X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Student Hotel Amsterdam

Jan van Galenstraat 335, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 71%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem:

Z północy:
Jadąc z Zaandam kierunku, śledzić A10, kierunek Den Haag. Zjedź w kierunku / S105 Geuzenveld. Skręć w prawo na światłach, w Jan van Galenstraat. Po 400 metrach znajdziecie hotel po lewej stronie. Bądź U-turn tylko afer most, by dotrzeć do wejścia do hotelu.

Od South:
Jadąc z kierunku Utrecht / Amersfoort, śledzić A10, Zaandam kierunku. Zjedź w kierunku / S105 Geuzenveld. Skręć w lewo na światłach, w Jan van Galenstraat. Po 400 metrach znajdziecie hotel po lewej stronie. Należy zawrócić tuż za mostem, aby dotrzeć do wejścia do hotelu.

Z lotniska Schiphol:

Taksówką: 15 min - ok.. 35 €

Samochodem (15 min)
Pozostawić na lotnisko Schiphol i dołącz do A4 w kierunku Amsterdamu. Śledź A10, Zaandam kierunku. Zjedź w kierunku / S105 Geuzenveld. Skręć w lewo na światłach, w Jan van Galenstraat. Po 400 metrach znajdziecie hotel po lewej stronie. Należy zawrócić tuż za mostem, aby dotrzeć do wejścia do hotelu.

Pociągiem i metrem (20 min)
Pociągiem W kierunku stacji Sloterdijk - Transfer do stacji metra 50 i wysiąść na przystanku "Jana van Galenstraat" - Zostaw stacji metra i zobaczysz studencki hotel na swojej prawej stronie.


Z Dworca Centralnego:

Taksówką: 15 min - ok.. 25 €

Tramwajem (20 min)
Tramwajem 13 w kierunku Geuzenveld i wysiąść na "Jan van Galenstraat", Hotel Student jest tuż przed tobą na lewej stronie.