X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Silk Road

Dorsoduro 1420/E, Wenecja, Włochy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Santa Lucia, skręcić w prawo z dworca, wzdłuż Fondamenta Santa Lucia, aż dojdziesz do dużego nowoczesnego mostu. Przejść przez ten most do dworca autobusowego Piazzale Roma i skręcić w lewo. Przejść obok Santa Chiara Hotel i skręcić w prawo na Fondamenta Cossetti. Dalej prosto ulicą w ciągu kilku małych mostów, aż ugina się w prawo. Po rogu, zrobić pierwszy most na lewo (Ponte Rosso). Spacer w dół Fondamenta Rossa do końca, gdzie skręcamy w prawo przez most na Fondamenta Briati. Krzyż pierwszy most na lewo (Ponte del Soccorso). Natychmiast się z kolei w prawo na most Fondamenta del Soccorso. Nie przechodzą już mosty! Postępuj zgodnie z ulicy, jak skręca w lewo i iść prosto. Zdasz Hotel San Sebastiano. Będziesz chodzić do Campo de San Basegio. Przejechać przez iz campo na Calle del Vento. Skręć w lewo na Fondamenta delle Zattere i chodzić do jednej minuty. Wejście Silk Road nieruchomości jest na Calle Corteloto, drugie drzwi po prawej stronie.

Od dworca kolejowego Santa Lucia autobusem wodnym (vaporetto). Naprzeciwko dworca podjąć ACTV promowe nr 2 w kierunku Piazzale Roma / Zattere i wyjściem na przystanku San Basilio. Dalej pieszo w prawo na jedną minutę. Wejście jest od ulicy, z dala od Zattere.

Od dworca autobusowego Piazzale Roma autobusem wodnym. Naprzeciwko dworca podjąć ACTV promowe nr 2 w kierunku Zattere i wyjściem na przystanku San Basilio. Dalej stóp na minutę.