Sumar do skały Village Hostel:

W Sumar stacji, użyj wyjścia przez dr Arnold Av. Przybywając na Avenida Dr Arnaldo, skręcić w lewo i iść nad wiaduktem, gdzie można zobaczyć wielki Avenida SUMAR poniżej. Kończąc wiadukt nadal pieszo do rogu Rua Cardoso de Almeida. To jest już ulica, gdzie się znajdują, skręcić w lewo i iść przez około 4 minut, aby dostać się do hostelu.