X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do USA Hostels San Francisco

711 Post Street, San Francisco, San Francisco, California, USA

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jadąc z Hollywood?
Spróbuj door-to-door transport dostarczony przez Shuttle Kalifornii za jedyne 45 dolarów. Skontaktuj się z naszym recepcji uzyskać więcej informacji.

Od Greyhound:
Stacja Greyhound jest w Folsom Street i Main Street. Spacer na północ od głównej ulicy, aż dojdziesz do Market Street. Skręć w lewo na Market Street. Weź niewielką prawo na ul Pocztowym. Pobyt na ulicy post przez około 6 bloków. Schroniska USA jest po lewej stronie, między Jones Street i Leavenworth Street. Spójrz na czerwonym baldachimem. Adres hostelu jest 711 Post Street.

Od Amtrak:
Od centrum handlowego stacji Amtrak (SFS), przejść na drugą stronę Market Street i iść Powell St, po stacji kolejki linowej. Skręć w lewo w ul i chodzić postu trzy bloki Jones St Hostel będzie po lewej stronie ulicy.

Z Lotniska:
Od obu Oakland Airport lub San Francisco International Airport, pociągiem do stacji BART Powell Street. Stacja BART znajduje się w międzynarodowym terminalu w San Francisco International Airport. Od lotniska w Oakland trzeba będzie podjąć AirBART autobusem do stacji BART Colesium. Weź pociąg BART do Powell Street Station. Wyjdź Powell stację kolejki linowej na zmianę sytuacji, wskazówek powyżej od Amtrak.

Prowadzenie:
Od autostrady 5 północy: Take Highway 580 W do 80 W. Należy highway 80 W ciągu Bay Bridge do 5 zjazdu St. Pobyt w lewo na zjeździe, pobyt w pasach dla Harrison St (Lekko w lewo od zjazdu z autostrady.) Idź dwa bloki na Harrison, skręcić w prawo na 7th St Śledź 7-ta przez Market Street. Ulica będzie krzywa w lewo i będzie Leavenworth St (Śledź znaki.) Weź Leavenworth w Post St, skręcić w prawo na Post, hostel będzie po prawej stronie ulicy.

Parking:
Parking zazwyczaj można znaleźć na ulicy, czy tam jest parking położony w odległości 2 przecznic od hostelu, który pobiera 17 dolarów za noc. Garaż nazywa najlepszy parking i znajduje się przy 525 Jones St, między Geary St i O'Farrell St Po przyjeździe, proszę poprosić o zniżkę, aby uzyskać stopę USA gość hostelach. Street parking jest bezpłatny między godzina osiemnasta, a 7 rano i przez cały dzień w niedziele.