X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Urban Holiday Lofts

2014 W Wabansia Ave, Chicago, USA

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska O'Hare:
Po wylądowaniu, kierujemy się kierowanie do CTA. Kupić bilet i wsiąść do pociągu. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Miniesz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku. Będziemy zwrotu za bilet CTA po przyjeździe.

Od lotniska Midway:
Po wylądowaniu, kierujemy się kierowanie do CTA. Kupić bilet i wsiąść do pociągu. Wyjdź z pociągu na Clark / Lake przystanku i szukać znaków kierowanie do CTA Blue Line. Zapoznaj się z ruchomymi schodami w dół na platformę Niebieska Linia. Wsiąść do pociągu Niebieski linią idąc w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy do Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku. Zwrócimy ci za bilet CTA po przyjeździe.

Od dworca kolejowego AMTRAK:
Wyjście z dworca i skręcić w lewo na Canal St Spacer na południe od Canal St ubiegłym Jackson Blvd. i skręcić w prawo na Van Buren St Spacer na zachód od Van Buren St dla jednego bloku, a następnie skręcić w lewo na ul Sprawdzić Clinton stacji Clinton CTA Blue Line, pod wiaduktem autostrady. Kupić bilet i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku. Będziemy zwrotu za bilet CTA po przyjeździe.

Z dworca autobusowego Greyhound:
Wyjście z dworca i idź na wschód. Skręć w lewo na Clinton St szukać stacji Clinton CTA Blue Line, pod wiaduktem autostrady. Kupić bilet i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy powrotnego Olivii market.We "w tym budynku. Będziemy zwrotu za bilet CTA po przyjeździe.