Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Urbany Hostel Barcelona

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 7.7
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 7.4
 • Personel 8.1
 • Atmosfera 7.9
 • Czystość 8.0
 • Udogodnienia 8.0

Lokalizacja

Avda. Meridiana, 97

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Z lotniska w Barcelonie:
... Pociągiem Cercanías:
Weź Cercanías numer pociągu dwa dzieje w kierunku Sant Celoni / Massanet. Wysiąść na stacji Clot-Arago. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 35 minut.
... Autobusem i metrem:
Weź autobus numer A1 do Plaza Catalunya (ostatni przystanek). Tam, po prawej stronie znajdziesz stację metra. Weź czerwoną linią (linia 1) kierowane są w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 45 minut.
Alternatywnie, Taksówka z lotniska kosztuje około 35 euro.
Od dworca kolejowego Sants:
Weź numer pociągu Cercanías 2 dzieje się w kierunku Sant Celoni / Massanet. Wysiąść na drugim przystanku, Clot-Arago. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 15 minut.
Alternatywnie, Taksówka z Sants kosztuje około 15 - 20 euro.

Z dworca Francia
... Autobusem:
Autobus nr 51 (Pla Palau / C. Meridiana) z tylko na zewnątrz stacji. Wysiąść na 11 przystanku (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig). Spacer w dół Carrer del Dos de Maig dla dwóch bloków. Skręć w lewo w Carrer del Consell de Cent. Keep walking aż krzyże Avenida Meridiana. Na tym krzyżu znajdziesz nas na numer 97. Czas przejazdu to około 30 minut.
... Metrem:
Poza dworca kolejowego França, idź w lewo, a następnie skręcić w lewo w pierwszą ulicę znajdziesz. Po przyjeździe na następnym skrzyżowaniu, zobaczysz stację metra na lewej stronie. Zapoznaj się z żółtej linii (linia 4) zmierza w kierunku Trinitat Nova. Wysiąść na drugim przystanku (Urquinaona) i zmienić tutaj do czerwonej linii (linia 1) zmierza w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 25 minut.
Alternatywnie, Taksówka kosztuje około 15 euro.
Z dworca autobusowego Norte:
Jeden na zewnątrz dworca autobusowego, wziąć metro czerwonej linii dzieje w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot (trzeci przystanek) i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 10 minut.
Alternatywnie, taksówka jest będzie kosztować od 10 do 15 euro.
Z Plaza Catalunya:
Weź czerwoną linią metra (linia 1) dzieje się w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 15 minut.
Alternatywnie, Taksówka kosztuje około 15 - 20 euro.
Z lotniska Girona:
Położony na obrzeżach lotniska, autobusem do dworca autobusowego w Barcelonie (Estacion del Norte). Podróż trwa około jednej godziny. Z zewnątrz dworca autobusowego metrem czerwona linia dzieje w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot (trzeci przystanek) i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 10 minut. Podróż trwa około godziny i dziesięć minut.
Alternatywnie taksówką będzie kosztować około 150 euro.
Od lotniska Reus:
Tuż za lotnisku, autobusem do dworca autobusowego Barcelona Sants. Stamtąd numer pociągu Cercanías 2 dzieje się w kierunku Sant Celoni / Massanet. Wysiąść na drugim przystanku, Clot-Aragonii. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około dwóch godzin.
 • Dobry towar za tę cenę 7.7
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 7.4
 • Personel 8.1
 • Atmosfera 7.9
 • Czystość 8.0
 • Udogodnienia 8.0
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.