X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do This Old Place International Youth Hostel

No.2 Yiwu Road, Guilin, Chiny

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Możesz pokazać to taksówkarz: 请 带 我 去 翊武 路 2 号, 老 地方 国际 青年旅舍 榕湖 图书馆 和 档案局 中间, 红 桥旁 100 米)

Z lotniska w Guilin Liangjiang:
Można wziąć autobus do budynku Lotniczego (około 20 juanów i pół godziny). Następnie można po prostu wziąć taksówkę do No.2 Yiwu Rd. który kosztuje 10 juanów i 10 minut.

Od dworca autobusowego Guilin:
1) Taksówka kosztuje 10yuan i 10 minut.
2) autobusem: Spacer z dworca autobusowego Guilin i przejść przez ulicę, by następnie znaleźć przystanek autobusowy, autobusem od nr 10 / nr 11 / nr 3 / No.99 / No.100 i wysiąść na 2RD przystanku (Yangqiao zatrzymania). Przejść przez ulicę i wzdłuż Ronghubeilu (na północ od Rong Lake Road), aż pojawi się Biblioteka Guilin. Skręć w prawo i będzie można znaleźć w naszym hostelu po prawej stronie. To trwa 6 minut tej części chodzenia.

Od dworca kolejowego Guilin:
1) Taksówka kosztuje 10yuan i 10 minut.
2) Autobusem: Autobusem nr 10 / nr 11 / nr 3 / No.99 / No.100 po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko dworca kolejowego i wysiąść na 3 przystanku (Yangqiao Zatrzymaj). Przejść przez ulicę i wzdłuż Ronghubeilu (na północ od Rong Lake Road), aż pojawi się Biblioteka Guilin. Skręć w prawo i będzie można znaleźć w naszym hostelu po prawej stronie. To trwa 6 minut tej części chodzenia.

Od Guilin dworca kolejowego na północ:
1) koszt taksówki 25 Yuan, 20 minut.
2) wziąć autobus nr 1 i wysiąść w Yishu Gong (Muzeum Sztuki) po 12 przystanków, wysiąść z autobusu, należy iść dalej i skręcić w lewo, kiedy dojdziesz do skrzyżowania. Idź wzdłuż brzegu jeziora, z Rong (około 5 minut) i będzie można znaleźć nasz hostel po lewej stronie.