X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Travellers House

Rua Augusta, number 89, 1st floor, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


98%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 98%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Rua Augusta jest jednym z najbardziej znanych ulic w całej Portugalii, ponieważ jest w centrum Lizbony, dlatego znajdziesz go łatwo dostać transportu tutaj z każdego miejsca w mieście. Jest to deptak, który idzie z Rossio Praca do Comercio, dwóch głównych placów.

Jesteśmy cztery przecznice od łuku na Praça do Comercio, znajdziesz nas w liczbie 89.

Od lotniska w Lizbonie:
Metro: Czerwona linia na "Sao Sebastiao" - zmiana na niebieską linię i idź dopóki 'Baixa-Chiado "(wyjście przez Rua do Ouro), idź prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo - 1,40 EUR
Można także wziąć "Aerobus" i wysiąść na "Praca do Comercio". Usługa ta działa od 7:00 do 23:00 i trwa około 30 minut, cena biletu wynosi 3,50 EUR.
Taksówka z lotniska zajmuje około 15 minut i nie powinien kosztować więcej niż 15EUR. Polecamy, aby kupić "Taxi Voucher 'na lotnisku.


Od dworca kolejowego Santa Apolonia:
Autobusem linii 9, 47, 746 lub 759 i wysiąść na Praça do Comercio. Cena biletu wynosi 1,75 EUR.
Ewentualnie wziąć niebieską linię na metrem do stacji Baixa-Chiado (FARE 1,40 EUR). Weź Rua do Ouro wyjścia i idź prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo.
Taksówka kosztuje około 6 euro. Zawsze należy poprosić o potwierdzenie odbioru.

Od dworca Gare do Oriente:
Weź czerwoną linię na metro w kierunku Sao Sebastiao i wysiąść na stacji Alameda. Zmień tutaj do zielonej linii, przechodząc w kierunku Cais do Sodre, i wysiąść na stacji Baixa-Chiado. Weź Rua do Ouro wyjścia i idź prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo. Cała podróż trwa około 20 minut i kosztuje 1,40 EUR.
Taksówka kosztuje około 15 EUR i trwać 15 minut. Zawsze należy poprosić o potwierdzenie odbioru.

Z terminalu Sete Rios Dworzec / Bus:
Weź niebieską linię na metrem do stacji Baixa-Chiado. Weź Rua do Ouro wyjścia i idź prosto, aż dojdziesz do Rua Augusta i skręcić w prawo. Cała podróż trwa około 20 minut i kosztuje 1,40 EUR.