X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Venice Beach Hostel

1515 Pacific Avenue, Venice, Los Angeles, USA

Mapa i dojazd


72%Ocena

  • 62%Dobry towar za tę cenę
  • 72%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 75%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 66%Czystość
  • 65%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google NIEKTÓRE LOTNISKO INFO:
Venice Beach jest tylko 5 km od LAX (lotnisko): 12 minut jazdy samochodem; 25-30 minut autobus; 35-40 minut autobusem.
Autobus 1,50 dolarów: wziąć bezpłatny transfer z lotniska (na zewnątrz terminalu na krawężniku zobaczysz znak) do Bus Center (przez długie parkowanie); podjąć # 3 Big Blue Bus (Santa Monica Linia Autobusowa) TELL kierowca autobusu chcesz TRANSFER i poprosić kierowcę, aby powiedzieć, kiedy do przeniesienia na # 1 Big Blue Bus, aby dostać się do Venice Beach (przesyłanie w Lincoln Blvd. & Kalifornia St.); przeniesienie do # 1 Blue Bus; poprosić kierowcę, aby powiedzieć, kiedy wysiąść na Pacific Avenue i Wietrze AVENUE (przy rondzie) WENECJA.

(Od lotniska, 3 pokona na LINCOLN BLVD., Duża ulica handlowa.
Na skrzyżowaniu Traffic Light of California Street (małej ulicy) po wyjściu z autobusu.
Przejść po LINCOLN BLVD. I weź # 1 autobus z przystanku autobusowego przy California Street. PRZYSTANEK się na północno rogu Kalifornii i Lincoln.
# 1 BUS będzie jechać wzdłuż California Street i innych małych ulic, itp. Do skutku do Wenecji, na plaży - na weneckim ronda. Wysiąść na Wietrze rondzie.)
Spacer do rogu Windward Ave. i Pacyfiku Ave .; a następnie przejść przez ulicę. Budynek na rogu jest Venice Beach Hostel - 1515 Pacific Avenue (wejście na północ od rogu budynku przy Alei Windward). Budynek posiada sklepy na parterze.

Transfer - 16 dolarów + za osobę (w zależności od sezonu): EXPRESS SHUTTLE. Bezpłatny telefon na pokładzie reklamy telefonu w holu po wyjściu z bagażem; następnie spacer na zewnątrz, aby SHUTTLE SIGN - czeka transport poza obszar zacisku wyjścia w drugim FURTKA chodniku. , (Są tylko 3 różnych firm transportowych dozwolone odebrać w LAX;. Tak małą konkurencję)
Kabina - 30 dolarów + w przypadku kabiny; nie na podstawie liczby osób. Wiele różnych Cab Co na. Jednym z nich jest: Yellow Cab bezpłatny telefon 1 (800) 711-8294.
Do zwrotu: dworzec Cab wokół rogu z VBH.
Wypożyczalnia samochodów - Wszystkie główne firmy wynajmujące samochody mają bezpłatny transfer do ich wynajmu biura. Wszystkie mają bezpłatny telefon z każdego terminala. Jeśli wynajem samochodów Spółka jest notowana na pokładzie reklamy - po prostu odebrać płyty telefonu, wybrać jak pokazano i rozmawiać z nimi. W przeciwnym razie, należy użyć zwykłego telefonu i wybierz swój wolny (800 lub 888) numer. Jest wypożyczalnia samochodów przystanek autobusu z napisem na zewnątrz każdego oddelegowanego terminalu.