X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Vertigo Centre

42 rue de petites maries, Marsylia, Francja

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hotel Vertigo położony jest w odległości 3 minut spacerem od dworca kolejowego Saint-Charles.
2 możliwe odwiedziny:

- Pod koniec wielkich znanych stonestairs: Skręć w prawo o 10 metrów, a następnie skręcić w prawo po raz kolejny będzie ulicą na około 50 metrów. Na lewej stronie pojawi się plac, który jest na drugiej stronie ulicy, to jest miejsce Bernard Dubois. Rue des Petites ulicy Maries idzie w dół po lewej stronie sklepu tytoniowego, caf na Balto, który jest w środku tego placu. Dojdziesz Hotel Vertigo po 10 metrów.

- Z dworca St Charles w końcu platformy: Weź schody ruchome malejąco jeden poziom i iść do wyjścia Boulevard Maurice Bourdet Na Farmacji i kolei poczta w lewo na boulevard Maurice Bourdet na lewej stronie na Kolejne 50 metrów. Na prawej stronie pojawi się miejsce, miejsce Bernard Dubois. Rue des Petites ulicy Maries idzie w dół po lewej stronie tytoniowych zakupy na Balto, który jest w centrum tego miejsca. Dojdziesz Hotel Vertigo po 10 metrów.


Samochodem:

- Autostrada A7 Via: dworzec wyjściem Saint-Charles, w górnej części bulwaru Karola Nédélec gdy stacja jest tuż przed tobą, włączyć do własnego prawa, aż dojdziesz do boulevard Maurice Bourdet i schodzić około 70 metrów. Na prawej stronie pojawi się miejsce, miejsce Bernard Dubois. Rue des Petites ulicy Maries idzie w dół po lewej stronie sklepu papierosowy, do Balto, który jest w centrum tego miejsca. Dojdziesz Hotel Vertigo po 10 metrów.

- Autostrady A55 Via: postępuj Centrum kierunek Ville - Vieux Port i stacji Saint-Charles

Pociągiem lub autobusem: Hotel Vertigo znajduje się około 50 metrów od dworca Saint-Charles i dworca autobusowego.

Navettes (shuttlebusses) odlatujący z lotniska: stacji końcowej z shuttlebusses jest stacja Saint-Charles.
Czas trwania du podróży: 25 min
Plan zajęć: od 05:10 aż do 00:10 co 20 min, aż do ostatniego lotu