X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Uvaia Hostel

Rua Morgado de Mateus, 273 - Vila Mariana, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Barra Funda i stacji Tiete Bus: Just metrem tuż przy dworcu autobusowym iść do Ana Rosa Station (zielone i niebieskie linie). Jesteśmy 800 m od dworca kolejowego.
Pozostawienie kołowrotu, kierujemy się do Conselheiro Rodrigues Alves Street, ulicą i skręcić w lewo na ulicy w Rio Grande, a następnie skręcić w pierwszą w prawo, Morgado de Mateus Street, jesteśmy na tym samym bloku w lewo.

Od lotniska Congonhas: Idź do przystanku autobusowego naprzeciwko lotniska i wziąć autobus 5194-10 (Largo Sao Francisco) i zeskoczyć po 7 przystanków (9 minut aprox.), Na tym przystanku autobusem 10-695V ( Metro Ana Rosa) i wysiąść po 4 przystanki (6 minut aprox.), chodzić po Conselheiro Rodrigues Alves z ulicy, skręcić w lewo na ulicy w Rio Grande i prawo w ul Morgado de Mateus, zapraszamy!

Od Guarulhos Airport: Wystarczy przejść przez ulicę i wsiąść do autobusu Metro Tatuap (linia 257) (Kosztuje R 3,80 dolarów), w metrze przejść do Ana Rosa Station (zielone i niebieskie linie). Pozostawienie kołowrotu, kierujemy się do Conselheiro Rodrigues Alves Street, ulicą i skręcić w lewo na ulicy w Rio Grande, a następnie skręcić w pierwszą w prawo, Morgado de Mateus Street, jesteśmy na tym samym bloku w lewo.