X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do University of Toronto New College Residences

40 Willcocks Street, Toronto, Ontario, Kanada

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Union Station:

Zapoznaj się z tramwaju, który ma kierunku północnym do stacji Spadina. Cena biletu wynosi CAN $ 3,00. Należy wysiąść na przystanku przy ulicy Willcocks. Łączny czas podróży z Union Station jest około 15 minut. Wilson Hall Residence znajduje się na północno-wschodnim rogu przy 40 Ulicy Willcocks.

Z dworca autobusowego metra w Toronto:

Metro Toronto Bus Termianl znajduje się na Bay, na północ od Dundas. Weź Westbound Dundas tramwaj (poprosić o przeniesienie) aż do skrzyżowania Spadina Avenue.
Wysiąść i wziąć Northbound tramwaj Spadina aż do zatrzymania Willcocks. Fare Tramwaj jest CAN 3,00 dolarów, a Toal czas podróży to około 15 minut. Wilson Hall Residence znajduje się na północno-wschodnim narożniku.

Od Pearson International Airport:

Najszybszym i najprostszym sposobem, aby dostać się do Nowego Wilson College Residence Hall z Pearson Internatonal jest taksówką na lotnisko. Jeśli poprosisz o stawkę zryczałtowaną w New College Residence, University of Toronto (skrzyżowanie - Spadina / Willcocks, na północ od College Street), będzie kosztować około CAN 48 dolarów - 55 dolarów. Całkowity czas podróży w zależności od ruchu będzie około 45 minut do ponad godziny.