X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Verandahs Backpackers Lodge

4-6 Hopetoun Street, Auckland, Nowa Zelandia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z takich punktów jak Plac:
Podejdź Vincent Street. Vincent St następnie dołącza do Hopetoun Street, przejdź na bieżąco przez most, a następnie jesteśmy 3rd ostatni dom po prawej stronie.

By Bus Airport:
Wysiąść na skrzyżowaniu Queen Street i Karangahape droga (miejscowi nazywają go K 'Rd). Skręć w prawo na Rd K 'i iść do dojdziesz Hereford ulicę w prawo. Zejdź Hereford ulicy i skręcić w lewo w Hopetoun Street. Jesteśmy 3rd ostatni dom po prawej stronie. Posiłek jest 16 dolarów za osobę.

Przez Super transport z lotniska międzynarodowego lub krajowego:
Będą one dostarczać bezpośrednio do naszych drzwi. Posiłek jest 33 dolarów dla jednej osoby lub 41 dolarów za 2 osoby i mniej więcej.

By 'ogniwem wewnętrznym "Zielona Autobusem:
Wysiąść na wyjściu Station Art na Ponsonby Road. Spacer wzdłuż Ponsonby drogi około 50 metrów do Hopetoun St Fare 1,90 dolarów

Przez Czerwony 'City Link' Autobusem:
Należy wysiąść na przystanku St Pitt autobusowego. Spacer do ulicy Droga do Karangahape, (K'Rd) i skręcić w prawo i iść do dojdziesz Hereford ulicę w prawo. Zejdź Hereford ulicy i skręcić w lewo w Hopetoun Street. Jesteśmy 3rd ostatni dom po prawej stronie. Fare 0,50 centów.

Samochodem Kierując się na północ
Na autostradzie Hamilton Auckland, wziąć karnetów Kyber Wyjście nr 430. Skręć w lewo i iść do szczytu wzgórza i dalej prosto na wzgórzu iw dół ulicy Newton przez most estakady w górę następnego wzgórza i przez światłach na drodze Ponsonby. Skręć w prawo na następnych światłach w Hopetoun Street.

Samochodem południu Nagłówek:
Na autostradzie Hamilton Auckland, przejechać przez most Harbour i zjechać pierwszym zjazdem, Shelly Beach Road. Skręć w lewo w drodze Jervois. Skręć w prawo w Ponsonby Road. Kontynuuj wzdłuż drogi Ponsonby aż zobaczysz Western Park na lewo i po kolei w lewo w Hopetoun St