X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Thessaloniki Studios Arabas

Sachtouri 28, Saloniki, Grecja

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 75%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Od dworca:
1)
Z stacją kolejową za tobą bierze LEWEGO puszek Monastiriou. Bierze Monastiriou ulicę w kierunku miasta center2), która jest właśnie przed stacją kolejową, Przy najpierw ustawiam światła ruchu obraca Z LEWEJ STRONY na Michail Kalou Str który zostać Dragoumanou Str., Utrzymuje prosto ignorować jakaś boczne ulicy until ty dosięgasz ważnego junction/interchange.3) Przy złącze krzyżem główna droga Lagkada, i iść w górę opposite drogi która zgina nieznacznie dobro. (Agiou Dimitriou)
4)
Utrzymanie na lewo od Agiou Dimitriou bierze lewicę przy drugi setem światła ruchu w górę Ifestionos. gdy ono delikatnie wspina się ciężkiego (nie wliczając ones przy ważnym złączem)
5)
Iść w górę Ifestionos until ty dosięgasz rondo. Przewodzi bezpośrednio przez, patrzejący dla BRUKUJĄCEJ ulicy która rozszczepia w ulicy, Sachtouri i Sachini.6 dwa brukujących,) Bierze lewej ręki stronę Sachtouri i przechodzi w górę stromego wzgórza dla wokoło 3 minut. Kontynuuje naprzód, ignorujący boczne ulicy. gdy droga poszerza znowu i zwęża się Studia Arabas lokalizują na prawicie przy liczbą 28.Od lotniska:

Bierze Autobusowego n° 78 do przerwa Aristotelous. Wtedy bierze taxi uliczny Sachtouri 28 Ano Poli. Ja był jest bardzo pomocniczo drukować mapę.Od przystanku autobusowego:

Bierze autobusowego n° 31 do Kolombou stacja, przeciw Starbucks kawie, i spacer Antigonidon ulicą do miejsce dzwonił Palium Lachanagora. Wtedy chodzi ataka od swój lewicy do znajdować trzy ulicy która jednoczą w, wymieniają SACHTOURI str i. ten folow trhe kamień BRUKUJĄCEJ ulicie i miejscu która iść CIĘŻKĄ W 3 minutach ty znajdujesz schronisko na twój prawej ręce, liczba 28.