X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Travel Joy Hostels Chelsea

111 Grosvenor Road, Pimlico, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Gatwick:

Z wyjścia harmonogram co 15 minut, a z czasem w zaledwie 30 minut, Gatwick Express to najprostszy sposób, aby dostać się z lotniska Gatwick do dworca kolejowego Victoria, to musisz wziąć londyńskiego metra na linii południowym oraz Victoria wysiąść na stacji metra Pimlico, która jest pierwszym przystankiem.

Z lotniska Heathrow:

Od 05:00 do 23:00, zapraszamy londyńskiego metra na linii Piccadilly, zmiany w Green Park na Linii Southbound Victoria. Wysiąść na stacji metra Pimlico rurę, która jest drugi przystanek.

Z lotniska Stansted:

Stansted Express kursuje co 15 minut i osiąga London Liverpool Street w 45 minut. Pociągi odjeżdżają z dworca kolejowego Stansted Airport, położony bezpośrednio pod terminalem. Połączenia, które London Underground zaprowadzi Cię do Liverpool Street, stamtąd linii Central zachód do Oxford Circus, zmień tam na Victoria Line Southbound. Wysiąść na stacji metra Pimlico rurę, która jest trzeci przystanek.

Ponadto, autobusy i autokary stacji Stansted Airport zaprowadzi Cię do dworca autobusowego Victoria. Można wziąć taksówkę na 6/7 lub pieszo; patrz wskazówki poniżej. Bilety autokarowe można kupić w kasie w przyjazdów (czynna 06:00 do 01:00), w dworca autobusowego (24 godziny, siedem dni w tygodniu) lub na pokładzie.

Z lotniska Luton:

East Midlands Trains (dawniej Midland Mainline) działają częste połączenia ze stacji Luton Airport Parkway do St Pancras International. Średni czas podróży wynosi 35 minut. W przypadku, gdy jesteś w St Pancras / stacji Kings Cross wziąć londyńskiego metra - linię Victoria Southbound, a następnie wysiąść na stacji metra Pimlico, która jest siódmym przystanku.

Dojazd z dworca autobusowego Victoria pieszo:

Szef południowy zachód od Buckingham Palace Rd/A3214 kierunku Semley Place, skręcić w lewo na Ebury Bridge/B324, na rondzie podjąć 2. zjazd na Sutherland St, a następnie skręcić w prawo na Turpentine Lane, kontynuować na Peabody Avenue, nadal na Turpentine Lane, niewielkie prawo na tocznia St, skręcić w lewo w Grosvenor Rd/A3212.

Dojazd od stacji metra Pimlico pieszo:

Kiedy wyjść z stacji metra Pimlico szukać Aylesford Street lub St Georges Square. Spacer do końca jednej z tych dróg w kierunku Tamizy i Grosvenor Road. W Grosvenor Road skręcić w prawo i kontynuować 500m aż zobaczysz Battersea Power Station po drugiej stronie rzeki, które jesteśmy bezpośrednio naprzeciwko.