X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Victoria Inn

65-67 Belgrave Road, Victoria, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Heathrow Airport
Metrem - Take Piccadilly Line do stacji Acton Town.
Od stacji Acton Town wziąć linia District do stacji Victoria.

SAMOCHODEM - Autostradą A4 M4 na Hyde Park Corner. Następujące objawy dla Wiktorii i Vauxhall Bridge. Na Vauxhall Bridge Road, skręcić w prawo w Wilton Road na Belgrave Road.

Autobusem - "AIRBUS A1" - Victoria Station do lotniska Heathrow.
Pierwszy autobus odjeżdża o 06:30 Victoria codziennego. Następnie co 15-20 minut do 17:10.
Następnie 17:40, 18:10 i co 30 minut aż do 20:30.

Co 15 minut. * Podróż z Heathrow Terminal 1,2 i 3 do stacji Paddington trwa 15 minut, ok. 7 minut więcej z Terminalu 4.

Od lotniska Londyn City
Transfer z lotniska autobusem (tel: (020) 7646 0088) prowadzi do Canary Wharf (2) i Liverpool Street Station (5). Autobusy kursują także co dziesięć minut do stacji Canning Town (2), który jest obsługiwany przez linię Jubilee i Docklands Light Railway. Stacja kolejowa Silvertown i London City Airport znajduje się w odległości dziesięciu minut spacerem od budynku terminalu na usługi Silverlink metra Richmond poprzez Willesden Junction. Usługi Computacab taxi (tel: (020) 7646 0850) pobiera 29 do centrum Londynu

Od lotniska Stansted
POCIĄGIEM - Szybki pociąg do stacji Liverpool Street, a następnie metrem (Circle Line) do stacji Victoria.

Z lotniska Luton
POCIĄGIEM - Intercity do Kings Cross St Pancras, a następnie metrem linii Victoria do Pimlico i Victoria Station.

Taksówką

Jeśli nie są zaznajomieni z Londynu, należy pamiętać, że "czarne taksówki" - tradycyjne London Taxi - są regulowane i zabierze Cię prosto do Central House Hotel z dowolnego punktu w obrębie Londynu i lotniska Heathrow.

Wszystko, co mam do powiedzenia to "Victoria Inn, 65 - 67 Belgrave Road. Victoria chce ", a oni cię tam zabrać.

Czarne taksówki są licencjonowane przez Metropolitan Police. Ich kierowcy są profesjonalistami i muszą przejść rygorystyczne egzaminy, zanim zostaną dopuszczeni do pracy.

Płacisz co pokazuje taxi-metrowe. Wiedzą, że prawie każdej ulicy w Londynie, każdy hotel, Ambasada, Teatr Dworzec kolejowy i lotnisko, a także wiele restauracji, noc-spoty i lokali rozrywkowych.

Porada nie jest obowiązkowe, ale zasada jest 10% ceny biletu.

"Taksówki" są to osoby, które posiadają samochód, i nie są regulowane - niektóre są dobre i niedrogie, ale mniejszość będzie skorzystać z twojej znajomości przez przegrzaniu i nie zna trasy. Zawsze podać swój cel jasno i uzgodnić cenę zanim się w minicab. Jasno wynika, że ​​ustalona cena jest tym, co płacisz, i ani grosza więcej.

Jeśli bezpieczeństwo jest twoim problemem, zawsze używać czarny kabiny

AUTOBUSEM

Hotel położony jest pomiędzy stacjami metra Pimlico i Victoria. Autobus 24 jedzie do stacji Victoria, Westminster Cathedral i Westminster Abbey, Houses of Parliament, Downing Street, Trafalgar Sq., Leicester Sq., Centre Point i na północ, w kierunku Hampstead Heath. Zatrzymuje się tuż obok hotelu ..

Autobus numer 24 - Hampstead Heath do Pimlico - zatrzymuje się tylko z boku Victoria Inn. Poprosić kierowcę do spadku można na pierwszym przystanku na Belgrave Road.

Trasa piesza

Od stacji metra Victoria
Pieszo 10 minut: Z dworca Victoria, zjazd Wilton Road, skręcić w prawo w Wilton Road powinno prowadzić do Denbigh Street (Across Warwick Street). Na końcu ulicy Denbigh skręcić w pierwszą w lewo, prowadząc do Belgrave Road. Znajdziesz nas na lewej ręce Belgrave Road.

Od stacji metra Pimlico
Się od Pimlico do Bessborough Street, skręcić w drugą prawo do Belgarve Road, hotel znajduje się po prawej stronie, 65-67 Belgrave Road (10 minut spacerem).

Od dworca autobusowego Victoria
Pieszo z 6/7 minut: Zostaw Victoria Station i skręcić w lewo w dół Buckingham Palace Road. i skręcić w prawo na Eccleston Bridge. Spacerem przez most i prowadzić prosto. Droga staje się Belgrave Road. I Victoria Inn jest po lewej stronie.