X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Triana Backpackers

Rodrigo de Triana 69, Seville, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Autobusem do ostatniego przystanku (2). Pieszo 20 minut: San Fernando Street, Puerta de Jerez, San Telmo Bridge, Betis ulicy i skręcić w ul Juan de Lugo do was przyjechać do Rodrigo de Triana (jest trzecia ulica). Można także wziąć autobus w C3 Menéndez Pelayo (1) i zatrzymać w Pages del Corro-Victoria. Stamtąd udać się w kierunku rzeki i Rodrigo de Triana jest następny. Zobacz mapę na zdjęciach z hostelu
Taksówką: Od poniedziałku do piątku 6.00-22.00: 19.04 / od poniedziałku do piątku w godzinach 22.00-6.00: 21.24. Soboty i niedziele: 21.24. Dodatkowo za każdą walizkę przekraczającym 60 cm: 0,40.

Z El Prado (autobusy z Granada, Kadyks, Kordoba): chodzenie 20 minut. Samo, jak z autobusu lotniskowego. Taxi: cca 4. Zobacz mapę na zdjęciach hostelu.

Z Plaza de Armas (autobusy z Madrytu i Portugalii): pieszo 15 min: Arjona Street, przejechać przez most Isabel II (Most Triana), ulica Betis (wzdłuż rzeki) i skręcić na ulicy Juan de Lugo

Od dworca kolejowego: 10 min spacerem. Maria Auxiliadora Jose Laguillo ulicy z ul. Weź autobus C3 (1) i zatrzymać w Pages del Corro-Victoria. Stamtąd udać się w kierunku rzeki i Rodrigo de Triana jest obok ulicy. Taxi: cca 8. Zobacz mapę na zdjęciach hostelu.