X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Poets Inn

Rua dos Caldeireiros, 261, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google DOJAZD

Pociągiem:

Istnieją 2 stacje kolejowe w Porto, Sao Bento i campanha. Campanha jest dworzec główny, ale z tym samym bilecie można wyjść w Sao Bento. Po przybyciu w campanha (od Lizbony, Coimbra, itp.), upewnij się, że pociąg kończy dworca kolejowego Sao Bento. W przeciwnym razie, z campanha trzeba będzie zmienić na inną linię (normalnie linia nr.2 w Campanhã Train Station), aby dostać się do dworca kolejowego Sao Bento. Wychodzić dworca kolejowego Sao Bento, przejechać przez ulicę naprzeciwko dworca, idź w prawo i skręcić w lewo na pierwszym zakręcie. Widać po prawej stronie naszym głównym placu, "Aliados" (Praca da Liberdade). Idź prosto do "Rua dos Clerigos ', z góry kościoła na górze. Nieco po tej ulicy staje się "Rua da Asuncao". Tuż po zakończeniu 'Rua da Assuncao', po kościele - Torre dos Clerigos - skręć w lewo, idź do przodu, a następnie nasza ulica jego 2nd lewej: Rua dos Caldeireiros. Wtedy nasz dom jest numer 261 po prawej stronie.


Autobusem:

Większość autobusów, które nadchodzą z Lizbony i głównych miast zatrzyma się na ogrodzie Joao Chagas (Cordoaria), duży ogród. Stamtąd można zobaczyć duży kościół, "Torre dos Clerigos ', główny Porto symbol. Idź prosto do wieży, przejechać przez ogród i ulicę w prawo przy światłach i przy przejściu dla pieszych. Po przejściu przez ulicę, idź prosto do ostatniej ulicy po lewej stronie, Rua dos Caldeireiros, naszej ulicy. Wtedy nasz dom jest numer 261 po prawej stronie.


Metrem:

Dojazd z lotniska, trzeba będzie podjąć Linia E (fioletowa linia). W zmianie "Trindade" do linii "D" (żółta linia, kierunek Joao de Deus) i wyjść po 2 przystanki, na stacji metra "Sao Bento. Następnie te same kierunki, jak na pociąg. Zauważ, że stacja metra Trindade nie jest daleko od schroniska, ale to będzie bardziej komfortowa, jeśli wziąć nasze zalecenia. Postępuj zgodnie z instrukcjami "pociągiem".


Kiedy coraz metrem lub autobusem, trzeba wiedzieć, że najpierw trzeba kupić bilet, jednej ogólnej nazwie "Andante", a ładować go po tym, jak wiele wycieczek chcesz. Masz instrukcje w języku angielskim.