X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Westend Hostel

35 Palmerston Place, Edinburgh, Szkocja

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Na ulicy dostępne w płatnych i wyświetlania zatok, które są należne od godziny 0830 i 1830hrs poniedziałku do soboty parking. Parking jest bezpłatny na noc i tylko niedziele. Nie mamy parking przy hotelu, jednak najbliższy +24 godzin NCP Parking znajduje się na Castle Terrace około 15-20 minut spacerem od hotelu.


Koleją
Pociągi do Edynburga przybyć miast słynnej stacji Waverly które jest około 15-20 minut spacerem od hotelu. Jeśli zbliża się z Glasgow, to możesz odejść usługę do Edynburga w głowie stacji Haymarket poza lewej stronie barze 'Haymarket ". Skręć w lewo w Starbucks i dalej w dół po prawej stronie Palmerston Place. West End Hotel znajduje się 50 metrów ostatnich Cathederal. Jeśli wysiąść z dworca Waverly, przejechać na stronie handlowej Princes Street i idź na zachód ze sklepów na swojej prawej stronie. Kontynuuj przez około 1 km. Kontynuuj poza Coates i Argyle Półksiężyca i skręcić w prawo w Starbucks. To Palmerston Place, hotel znajduje się 50 Metry poza Cathederal.

Samolotem
Najwygodniejszym lotnisko w Edynburgu, z których można wynająć samochód. Inne loty międzynarodowe do Szkocji mogą lądować w Glasgow, który jest około 50 mil od gdzie można również wynająć samochód. Częstym autobus działa również z obu lotnisk. Jeśli potrzebujesz taksówkę dla transportu z Glasgow do Edynburga, Glasgow Airport Taxis spróbować.
Wysiąść na stacji Haymarket.