X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Spot Central Hostel

C/Adriano, 6, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem: Z SE-30, wziąć 17A wyjścia, (Sevilla Center, Patrocinio, La Cartuja), dalej prosto przez 2 km na lewo, aż znajdziesz się dworzec autobusowy. Skręć w prawo i kontynuować aż do drugich światłach, gdzie należy skręcić w lewo w Calle Catlicos Reyes. Weź pierwszą ulicę w prawo i dalej prosto aż do końca, gdzie należy skręcić w lewo. Central Hostel 30metros Spot znajduje się po lewej stronie.

Z lotniska można wziąć taksówkę za 24 (aprox).
Alternatywnie, można wziąć specjalny autobus na lotnisko (AE). Należy wysiąść w arena (Plaza de Toros) w Paseo Coln. Jesteśmy kilka metrów pieszo od przystanku autobusowego. (Proszę, sprawdź mapę zapewniamy). Fare Autobus: 4.

Od Prado de San Sebastian i Plaza de Armas dworca autobusowego: Znajdujemy się w odległości spaceru od stacji (~ 8/10min). Proszę sprawdzić mapę zapewniamy :)

Od dworca kolejowego Santa Justa: Należy wsiąść do autobusu C2 po wyjściu z dworca głównego wejścia. Ten autobus zatrzymuje się w centrum miasta (Stop: Prado de San Sebastian). Stamtąd można chodzić (~ 8/10min) lub wziąć tramwaj T1 Plaza Nueva. (~ 2/3 min spacerem od tam). Proszę sprawdzić mapę zapewniamy :)

Spot Central Hostel
C / Adriano, 6
Sevilla
41001