X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Urbany Hostel Barcelona

Avda. Meridiana, 97, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska w Barcelonie:
... Pociągiem Cercanías:
Weź Cercanías numer pociągu dwa dzieje w kierunku Sant Celoni / Massanet. Wysiąść na stacji Clot-Arago. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 35 minut.
... Autobusem i metrem:
Weź autobus numer A1 do Plaza Catalunya (ostatni przystanek). Tam, po prawej stronie znajdziesz stację metra. Weź czerwoną linią (linia 1) kierowane są w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 45 minut.
Alternatywnie, Taksówka z lotniska kosztuje około 35 euro.
Od dworca kolejowego Sants:
Weź numer pociągu Cercanías 2 dzieje się w kierunku Sant Celoni / Massanet. Wysiąść na drugim przystanku, Clot-Arago. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 15 minut.
Alternatywnie, Taksówka z Sants kosztuje około 15 - 20 euro.

Z dworca Francia
... Autobusem:
Autobus nr 51 (Pla Palau / C. Meridiana) z tylko na zewnątrz stacji. Wysiąść na 11 przystanku (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig). Spacer w dół Carrer del Dos de Maig dla dwóch bloków. Skręć w lewo w Carrer del Consell de Cent. Keep walking aż krzyże Avenida Meridiana. Na tym krzyżu znajdziesz nas na numer 97. Czas przejazdu to około 30 minut.
... Metrem:
Poza dworca kolejowego França, idź w lewo, a następnie skręcić w lewo w pierwszą ulicę znajdziesz. Po przyjeździe na następnym skrzyżowaniu, zobaczysz stację metra na lewej stronie. Zapoznaj się z żółtej linii (linia 4) zmierza w kierunku Trinitat Nova. Wysiąść na drugim przystanku (Urquinaona) i zmienić tutaj do czerwonej linii (linia 1) zmierza w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 25 minut.
Alternatywnie, Taksówka kosztuje około 15 euro.
Z dworca autobusowego Norte:
Jeden na zewnątrz dworca autobusowego, wziąć metro czerwonej linii dzieje w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot (trzeci przystanek) i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 10 minut.
Alternatywnie, taksówka jest będzie kosztować od 10 do 15 euro.
Z Plaza Catalunya:
Weź czerwoną linią metra (linia 1) dzieje się w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 15 minut.
Alternatywnie, Taksówka kosztuje około 15 - 20 euro.
Z lotniska Girona:
Położony na obrzeżach lotniska, autobusem do dworca autobusowego w Barcelonie (Estacion del Norte). Podróż trwa około jednej godziny. Z zewnątrz dworca autobusowego metrem czerwona linia dzieje w kierunku Fondo. Wysiąść na stacji Clot (trzeci przystanek) i zjazd do Avenida Meridiana. Krzyż na drogę i idź w lewo przez około jeden blok, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około 10 minut. Podróż trwa około godziny i dziesięć minut.
Alternatywnie taksówką będzie kosztować około 150 euro.
Od lotniska Reus:
Tuż za lotnisku, autobusem do dworca autobusowego Barcelona Sants. Stamtąd numer pociągu Cercanías 2 dzieje się w kierunku Sant Celoni / Massanet. Wysiąść na drugim przystanku, Clot-Aragonii. Po opuszczeniu stacji, przejechać Avenida Meridiana i chodzić po lewej stronie przez około dwa bloki, aż znajdziesz nas na numer 97. Podróż trwa około dwóch godzin.