X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Urban Oasis

5 W 31st Street, New York City, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska JFK:
* Metrem:
Pociągiem powietrza w kierunku stacji Howard Beach spoza strefy odbioru bagażu. Weź trenować do 34. ulicy / Penn Station. Idź na wschód do Broadwayu, a następnie skręć na południe (z prawej) i schodzić do W. 31st Street na Broadwayu. Na 31Street skręcić w lewo i iść tak daleko, jak # 5. Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis. (7-10 minut spacerem od stacji metra)
W przypadku, gdy bagaż jest ciężki i wolą chodzić mniej, może chcesz zmienić trenować trenować F lub V w W 4 stacji St / Wash Sq (kierunek: Uptown) Wysiąść na 34th St / Herald Sq. Na Broadwayu chodzić na południe do 31 ul. Na 31 ulicy skręcić w lewo i iść tak daleko, jak # 5. Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis. (Około 5 minut spacerem od stacji).
Czas podróży z JFK: (około 2 godzin)
Posiłek: $ 7/person (pociąg powietrza 5 dolarów, metro 2 dolary)

* Koleją:
Zapoznaj się z Air-pociąg do Jamaica Station. Od Jamaica Station wziąć LIRR (Long Island Rail Road) do Nowego Jorku, Penn Station. Na Penn Station wziąć 32-gi wyjście Street/7th Avenue. Skręć w prawo i idź w dół na 7th Avenue miarę 31st Street. Skręć w lewo do 31st Street i iść tak daleko, jak # 5. (Około 7 minut pieszo)
Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis.
(Czas podróży: około 45 minut)

* Taksówką:
45,00 dolarów ryczałt (oraz opłat 3,50 dolarów)
Czas podróży: 30-60 minut w zależności od natężenia ruchu.
Przewiduje się 10-20% napiwek.

Od międzynarodowego lotniska Newark:
Pociągiem Air do Dworca Newark Airport. Zmień trenować będzie Penn Station. (Pociągi kursują co 10 minut, a podróż trwa około 25 minut) od zjazdu z Penn Station do 32nd Street/7th Avenue. Skręć w prawo i idź w dół na 7th Avenue miarę 31st Street. Skręć w lewo do 31st Street i iść tak daleko, jak # 5. (Około 5-7 minut spacerem) Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis.
Czas podróży: około 1 godziny

Jeśli nie chcesz nosić ciężkich bagaży, zawsze można złapać taksówkę od stacji metra, będzie to kosztować kilka dolarów.

* Taksówką:
Około $ 70-80.
Czas podróży: 30-60 minut w zależności od natężenia ruchu.
Przewiduje się 10-20% napiwek.


Od lotniska La Guardia:
* Lotnisko autobus
Posiłek: 12 dolarów
Rozkład: co 20-30 minut, w zależności od pory dnia.
Trzeba będzie wysiąść na stacji Penn (7th Avenue i 34th Street). Idź na wschód do Broadwayu, a następnie skręć na południe (z prawej) i schodzić do W. 31st Street na Broadwayu. Na 31 ulicy skręcić w lewo i iść tak daleko, jak # 5. Urban Oasis usytuowany jest pomiędzy Broadway i 5th Avenue, naprzeciwko do Wolcott Hotel. Zadzwoni dzwonek z tagiem Urban Oasis. (Około 7 minut spacerem od stacji).

* Taksówką:
O 35,00 dolarów.
Czas podróży: 20-45 minut w zależności od natężenia ruchu.
Przewiduje się 10-20% napiwek.

* Lotnisko door-to-door transport:
$ 18/person (transfer może się zatrzymać w innych hotelach / adresów na drodze do miejsca przeznaczenia)
Czas podróży: 30-80 minut w zależności od ruchu / liczby pasażerów.