X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Urban Holiday Lofts

2014 W Wabansia Ave, Chicago, USA

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska O'Hare:
Po wylądowaniu, następujące objawy kierowanie do CTA. Kup bilet i wsiąść do pociągu. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i wyjść z dworca na Damen Ave. Skręć w lewo i przejść obok Miasto Soles i przez trójdrożny skrzyżowaniu. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Miniesz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku.

Od lotniska Midway:
Po wylądowaniu, następujące objawy kierowanie do CTA. Kup bilet i wsiąść do pociągu. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i wyjść z dworca na Damen Ave. Skręć w lewo i przejść obok Miasto Soles i przez trójdrożny skrzyżowaniu. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy na Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku.

Od dworca kolejowego Amtrak:
Wyjście z dworca i skręcić w lewo na Canal St Spacer na południe od Canal St. przeszłości Jackson Blvd. i skręcić w prawo na Van Buren St. Spacer na zachód od Van Buren St. dla jednego bloku następnie skręcić w lewo na ul Sprawdzić Clinton stacji Niebieska Linia Clinton CTA pod wiaduktem autostrady. Kup bilet i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i wyjść z dworca na Damen Ave. Skręć w lewo i przejść obok Miasto Soles i przez trójdrożny skrzyżowaniu. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy Rynku Olivii. Jesteśmy w tym budynku.

Z dworca autobusowego Greyhound:
Wyjście z dworca i iść na wschód. Skręć w lewo na Clinton St. szukać stacji Niebieska Linia Clinton CTA pod wiaduktem autostrady. Kup bilet i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku O'Hare. Wyjdź z pociągu na Damen. Po schodach na dół i wyjść z dworca na Damen Ave. Skręć w lewo i przejść obok Miasto Soles i przez trójdrożny skrzyżowaniu. Pobyt na Damen Ave. i idź na północ do dwóch krótkich bloków. Zdasz Concord Pl. Skręć w lewo na Wabansia Ave. Poszukaj pomarańczowy markizy z Olivii Market.We're w tym budynku.