X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do USA Hostels San Francisco

711 Post Street, San Francisco, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Hollywood: spróbuj transport od drzwi do drzwi, dostarczone przez California Shuttle. Rezerwacji w recepcji. Stawki zaczynają się nawet od 25 dolarów za jeden sposób.

Od Amtrak:
Przejść na drugą stronę Rynku St i chodzić Powell St, zgodnie z kolejek linowych. Skręć w lewo i iść ul Pocztowym trzy bloki Jones St hostel będzie po lewej stronie ulicy. Adres hostelu jest 711 Post Street.

Od Lotniska:
Z obu Oakland i San Francisco International Airport, pociągiem Bart stacji Powell St. Bart fair pochodzący z Oakland jest 4,05 dolarów i 8,65 dolarów od San Francisco Airport. Z Oakland, podejmują AirBart ($ 3) autobusem do stacji Koloseum Barta. Weź pociąg Bart stacji Powell Street. Wyjść na stację kolejki linowej Powell turnaround, wskazówek wyżej od Amtrak.

Od Greyhound:
Stacja Greyhound jest w Folsom Street i Main Street. Spacer na północ od głównej ulicy, aż dojdziesz do Market Street. Skręć w lewo na Market Street. Od ulicy Rynku skręcić w prawo na Montgomery, a następnie w lewo na szybkie ul post. Zatrzymać na ulicy post przez około 6 bloków. USA Hostel znajduje się na lewej stronie, między Jones Street i Leavenworth Street. Spójrz na czerwonym baldachimem. Adres hostelu jest 711 Post Street.
Jazdy:
Od autostrady 5 North: Take Highway 580 W do 80 W. Należy autostradzie 80 W na Bay Bridge ($ 5) do 5 wyjeździe St. Pobyt w lewo na zjeździe, pobyt w pasach dla Harrison St (Lekko w lewo od zjazdu z autostrady.) Idź dwa bloki na Harrison, skręcić w prawo na 7th 7th St Śledź całej ulicy będzie Market St w lewo, a krzywa będzie Leavenworth St (Stosuj się do znaków.) Weź Leavenworth w Post St, skręcić w prawo na post, hostel będzie po prawej stronie ulicy.

Parking:
Parking można zwykle znaleźć na ulicy, czy tam jest parking w garażu znajduje się w odległości zaledwie 2 przecznic od hostelu, że opłaty 19 dolarów za noc. Garaż nazywa Najlepsze parking i położony jest przy 525 Jones Street, pomiędzy Bush Street i O'Farrell St Po przyjeździe, proszę poprosić o kupon dostać USA Hostels stopy gościa. Street parking jest bezpłatny między 6pm i 7 rano.