X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Varandas do Vidigal Hostel & Lounge

Rua Madre Ana Coimbra, 3, Casa 3, Vidigal, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UWAGA!
W dni robocze, od 6.30 do 10.30, Avenida Niemeyer jest otwarty tylko w kierunku Barra-Zona Sul. Innymi słowy: aby dostać się do Vidigal samochodem od Leblon, trzeba wziąć mały objazd przez Gávea, biorąc tunel Zuzu Angel i, przybywających w Rocinha wprowadź Avenida Niemeyer z dostępem do Sao Conrado.
Taksówką:
- Z lotniska Galeao: 70 BRL
- Z lotniska Santos Dumont: 50 BRL
- Z dworca autobusowego Novo Rio: 50 BRL
Autobusem Specjalnej:
- Z 13 BRL można wziąć autobus specjalny numer 2018, z klimatyzacją i wygodnymi siedzeniami, pozostawiając od lotniska Galeao, przechodząc przez terminal autobusowy Novo Rio, jak również przez lotniska Santos Dumont. http://www.premiumautoonibus.com.br/itinerarios. Proszę pamiętać, Avenida Niemeyer jest otwarty tylko w kierunku Barra-Zona Sul, w dni robocze od 6.30 do 10.30.
W Vidigal:
- Po przybyciu na Vidigal, znajdziesz kilka możliwości, aby przejść do naszego hostelu. Możesz wybrać, aby udać się taksówką, przez van lub moto-taxi. Taksówką lub van powinny być preferowane przy realizacji ciężki bagaż. Należy drop-off na przystanku znanego jako "Biroscão". Po przyjeździe tam, widać oznaki wskazujące na dostęp do Varandas Vidigal. Nie zapomnij zapoznać się z mapy!