X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do USA Hostels San Diego

726 5th Avenue, San Diego CA, San Diego, California, USA

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Najprościej jest wziąć taksówkę lub autobus. To około 10 dolarów - 12 dolarów plus napiwek.

Od Greyhound:
Stacja Exit i północ głowę w kierunku 13th St Skręć w lewo na pierwszym skrzyżowaniu na ul Skręć w prawo Imperial na Park Blvd. Skręć w lewo na 10th Ave, a następnie w lewo na ul Śledź J J 5th Ave. Zrób prawo na 5 i śledzić to, aż dotrzesz # 726 po lewej stronie. Pojawi się szereg międzynarodowych flagi wiszące z naszego budynku. Nasze drzwi wejściowe wynosi od dwóch włoskich restauracji. Około 15 minut spacerem.

Od Amtrak:
Wyjdź stacji na Kettner Boulevard i skręcić w prawo (na południe). Na Broadwayu (pół bloku) skręcamy w lewo (wschód) i postępuj zgodnie powyższych kierunków.

Prowadzenie:
Od I-5 South wziąć Front Street / Civic wyjście Center. Zjeździe dzieli, prowadzi w lewo na rozwidleniu w kierunku 2nd St Śledź 2-cie znaki St, łączenie na Cedar St Skręć w prawo 4th Avenue. Skręć w lewo na ul G, a następnie w lewo na 5th Avenue. Jesteśmy trzeci drzwi z rogu - dwóch włoskich restauracji.

Od I-5 Północ zjazd J Street. Zjedź w lewo na 19th Street i skręcić w lewo na Market Street. Weź Market 14 bloków do 5th Avenue. Skręć w prawo na 5th, hostel jest jednym blokować się na lewej stronie, między dwoma włoskich restauracji.

Pochodzących z Los Angeles?
Weź Hopper Hostel door-to-door transport. Jeśli jesteś u nas w Hollywood można uzyskać codziennie, door-to-door za jedyne 40 dolarów! Jazda w wygodnym mini-vana z innymi podróżnymi. Skontaktuj się z naszym recepcji o szczegóły.