X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Travel Joy Hostels Chelsea

111 Grosvenor Road, Pimlico, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Gatwick:

Z wyjścia harmonogram co 15 minut, a z czasem przejazdu zaledwie 30 minut, Gatwick Express jest najprostszym sposobem, aby dostać się z lotniska Gatwick do dworca kolejowego Victoria, to trzeba wziąć Londyńskie metro na linii południowym oraz Victoria wysiąść na stacji metra Pimlico, która jest pierwszym przystankiem.

Z lotniska Heathrow:

Od 05:00 do 23:00, wziąć Londyńskie metro na linii Piccadilly, zmienić w Green Park na Linii Southbound Victoria. Wysiąść z metra w Pimlico kolejowego, który jest drugi przystanek.

Z lotniska Stansted:

Stansted Express kursuje co 15 minut i osiąga London Liverpool Street w 45 minut. Pociągi odjeżdżają z dworca kolejowego lotniska Stansted, znajduje się bezpośrednio pod terminalem. Połączenia londyńskiego metra, która zaprowadzi Cię do Liverpool Street, stamtąd środkowi w kierunku zachodnim do Oxford Circus, zmień tam Victoria Line Southbound. Wysiąść z metra w Pimlico kolejowego, który jest trzeci przystanek.

Ponadto, autobusów i autokarów stacji Stansted Airport zaprowadzi Cię do dworca autobusowego Victoria. Można wziąć taksówkę za 6/7 lub pieszo; patrz poniżej wskazówkami. Bilety autobusowe można kupić w kasie w przyjazdów (otwarte 06:00 do 01:00), na dworcu autobusowym (24 godziny, siedem dni w tygodniu) lub na pokładzie.

Z lotniska Luton:

East Midlands Trains (dawniej Midland Mainline) działają częste połączenia z Luton Airport Parkway dworca St Pancras International do. Średni czas podróży wynosi 35 minut. W przypadku, gdy jesteś w St Pancras / stacji Kings Cross podjąć Londyńskie metro - Victoria linii Southbound, a następnie wysiąść na stacji metra Pimlico, która jest siódmym przystankiem.

Dojazd z dworca autobusowego Victoria pieszo:

Szef południowy zachód od Buckingham Palace Rd / A3214 kierunku Semley Place, skręcić w lewo na most / B324 Ebury, na rondzie zjazd 2nd na Sutherland St, a następnie skręcić w prawo na Turpentine Lane, kontynuować na Peabody Ave, kontynuować na Turpentine Lane, niewielkie prawo na tocznia St, skręcić w lewo w Grosvenor Rd / A3212.

Dojazd od stacji metra Pimlico pieszo:

Gdy pojawi się na stacji metra Pimlico poszukaj Aylesford Street lub St Georges Square. Spacer na koniec jednego z tych dróg, w kierunku rzeki Tamizy i Grosvenor Road. Na Grosvenor Road, skręcić w prawo i kontynuować 500m aż zobaczysz Battersea Power Station po drugiej stronie rzeki, które jesteśmy bezpośrednio naprzeciwko.