X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Urban Holiday Lofts

2014 W Wabansia Ave, Chicago, USA

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska O'Hare:
Po wylądowaniu, kierujemy się kierowanie do CTA. Kupić bilet i wsiąść do pociągu. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Miniesz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku. Będziemy zwrotu za bilet CTA po przyjeździe.

Od lotniska Midway:
Po wylądowaniu, kierujemy się kierowanie do CTA. Kupić bilet i wsiąść do pociągu. Wyjdź z pociągu na Clark / Lake przystanku i szukać znaków kierowanie do CTA Blue Line. Zapoznaj się z ruchomymi schodami w dół na platformę Niebieska Linia. Wsiąść do pociągu Niebieski linią idąc w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy do Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku. Zwrócimy ci za bilet CTA po przyjeździe.

Od dworca kolejowego AMTRAK:
Wyjście z dworca i skręcić w lewo na Canal St Spacer na południe od Canal St ubiegłym Jackson Blvd. i skręcić w prawo na Van Buren St Spacer na zachód od Van Buren St dla jednego bloku, a następnie skręcić w lewo na ul Sprawdzić Clinton stacji Clinton CTA Blue Line, pod wiaduktem autostrady. Kupić bilet i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku. Będziemy zwrotu za bilet CTA po przyjeździe.

Z dworca autobusowego Greyhound:
Wyjście z dworca i idź na wschód. Skręć w lewo na Clinton St szukać stacji Clinton CTA Blue Line, pod wiaduktem autostrady. Kupić bilet i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i opuścić stację na Damen Ave. Skręcić w lewo i przejść obok miasta podeszwy i przez trzy skrzyżowania. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy powrotnego Olivii market.We "w tym budynku. Będziemy zwrotu za bilet CTA po przyjeździe.