X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Times Hostel - College Street

8, College Street, Dublin, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska w Dublinie

Autobusem: najtańszy sposób na The Times Hostel - College Street od lotniska wynosi 16 bus. Wysiąść na DOlier Street (przystanek po O'Connell Street), który jest tuż za rogiem od hostelu. Hostel znajduje się po przeciwnej stronie drogi, tuż obok pieszych światła na prawej stronie. Hostel znajduje się na rogu ulicy i DOlier College ulicy, obok Pub Doyle'a. Podróż autobusem trwa około 40 minut, ale już w godzinach ruch. Cena biletu wynosi 2,65 i trzeba monety (notatki nie są akceptowane).

By Airlink bezpośrednim autobusem: Airlink Autobus nr 747 i 748 to szybki sposób podróżować między dublińskiego lotniska i centrum miasta. Ten autobus zatrzymuje się tylko na specjalnych przystankach Airlink. Najbliższy przystanek do hostelu jest na O'Connell Street. Możesz kupić bilety u kierowcy autobusu. Taryfy są: Adult Single - 6,00; Adult Return - 10,00; Child Single - 3,00; Powrót Child - 5,00.

By ekspresowe Aircoach Autobusem: Dostępny jest również express Aircoach autobus, który oferuje usługę w każdej chwili w ciągu dnia między dublińskiego lotniska i miasta. Możesz kupić Aircoach bilet autobusowy albo od przedstawiciela Aircoach lub z Aircoach kierowcy autobusu. Aircoach zatrzymuje się w Trinity College, który jest bardzo blisko do hostelu. Śledź College Street na sto metrów, a zobaczysz The Times Hostel - College Street po lewej. Koszt tej podróży będzie między 7 w jedną stronę i 14 powrót.

Taksówką: Taksówki z lotniska zajmuje około 25 minut i kosztuje około 20-30. Podczas godzin szczytu taksówką z lotniska może trwać do 50 minut.


Od stacji Heuston

Tramwajem (przystanki): Pobierz na Luas (tramwaj) na stacji Heuston i przejdź do Abbey LUAS ul. Spacer z powrotem znaleźć OConnell ulicy, skręcić w lewo i iść w kierunku O'Connell Bridge. Prosto z was będzie Ulica DOlier. The Times Hostel - College Street znajduje się na rogu DOlier Street i College Street, po prawej stronie.

Nasz adres:
8 College Street
Dublin 2
Irlandia