X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do USA Hostels Hollywood

1624 Schrader Blvd, Hollywood, Los Angeles, USA

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska LAX:

Przez Shuttle / pociąg - 8,50 dolarów
FlyAway transfer: Jeśli wyjście odbioru bagażu między 6 rano i 11pm, kieruj się drogowskazami na Flyaway Bus, Long Distance Vans. Znajdź autobus FlyAway zamiar Union Station. Będzie zapłacić $ 7 za autobusem. Po przyjeździe na Union Station, podejmują czerwonej linii metra w kierunku północnym Hollywood i wysiąść na stacji Hollywood i Vine. Po wyjściu z dworca, skręcić w lewo na Hollywood Blvd. Zaledwie 5 bloków Schrader Blvd i skręcić w lewo. Schronisko będzie pół-blok w dół Schrader Blvd po lewej stronie.

Bezpośredni transfer - 16 dolarów
SuperShuttle: Jeśli wyjście odbioru bagażu między godzina dwudziesta trzecia i 6 rano opcje są kabiny (50 $ - 100 $ w zależności od pory dnia i trasy) lub jednym z bezpośrednich promów. Polecamy Super Shuttle. Możesz także chcieć skorzystać z tej transport od drzwi do drzwi, jeśli chcesz transportować bezpośrednio do schroniska. W LAX, kieruj się drogowskazami na wieloosobowe Ride Vans. Znajdź osobę w niebieskiej kurtce SuperShuttle lub t-shirt i poprosić o SuperShuttle do USA Hostels Hollywood (1624 Schrader Blvd.).

Od stacji Greyhound w centrum Los Angeles:
Najlepszym sposobem byłoby minut jazdy taksówką do stacji Amtrak, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami wymienione poniżej stamtąd.

Od Union Station Amtrak:
Metrem w kierunku North Hollywood i wysiąść na stacji Hollywood / Vine. Wyjście z dworca i skręcić w lewo (w kierunku Vine Street) na Hollywood Blvd. Skręć w lewo na Schrader Blvd. Schronisko będzie pół-blok w dół Schrader Blvd po lewej stronie.

Jadąc z San Francisco?
Megabus posiada bezpośrednie połączenie z San Francisco. Nasz personel recepcji może dać ci wskazówki, aby podnieść ich lokalizacji.

Jadąc z San Diego?
Zapoznaj się z drzwi do drzwi transport Hostel Hopper. Jeśli zatrzymujesz się u nas w San Diego można dostać ten codzienny serwis door-to-door dla tylko 40 dolarów! Jazda w wygodnym mini-van z innymi turystami. Kontakt z recepcją szczegóły.