X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Travellers House

Rua Augusta, number 89, 1st floor, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Rua Augusta jest jednym z najbardziej znanych ulic w całej Portugalii, ponieważ znajduje się w centrum Lizbony; w związku z tym, znajdziesz go łatwo dostać się tu z każdego transportu w mieście. Jest to deptak, który idzie z Rossio Praça do Comercio na, dwa główne place.

Jesteśmy cztery przecznice od łuku na Praça do Comercio, znajdziesz nas pod numerem 89.

Od lotniska w Lizbonie:
Metro: Czerwona linia na "Sao Sebastiao '- zmiana w Blue line i iść aż do Baixa-Chiado' '(zjazd przez Rua do Ouro), idź prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo - 1,40 eur
Można także wziąć "Aerobus" i wysiąść na "Praca do Comercio". Usługa ta działa od 7:00 do 23:00 i trwa około 30 minut; Cena biletu wynosi 3,50 EUR.
Taksówka z lotniska trwa około 15 minut i nie powinien kosztować więcej niż 15EUR. Polecamy, aby kupić "Taxi Voucher" na lotnisku.


Od dworca kolejowego Santa Apolonia:
Autobusem 9, 47, 746 lub 759 i wysiąść na Praça do Comercio. Opłata wynosi 1,75 EUR.
Alternatywnie, weź niebieską linię na metrem do stacji Baixa-Chiado (taryfy 1,40 EUR). Weź Rua do Ouro oraz wyjście iść prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo.
Taksówka kosztuje około 6 EUR. Zawsze należy poprosić o potwierdzenie odbioru.

Od dworca kolejowego Gare do Oriente:
Weź czerwoną linią na metro w kierunku Sao Sebastiao i wysiąść na stacji Alameda. Zmień tutaj do zielonej linii, idąc w kierunku Cais do Sodre, i wysiąść na stacji Baixa-Chiado. Weź Rua do Ouro oraz wyjście iść prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo. Cała podróż trwa około 20 minut i kosztuje 1,40 eur.
Taksówka kosztuje około 15 EUR i trwać 15 minut. Zawsze należy poprosić o potwierdzenie odbioru.

Z terminalu Sete Rios Dworzec / Bus:
Weź niebieską linię na metrem do stacji Baixa-Chiado. Weź Rua do Ouro oraz wyjście iść prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo. Cała podróż trwa około 20 minut i kosztuje 1,40 eur.