X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Vertigo Centre

42 rue de petites maries, Marsylia, Francja

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hotel Vertigo jest położony w odległości 3 minut spacerem od dworca kolejowego Saint-Charles.
2 możliwe odwiedziny:

- Pod koniec wielkich znanych stonestairs: Obróć w prawo o 10 metrów, a następnie skręcić w prawo po raz kolejny na ulicy dzieje się na około 50 metrów. Na lewej stronie zobaczysz plac, który znajduje się na tylnej stronie ulicy, to jest miejsce Bernard Dubois. Ulica rue des Petites Maries idzie w dół po lewej stronie CAF sklepu tytoniowego na Balto, który jest w środku tego placu. Można dotrzeć do hotelu Vertigo po 10 metrów.

- Z dworca St Charles w końcu platformy: Weź schody malejąco jeden poziom i przejdź do wyjścia Boulevard Maurice Bourdet Na tej Farmacji i kolei poczta w lewo na Boulevard Maurice Bourdet na lewej stronie na Kolejne 50 metrów. Na prawej stronie pojawi się miejsce, miejsce Bernard Dubois. Ulica rue des Petites Maries idzie w dół po lewej stronie tytoniu sklepie z Balto, który jest w centrum tego miasta. Można dotrzeć do hotelu Vertigo po 10 metrów.


Samochodem:

- Autostrada A7 Via: Stacja zjazd Saint-Charles, w górnej części bulwaru Karola Nédélec gdy stacja jest tuż przed tobą, zwrócić się do własnego prawa, aż dojdziesz do boulevard Maurice Bourdet i schodzić około 70 metrów. Na prawej stronie pojawi się miejsce, miejsce Bernard Dubois. Ulica rue des Petites Maries idzie w dół po lewej stronie sklepu papierosowy, Balto, który jest w centrum tego miasta. Można dotrzeć do hotelu Vertigo po 10 metrów.

- Via autostradzie A55: śledzić kierunek Ville Centrum - Vieux Port i kolejowego Saint-Charles

Pociągiem lub autobusem: Hotel Vertigo znajduje się około 50 metrów od dworca kolejowego Saint-Charles i dworca autobusowego.

Navettes (shuttlebusses) odlatujących z lotniska: stacji końcowej z shuttlebusses jest stacja Saint-Charles.
Czas du podróż: 25 min
Plan zajęć: od 05:10 aż do 00:10 co 20 min, aż do ostatniego lotu