X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Victoria Inn

65-67 Belgrave Road, Victoria, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Heathrow Airport
Metrem - Take Piccadilly Line do stacji Acton Town.
Od stacji Acton Town wziąć linia District do stacji Victoria.

SAMOCHODEM - Autostradą A4 M4 na Hyde Park Corner. Następujące objawy dla Wiktorii i Vauxhall Bridge. Na Vauxhall Bridge Road, skręcić w prawo w Wilton Road na Belgrave Road.

Autobusem - "AIRBUS A1" - Victoria Station do lotniska Heathrow.
Pierwszy autobus odjeżdża o 06:30 Victoria codziennego. Następnie co 15-20 minut do 17:10.
Następnie 17:40, 18:10 i co 30 minut aż do 20:30.

Co 15 minut. * Podróż z Heathrow Terminal 1,2 i 3 do stacji Paddington trwa 15 minut, ok. 7 minut więcej z Terminalu 4.

Od lotniska Londyn City
Transfer z lotniska autobusem (tel: (020) 7646 0088) prowadzi do Canary Wharf (2) i Liverpool Street Station (5). Autobusy kursują także co dziesięć minut do stacji Canning Town (2), który jest obsługiwany przez linię Jubilee i Docklands Light Railway. Stacja kolejowa Silvertown i London City Airport znajduje się w odległości dziesięciu minut spacerem od budynku terminalu na usługi Silverlink metra Richmond poprzez Willesden Junction. Usługi Computacab taxi (tel: (020) 7646 0850) pobiera 29 do centrum Londynu

Od lotniska Stansted
POCIĄGIEM - Szybki pociąg do stacji Liverpool Street, a następnie metrem (Circle Line) do stacji Victoria.

Z lotniska Luton
POCIĄGIEM - Intercity do Kings Cross St Pancras, a następnie metrem linii Victoria do Pimlico i Victoria Station.

Taksówką

Jeśli nie są zaznajomieni z Londynu, należy pamiętać, że "czarne taksówki" - tradycyjne London Taxi - są regulowane i zabierze Cię prosto do Central House Hotel z dowolnego punktu w obrębie Londynu i lotniska Heathrow.

Wszystko, co mam do powiedzenia to "Victoria Inn, 65 - 67 Belgrave Road. Victoria chce ", a oni cię tam zabrać.

Czarne taksówki są licencjonowane przez Metropolitan Police. Ich kierowcy są profesjonalistami i muszą przejść rygorystyczne egzaminy, zanim zostaną dopuszczeni do pracy.

Płacisz co pokazuje taxi-metrowe. Wiedzą, że prawie każdej ulicy w Londynie, każdy hotel, Ambasada, Teatr Dworzec kolejowy i lotnisko, a także wiele restauracji, noc-spoty i lokali rozrywkowych.

Porada nie jest obowiązkowe, ale zasada jest 10% ceny biletu.

"Taksówki" są to osoby, które posiadają samochód, i nie są regulowane - niektóre są dobre i niedrogie, ale mniejszość będzie skorzystać z twojej znajomości przez przegrzaniu i nie zna trasy. Zawsze podać swój cel jasno i uzgodnić cenę zanim się w minicab. Jasno wynika, że ​​ustalona cena jest tym, co płacisz, i ani grosza więcej.

Jeśli bezpieczeństwo jest twoim problemem, zawsze używać czarny kabiny

AUTOBUSEM

Hotel położony jest pomiędzy stacjami metra Pimlico i Victoria. Autobus 24 jedzie do stacji Victoria, Westminster Cathedral i Westminster Abbey, Houses of Parliament, Downing Street, Trafalgar Sq., Leicester Sq., Centre Point i na północ, w kierunku Hampstead Heath. Zatrzymuje się tuż obok hotelu ..

Autobus numer 24 - Hampstead Heath do Pimlico - zatrzymuje się tylko z boku Victoria Inn. Poprosić kierowcę do spadku można na pierwszym przystanku na Belgrave Road.

Trasa piesza

Od stacji metra Victoria
Pieszo 10 minut: Z dworca Victoria, zjazd Wilton Road, skręcić w prawo w Wilton Road powinno prowadzić do Denbigh Street (Across Warwick Street). Na końcu ulicy Denbigh skręcić w pierwszą w lewo, prowadząc do Belgrave Road. Znajdziesz nas na lewej ręce Belgrave Road.

Od stacji metra Pimlico
Się od Pimlico do Bessborough Street, skręcić w drugą prawo do Belgarve Road, hotel znajduje się po prawej stronie, 65-67 Belgrave Road (10 minut spacerem).

Od dworca autobusowego Victoria
Pieszo z 6/7 minut: Zostaw Victoria Station i skręcić w lewo w dół Buckingham Palace Road. i skręcić w prawo na Eccleston Bridge. Spacerem przez most i prowadzić prosto. Droga staje się Belgrave Road. I Victoria Inn jest po lewej stronie.