X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Venice Beach Hostel

1515 Pacific Avenue, Venice, Los Angeles, USA

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 70%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 75%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google NIEKTÓRE LOTNISKO INFO:
Venice Beach znajduje się zaledwie 5 km od lotniska LAX (lotnisko): 12 minut samochodem; 25-30 minut autobus, 35-40 minut autobusem.
Autobus 1,50 dolarów: wziąć bezpłatny transfer zi na lotnisko (na zewnątrz terminalu na krawężniku zobaczysz znak) do przystanku Centrum (przez długie parkowanie), wziąć 3 Big Blue Bus (Autobus linii Santa Monica) Wyślij BUS kierowca ma transfer i poprosić kierowcę, aby powiedzieć, kiedy do przeniesienia do # 1 Big Blue Bus, aby dostać się do Venice Beach (przesyłanie w Lincoln Blvd & California St.), transfer na # 1 Blue Bus, zapytaj kierowca powiedzieć, kiedy wysiąść na Pacific Avenue i Wietrze AVENUE (niedaleko Wenecji rondzie).

(Od lotniska, 3 PODRÓŻUJE NA LINCOLN BLVD., Duży Commercial Street.
NA Traffic Light skrzyżowaniu California Street (małej ulicy) wyjściu z autobusu.
Po przejściu przez LINCOLN BLVD. I wziąć # 1 autobusem z przystanku autobusu na California Street. BUS STOP JEST NA północno-zachodnim rogu Kalifornii i Lincoln.
1 BUS będzie jechać wzdłuż California Street i innych małych ulicach, itp. Do skutku do Wenecja plaży - w Wenecji rondzie. Wysiąść na rondzie nawietrznej.)
Spacerem do rogu Windward Ave. i Pacyfiku Ave;., a następnie przejść przez ulicę. Budynek na rogu jest Venice Beach Hostel - 1515 Pacific Avenue (wejście tylko na północ od rogu budynku przy Windward Avenue). Budynek posiada sklepy na parterze.

Transfer - 16 dolarów więcej za osobę (w zależności od sezonu): EXPRESS promu. Bezpłatny telefon na pokładzie reklamy telefonu w holu, gdy wyjście z bagażem, a następnie spacer na zewnątrz do SHUTTLE SIGN - transfer czeka poza obszar zacisku wyjścia w drugim FURTKA chodniku. . (Są tylko 3 różnych firm transportowych, dopuszczone do odbioru w LAX;. Tak mała konkurencja)
Kabina - $ 30 + dla kabiny; nie na podstawie liczby osób. Wiele różnych Cab Co jest. Jednym z nich jest: Yellow Cab darmo telefonu 1 (800) 711-8294.
Zwrotu: Stacja Kabina rogiem od VBH.
Wypożyczalnia samochodów - Wszystkie duże firmy wynajmujące samochody mają bezpłatny transfer do ich wynajmu biura. Wszystkie mają bezpłatny telefon z każdego terminala. Jeśli wynajem samochodów Spółka jest notowana na pokładzie reklamy - po prostu odebrać płyty telefonu, jak pokazano linią i rozmawiać z nimi. W przeciwnym razie, należy użyć zwykłego telefonu i wybieranie ich za darmo (800 lub 888) numer. Jest wypożyczalnia samochodów przystanek autobusu z napisem oddelegowany poza terminal.