X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Times Hostel - College Street

8, College Street, Dublin, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska w Dublinie

Autobusem: najtańszy sposób The Times Hostel - College Street od lotniska wynosi 16 autobus. Wysiąść na DOlier Street (przystanek po OConnell ulicy), która jest tuż za rogiem od hostelu. Schronisko jest po przeciwnej stronie drogi zaraz za światłami dla pieszych na prawej stronie. Hostel znajduje się na rogu ulicy i DOlier College Street, obok Doyle'a Pub. Podróż autobusem trwa około 40 minut, ale już w ruchu w godzinach szczytu. Cena biletu wynosi 2,65 i trzeba monety (notatki nie są akceptowane).

Przez Airlink bezpośrednim Autobusem: Autobus nr 747 Airlink i 748 jest szybki sposób na podróż między dublińskiego lotniska i centrum miasta. Ten autobus zatrzymuje się tylko na przystankach autobusowych dedykowanych Airlink. Najbliższy przystanek do hostelu jest na O'Connell Street. Możesz kupić bilety u kierowcy autobusu. Taryfy są: Dorosły Jedynka - 6,00; Dorosłych Powrót - 10.00; Dziecko Jedynka - 3,00; Dziecko Powrót - 5.00.

Ekspresowym Aircoach Bus: dostępny jest także ekspresowa się autobusy, które oferuje usługi w każdej chwili w ciągu dnia między dublińskiego lotniska i miasta. Możesz kupić bilet autobusowy Aircoach albo od przedstawiciela Aircoach lub u kierowcy autobusów lotniskowych. Aircoach zatrzymuje się w Trinity College, który jest bardzo blisko do hostelu. Śledź College Street na sto metrów, a zobaczysz The Times Hostel - College Street po lewej stronie. Koszt tej podróży będzie między 7 i 14 jeden sposób powrotu.

Taxi: Taksówki z lotniska zajmuje około 25 minut i kosztuje około 20-30. W godzinach szczytu taksówka z lotniska może trwać do 50 minut.


Od dworca Heuston

Tramwajem (LUAS): Wejdź na Luas (tramwaj) w Heuston Station i przejść do Abbey Street Luas Stop. Iść z powrotem znaleźć OConnell Street, skręcić w lewo i iść w kierunku OConnell Bridge. Prosto z was będzie DOlier ul. Times Hostel - College Street znajduje się na rogu ulicy i College DOlier ulicy po prawej stronie.

Nasz adres:
8 College Street
Dublin 2
Irlandia