X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Urban Oasis

5 W 31st Street, New York City, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska JFK:
* Metrem:
Pociągiem powietrza w kierunku stacji Howard Beach spoza strefy odbioru bagażu. Weź trenować do 34. ulicy / Penn Station. Idź na wschód do Broadwayu, a następnie skręć na południe (z prawej) i schodzić do W. 31st Street na Broadwayu. Na 31Street skręcić w lewo i iść tak daleko, jak # 5. Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis. (7-10 minut spacerem od stacji metra)
W przypadku, gdy bagaż jest ciężki i wolą chodzić mniej, może chcesz zmienić trenować trenować F lub V w W 4 stacji St / Wash Sq (kierunek: Uptown) Wysiąść na 34th St / Herald Sq. Na Broadwayu chodzić na południe do 31 ul. Na 31 ulicy skręcić w lewo i iść tak daleko, jak # 5. Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis. (Około 5 minut spacerem od stacji).
Czas podróży z JFK: (około 2 godzin)
Posiłek: $ 7/person (pociąg powietrza 5 dolarów, metro 2 dolary)

* Koleją:
Zapoznaj się z Air-pociąg do Jamaica Station. Od Jamaica Station wziąć LIRR (Long Island Rail Road) do Nowego Jorku, Penn Station. Na Penn Station wziąć 32-gi wyjście Street/7th Avenue. Skręć w prawo i idź w dół na 7th Avenue miarę 31st Street. Skręć w lewo do 31st Street i iść tak daleko, jak # 5. (Około 7 minut pieszo)
Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis.
(Czas podróży: około 45 minut)

* Taksówką:
45,00 dolarów ryczałt (oraz opłat 3,50 dolarów)
Czas podróży: 30-60 minut w zależności od natężenia ruchu.
Przewiduje się 10-20% napiwek.

Od międzynarodowego lotniska Newark:
Pociągiem Air do Dworca Newark Airport. Zmień trenować będzie Penn Station. (Pociągi kursują co 10 minut, a podróż trwa około 25 minut) od zjazdu z Penn Station do 32nd Street/7th Avenue. Skręć w prawo i idź w dół na 7th Avenue miarę 31st Street. Skręć w lewo do 31st Street i iść tak daleko, jak # 5. (Około 5-7 minut spacerem) Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis.
Czas podróży: około 1 godziny

Jeśli nie chcesz nosić ciężkich bagaży, zawsze można złapać taksówkę od stacji metra, będzie to kosztować kilka dolarów.

* Taksówką:
Około $ 70-80.
Czas podróży: 30-60 minut w zależności od natężenia ruchu.
Przewiduje się 10-20% napiwek.


Od lotniska La Guardia:
* Lotnisko autobus
Posiłek: 12 dolarów
Rozkład: co 20-30 minut, w zależności od pory dnia.
Trzeba będzie wysiąść na stacji Penn (7th Avenue i 34th Street). Idź na wschód do Broadwayu, a następnie skręć na południe (z prawej) i schodzić do W. 31st Street na Broadwayu. Na 31 ulicy skręcić w lewo i iść tak daleko, jak # 5. Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis. (Około 7 minut spacerem od stacji).

* Taksówką:
O 35,00 dolarów.
Czas podróży: 20-45 minut w zależności od natężenia ruchu.
Przewiduje się 10-20% napiwek.

* Lotnisko door-to-door transport:
$ 18/person (transfer może się zatrzymać w innych hotelach / adresów na drodze do miejsca przeznaczenia)
Czas podróży: 30-80 minut w zależności od ruchu / liczby pasażerów.