X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do USA Hostels Hollywood

1624 Schrader Blvd, Hollywood, Los Angeles, USA

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska LAX:

Przez transfer z / Train - 8,50 dolarów
FlyAway transfer: Jeśli wyjściu odbioru bagażu między 6 rano i 11pm, kieruj się drogowskazami na flyaway Bus, Long Distance Vans. Znajdź autobus flyaway zamiar Union Station. Trzeba będzie zapłacić 7 dolarów za autobus. Po przyjeździe na Union Station, weź czerwoną linią metra w kierunku północnym Hollywood i wysiąść na stacji Hollywood i Vine. Po wyjściu z dworca, skręcić w lewo na Hollywood Blvd. Spacer 5 bloków do Schrader Blvd i skręcić w lewo. Hostel będzie pół-a-blok w dół Schrader Blvd po lewej stronie.

Bezpośredni transfer - 16 dolarów
SuperShuttle: Jeśli wyjściu odbioru bagażu między godzina dwudziesta trzecia i 6 rano opcje są kabiny ($ 50- $ 100 w zależności od pory dnia i drogi) lub jednym z bezpośrednich wahadłowców. Polecamy Super Shuttle. Możesz również chcieć skorzystać z tej transport od drzwi do drzwi, jeśli chcesz transportować bezpośrednio do schroniska. W LAX, kieruj się drogowskazami na Wspólna jazda Vans. Znajdź osobę w niebieską kurtkę SuperShuttle lub t-shirt i poprosić o SuperShuttle do USA Hostels Hollywood (1624 Schrader Blvd.).

Z dworca Greyhound w centrum Los Angeles:
Najlepszym sposobem byłoby kilka minut jazdy taksówką do stacji Amtrak, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami wymienione poniżej stamtąd.

Od Union Station Amtrak:
Metrem w kierunku północnym Hollywood i wysiąść na stacji Hollywood / Vine. Wyjście z dworca i skręcić w lewo (w kierunku Vine Street) na Hollywood Blvd. Skręć w lewo na Schrader Blvd. Hostel będzie pół-a-blok w dół Schrader Blvd po lewej stronie.

Jadąc z San Francisco?
Megabus posiada bezpośrednie połączenie z San Francisco. Nasz personel recepcji może dać ci wskazówki, aby podnieść ich lokalizacji.

Jadąc z San Diego?
Weź door-to-door transport Hostel Hopper. Jeśli u nas w San Diego można dostać ten codzienny serwis door-to-door dla tylko 40 dolarów! Jeździć w wygodnym mini-van z innymi turystami. Skontaktuj się z naszym recepcji o szczegóły.