X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Silk Road

Dorsoduro 1420/E, Wenecja, Włochy

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Santa Lucia, skręcić w prawo z dworca, wzdłuż Fondamenta Santa Lucia, aż dojdziesz do dużego nowoczesnego mostu. Przejść przez ten most do dworca autobusowego Piazzale Roma i skręcić w lewo. Przejść obok Santa Chiara Hotel i skręcić w prawo na Fondamenta Cossetti. Dalej prosto ulicą w ciągu kilku małych mostów, aż ugina się w prawo. Po rogu, zrobić pierwszy most na lewo (Ponte Rosso). Spacer w dół Fondamenta Rossa do końca, gdzie skręcamy w prawo przez most na Fondamenta Briati. Krzyż pierwszy most na lewo (Ponte del Soccorso). Natychmiast się z kolei w prawo na most Fondamenta del Soccorso. Nie przechodzą już mosty! Postępuj zgodnie z ulicy, jak skręca w lewo i iść prosto. Zdasz Hotel San Sebastiano. Będziesz chodzić do Campo de San Basegio. Przejechać przez iz campo na Calle del Vento. Skręć w lewo na Fondamenta delle Zattere i chodzić do jednej minuty. Wejście Silk Road nieruchomości jest na Calle Corteloto, drugie drzwi po prawej stronie.

Od dworca kolejowego Santa Lucia autobusem wodnym (vaporetto). Naprzeciwko dworca podjąć ACTV promowe nr 2 w kierunku Piazzale Roma / Zattere i wyjściem na przystanku San Basilio. Dalej pieszo w prawo na jedną minutę. Wejście jest od ulicy, z dala od Zattere.

Od dworca autobusowego Piazzale Roma autobusem wodnym. Naprzeciwko dworca podjąć ACTV promowe nr 2 w kierunku Zattere i wyjściem na przystanku San Basilio. Dalej stóp na minutę.