X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Transylvania Hostel

Str. Iuliu Maniu Nr.26, Apt 12, Cluj Napoca, Rumunia

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 94%Udogodnienia

JAK DO NAS DOTRZEĆ?

TRANSYLVANIA Hostel znajduje się w Cluj - Napoca przy ulicy Iuliu Maniu 26. Ulica ta łączy dwa główne kościoły w Cluj - Napoca: "białą" Katedrę Ortodoksyjną i "brązowy" Kościół Katolicki.

10 - 15 minut z Dworca Autobusowego
Po wyjściu z Dworca na ulicę popatrz w prawo - zobaczysz duży most nad torami. Przejdź przez most i trzymaj się wciąż tej samej ulicy - będzie skręcać w lewo. Idź dalej około 200 metrów, aż po lewej pojawi się Dworzec Kolejowy. Od tego miejsca podążaj według wskazówek poniżej.

Ze Stacji Kolejowej - po wyjściu przejdź przez ulicę i na przystanku wsiądź w autobus nr 3 lub 4. Wysiądź na trzecim przystanku ( przystanek przy białej Katedrze Ortodoksyjnej). Wyjdź przed katedrę. Kiedy staniesz twarzą w kierunku schodów, po lewej zobaczysz ulicę Iuliu Maniu. Łącznie nie powinno to trwać dłużej niż 15-20 minut razem z podróżą autobusem lub 10-15 minut taksówką.

Jeśli chcesz przejść się pieszo z Dworca, idź ulicą Horia w kierunku rzeki Somes. Przejdź przez most i idź prosto aż zobaczysz "brązowy" Kościół katolicki. Podejdź do pomnika Matei Corvin i stań przed nim. Jeśli staniesz twarzą w stronę pomnika, ulicę Iuliu Maniu będziesz mieć po prawej stronie. Możesz poznać tę ulicę także po tym, że rozpoczyna się między budynkami, które wyglądają identycznie. Iului Maniu nazywana jest także "Ulicą Luster". Na piechotę powinno to zająć około 30 minut.

Z lotniska podjedź autobusem nr 8, wysiądź na przystanku przy Katedrze i postępuj według wskazówek wyżej. Zajmie to około 30 minut wraz z przejazdem autobusem lub 15-20 minut taksówką.