X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Western Hotel

33 Prospect Hill, Galway, Galway, Irlandia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobusem lub pociągiem:
Galways dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w centrum miasta, zaledwie trzy minuty spacerem od The Western Hotel. Po wyjściu z dworca, skręcić w lewo, aby jechać w kierunku placu Eyre. Pozostać na prawej stronie placu, mijając biura NTL na prawo. Skręć w prawo na Richardsons pubu na rogu i przejdź się Prospect Hill. Znajdujemy się na szczycie tego wzgórza po lewej stronie.

Samochodem:
Użyj internetowej zegarek drogowego AA dla pełnych kierunkach do Galway. W miarę zbliżania Galway kierujemy się do centrum miasta i dalej w kierunku placu Eyre. Proponujemy udać się prosto do naszego parkingu. Tuż przed dotrzeć do naszego hotelu widać mały światłach. Drogi zapewni Państwu dwie opcje: jedna skręcić w lewo w kierunku placu Eyre i innym, aby skręcić w prawo w dół małej ulicy (St Bridgets taras) Skręć w prawo w dół tej ulicy, a potem następny w lewo w dół Cul de Sac. Nasz podziemny parking znajduje się na końcu Cul de Sac. Uwaga: parking podziemny jest parkowanie przez obsługę. Jeśli wszystkie przestrzenie podjąć, proszę zostawić kluczyki w recepcji, jak mamy wyznaczony kierowca na rękę powinien musimy przenieść swój samochód.

Samolotem:
Lotnisko w Galway znajduje się zaledwie 8 km, Carnmore północ od miasta. Uwaga nie ma autobus na tym lotnisku, w związku z tym zaleca się skorzystać z ich usług wynajmu samochodów, lub użyć jednego z wielu dostępnych na wynajem taksówki na lotnisku. Przybliżony koszt taksówki do miasta Galway jest 15.