X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Verandahs Backpackers Lodge

4-6 Hopetoun Street, Auckland, Nowa Zelandia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z takich punktów jak Plac:
Podejdź Vincent Street. Vincent St następnie dołącza do Hopetoun Street, przejdź na bieżąco przez most, a następnie jesteśmy 3rd ostatni dom po prawej stronie.

By Bus Airport:
Wysiąść na skrzyżowaniu Queen Street i Karangahape droga (miejscowi nazywają go K 'Rd). Skręć w prawo na Rd K 'i iść do dojdziesz Hereford ulicę w prawo. Zejdź Hereford ulicy i skręcić w lewo w Hopetoun Street. Jesteśmy 3rd ostatni dom po prawej stronie. Posiłek jest 16 dolarów za osobę.

Przez Super transport z lotniska międzynarodowego lub krajowego:
Będą one dostarczać bezpośrednio do naszych drzwi. Posiłek jest 33 dolarów dla jednej osoby lub 41 dolarów za 2 osoby i mniej więcej.

By 'ogniwem wewnętrznym "Zielona Autobusem:
Wysiąść na wyjściu Station Art na Ponsonby Road. Spacer wzdłuż Ponsonby drogi około 50 metrów do Hopetoun St Fare 1,90 dolarów

Przez Czerwony 'City Link' Autobusem:
Należy wysiąść na przystanku St Pitt autobusowego. Spacer do ulicy Droga do Karangahape, (K'Rd) i skręcić w prawo i iść do dojdziesz Hereford ulicę w prawo. Zejdź Hereford ulicy i skręcić w lewo w Hopetoun Street. Jesteśmy 3rd ostatni dom po prawej stronie. Fare 0,50 centów.

Samochodem Kierując się na północ
Na autostradzie Hamilton Auckland, wziąć karnetów Kyber Wyjście nr 430. Skręć w lewo i iść do szczytu wzgórza i dalej prosto na wzgórzu iw dół ulicy Newton przez most estakady w górę następnego wzgórza i przez światłach na drodze Ponsonby. Skręć w prawo na następnych światłach w Hopetoun Street.

Samochodem południu Nagłówek:
Na autostradzie Hamilton Auckland, przejechać przez most Harbour i zjechać pierwszym zjazdem, Shelly Beach Road. Skręć w lewo w drodze Jervois. Skręć w prawo w Ponsonby Road. Kontynuuj wzdłuż drogi Ponsonby aż zobaczysz Western Park na lewo i po kolei w lewo w Hopetoun St