X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Westend Hostel

35 Palmerston Place, Edinburgh, Szkocja

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Na ulicy dostępny jest parking w płatnych i wyświetlania zatok, które są płatne w godzinach od 0830 i 1830hrs poniedziałku do soboty. Parking jest bezpłatny na noc i tylko na niedziele. Nie mamy prywatny parking przy hotelu. Istnieje również 24 godzin NCP w pobliżu na Morrison Link.


Kolejami
Pociągi do Edynburga przyjeżdżają do miast słynnego dworca Waverly, który jest wokół 15/20 minut spacerem od hotelu. Jeśli zbliża się z Glasgow, to możesz odejść usługę do Edynburg Haymarket głowicy stacji poza lewej stronie paska "Haymarket '. Skręć w lewo w Starbucks i dalej w dół po prawej stronie Palmerston Place. West End Hotel znajduje się 50 metrów obok Cathederal. Jeśli wysiąść z dworca Waverly, przejechać na stronie handlowej Princes Street i idź na zachód do sklepów po prawej stronie. Kontynuuj przez około 1 km. Nadal poza Coates i Argyle Crescent i skręcić w prawo w Starbucks. To Palmerston Place, położony jest 50 Metrów poza Cathederal.

Samolotem
Najwygodniejszym lotnisko jest Edynburg, z których można wynająć samochód. Pozostałe loty międzynarodowe do Szkocji mogą lądować w Glasgow, który jest około 50 mil od miejsca, gdzie można również wypożyczyć samochód. Częste autobusem działa również z obu lotnisk. Jeśli potrzebujesz taksówkę do transportu z lotniska w Glasgow do Edynburga, Glasgow Airport Taxis spróbować.
Wysiąść na stacji Haymarket.