X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Umbrella Hostel

Christian Tell Str, No 21, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 98%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 99%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Wsiąść do autobusu 783 do Piata Romana. Od tego zacząć chodzić na bulwarze w kierunku Dacia (Victoriei Calea Victoriei Avenue) i skręcić w pierwszą w lewo na ulicę chrześcijańskiej Powiedz, gdzie można nas znaleźć w nr 21. LUB
Wybierz nasze usługi dla max 3 osób, dla 70 lei.

Od dworca kolejowego:
Pieszo: To dość dużo prosta. Aby rozpocząć chodzenie na Calea Grivitei (Grivitei Avenue) aż do Calea Victoriei (Victoriei Acenue). Ty niż przekroczyć tę Avenue, chodzić na Biserica Amzei ulicy przez kolejne 100 metrów, aż do przecięcia się z Christian Powiedz Street, gdzie można skręcić w lewo i znajdź nas na nr +21. Szacowany czas: 20 min

Metrem: Bierzesz M1 od dworca kolejowego, na jednym przystanku aż Placu Zwycięstwa. Ty niż zmiany na M2 i przejść przez 1 więcej przystanku do Piata Romana. Nie można wyjść i zacząć chodzić na bulwarze w kierunku Calea Dacia Victoriei (Victoriei Avenue) i zrobić pierwszą w lewo na ulicę chrześcijańskiej Powiedz, gdzie można nas znaleźć w nr 21.

Autobusem: wsiąść do autobusu nr 86 z dworca kolejowego aż do Piata Romana. Tam wysiąść i zacząć chodzić na bulwarze w kierunku Dacia (Victoriei Calea Victoriei Avenue) i zrobić pierwszą w lewo na ulicę chrześcijańskiej Powiedz, gdzie można nas znaleźć w nr 21.