X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Urbany Hostel Barcelona

Avda. Meridiana, 97, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska w Barcelonie:
... Pociągiem Cercanías:
Weź Cercanías numer pociągu 2 idzie w kierunku Sant Celoni / Massaneta. Wysiąść na stacji Clot-Arago. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około 35 minut.
... Autobusem i metrem:
Weź autobus numer A1 do Plaza Catalunya (ostatni przystanek). Tam, po prawej stronie znajdziesz stację metra. Weź czerwoną linię (Linia 1) idzie w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i iść na lewo na około bloku, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około 45 minut.
Alternatywnie, Taksówka z lotniska kosztuje około 35 euro.
Od dworca kolejowego Sants:
Weź numer pociągu Cercanías 2 idzie w kierunku Sant Celoni / Massaneta. Wysiąść na drugim przystanku, Clot-Arago. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około 15 minut.
Alternatywnie taksówką od Sants kosztuje około 15 - 20 euro.

Z dworca Francia
... Autobusem:
Wsiąść do autobusu numer 51 (Pla Palau / C. Meridiana) z tylko na zewnątrz stacji. Wysiąść na 11 przystanku (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig). Spacer w dół Carrer del Dos de Maig na dwa bloki. Skręć w lewo w Carrer del Consell de Cent. Idź dalej, aż krzyże Avenida Meridiana. Na tym krzyżu znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 30 minut.
... Metrem:
Poza dworca kolejowego França, chodzić w lewo, a następnie skręcić w lewo w pierwszą ulicę znalezc. Po przyjeździe na następnym skrzyżowaniu, zobaczysz stację metra po lewej stronie. Zapoznaj się z żółtej linii (linia 4) zmierza w kierunku Trinitat Nova. Wysiąść na drugim przystanku (Urquinaona) i zmienić tutaj do czerwonej linii (Linia 1) zmierza w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i iść na lewo na około bloku, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około 25 minut.
Alternatywnie taksówką kosztuje około 15 euro.
Z dworca autobusowego Norte:
Jeden na zewnątrz dworca autobusowego, weź czerwoną linię metra idzie w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot (trzeci przystanek) i zjazd na Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i iść na lewo na około bloku, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około 10 minut.
Alternatywnie, taksówka kosztuje od 10 do 15 euro.
Od Plaza Catalunya:
Weź czerwoną linię metra (linia 1) zmierza w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i iść na lewo na około bloku, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około 15 minut.
Alternatywnie taksówką będzie kosztować około 15 - 20 euro.
Z lotniska Girona:
Na obrzeżach lotniska, autobusem do dworca autobusowego w Barcelonie (Estacion del Norte). Podróż trwa około jednej godziny. Z zewnątrz dworca autobusowego metrem czerwona linia idzie w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot (trzeci przystanek) i zjazd na Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i iść na lewo na około bloku, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około 10 minut. Podróż trwa około godziny i dziesięć minut.
Alternatywnie taksówką będzie kosztować około 150 euro.
Od lotniska Reus:
Tuż przy lotnisku, pojechać autobusem do dworca autobusowego Barcelona Sants. Stamtąd pociąg do Cercanías numer 2 idzie w kierunku Sant Celoni / Massaneta. Wysiąść na drugim przystanku, zakrzepy-Aragon. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz się z nami pod numerem 97. Podróż trwa około dwóch godzin.