Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Triana Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 8.7
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 8.8
 • Personel 8.8
 • Atmosfera 8.4
 • Czystość 8.9
 • Udogodnienia 8.9

Lokalizacja

Rodrigo de Triana 69, Seville

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Z lotniska
TAXI: poniedziałek-piątek, 7 rano - godzina dwudziesta pierwsza: 22,20 euro
Poniedziałek-piątek, godzina dwudziesta pierwsza - 7 rano: 24,75 euro
Sobota-niedziela: 24,75 euro

BUS:
Weź autobus EA Lotnisko (4 euro specjalne) i wysiąść na "Torre del Oro". Przejdź przez most San Telmo (najbliżej mostu do wieży) i skręcić w prawo na "Calle Betis". Skręć w lewo na drugiej ulicy idąc na "Calle Troya". Gdy już tam, podejmuje trzeci w prawo na "Calle Rodrigo de Triana". Hostel znajduje się około 300 metrów od tego miejsca, w liczbie 69.
(Cena z lotniska lub z dowolnego punktu do dowolnego miejsca w Sewilli jest oparte na stałej stopie, bagażu w zestawie)

Od dworca autobusowego w Plaza de Armas na:
Pieszo: 15 minut. Pobierz na "Calle Arjona" (kontynuacji "Calle Torneo") i zachować pieszo prosto około 400 metrów; przejechać przez most Isabel II (Triana Most). (Uwaga, Triana NIE jest most biały most w pobliżu dworca, to jest jeden z żelaza patrząc pierścieni niewątpliwymi w jego strukturze). Krzyż na placu i chodzić na "Calle San Jacinto", aż kończy się w "Calle Rodrigo de Triana" (trzeci po lewej stronie ulicy od placu na). Trzymaj się prosto aż do numeru 69, który jest numer schroniska.

Z dworca autobusowego z Prado San Sebastian na:
Pieszo: Spacer na "calle San Fernando" w kierunku rzeki. Krzyż na "Plaza Puerta de Jerez", a następnie przejechać przez most San Telmo. Po przekroczeniu mostu, skręcić w prawo na "Calle Betis". (Ulica równoległa do rzeki) .Take w drugą ulicę w lewo do "Calle Troya", a następnie podjąć trzecią w prawo na "Calle Rodrigo de Triana". Hostel znajduje się w odległości 300 metrów stamtąd, pod numerem 69.

METRO: Wsiądź do pociągu w kierunku stacji "Prado de San Sebastian" (na "Avenida de Carlos V", obok "Jardines del Prado", obok "los Juzgados") (1,65 euro), aż do "Plaza de Cuba" , Z nich, przejść przez "calle República Argentina" i kontynuować przez około 40 metrów w kierunku rzeki. Zapoznaj się z "calle del Corre" stron na lewej stronie i skręcić w prawo w "Calle Troya" po 200 metrach. Gdy jesteś tam, skręcić w pierwszą ulicę w lewo. To jest "Rodrigo de Triana"; Hostel znajduje się w odległości 300 metrów dalej, pod numerem 69.

Z dworca de Santa Justa na:
Pieszo + metro: spacer po "avenida" Kansas City, który wkrótce zmieni się w "Calle Luis Morales", aż do skrzyżowania z Eduardo Dato "calle" (15 minut). Tutaj jest stacja metra "Nervión" (bilet: 1,65 euro). Metrem do "Expo" i Ciudad uzyskać co "Plaza de Cuba". Z niniejszej umowy, przejechać przez "Calle República Argentina" i przejść do mniej więcej 40 metrów w kierunku rzeki. Zapoznaj się z "calle del Corro stron" na lewo i skręcić w prawo po 200 metrach w "calle Troya". Raz jesteś tu, podejmuje pierwszą ulicę w lewo (Rodrigo de Triana). Można przyjechać w schronisku po około 300 metrów, pod numerem 69.

Taxi: mniej lub bardziej € 8.

BUS: Lotnisko autobus specjalne EA.
Weź autobus EA Lotnisko specjalne do "Torneo-Plaza de Armas" (przystanek autobusowy znajduje się przy Av Kansas City, na lewo od głównego wyjścia z dworca kolejowego.) (Bilet: € 4). Wysiąść na "Passeo Colón / Torre del Oro" (po mniej więcej 20 minut). Gdy jesteś tam, przejechać przez Most San Telmo (ten, który jest najbliżej wieży) i skręcić w prawo na "Calle Betis" (równolegle do rzeki). Skręć w lewo na drugiej ulicy idąc na "calle Troya. Gdy już tam, podejmuje trzeci w prawo na "Calle Rodrigo de Triana". Hostel znajduje się około 300 metrów od tego miejsca, w liczbie 69.

Z dworca kolejowego San Bernardo na Cercanías:
Pociągi, które przyjeżdżają z Granady i Kadyksu zatrzymują się na stacji San Bernardo przed przybyciem na ostatnim przystanku na "Santa Justa". Jeśli wysiąść na tym przystanku można dojechać metrem na przystanku naprzeciwko dworca. Metrem do "expo" Ciudad co i dostać "Plaza de Cuba". Z niniejszej umowy, przejechać przez "calle República Argentina" i iść na około 40 metrów w kierunku rzeki. Skręć w lewo w "Calle del Corro" Strony i po mniej więcej 200 metrów, idź w lewo na "calle Troya". Z niniejszej umowy, pierwsza ulica po lewej stronie jest "Rodrigo de Triana", w której można znaleźć hostel po około 300 metrów pod numerem 69.
 • Dobry towar za tę cenę 8.7
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 8.8
 • Personel 8.8
 • Atmosfera 8.4
 • Czystość 8.9
 • Udogodnienia 8.9
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.