X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Poets Inn

Rua dos Caldeireiros, 261, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google KIERUNKI

Pociągiem:

Istnieją 2 stacje kolejowe w mieście Porto, Sao Bento i Campanha. Campanha jest dworzec główny, ale z tym samym bilecie można wyjść w Sao Bento. Po przybyciu w Campanha (od Lizbony, Coimbra, itp), upewnij się, że pociąg kończy się w Sao Bento dworca kolejowego. W przeciwnym razie, z Campanha trzeba będzie zmienić na inną linię (linia nr.2 w normalnie dworca Campanha) aby dostać się do dworca kolejowego São Bento. Wyjść dworca kolejowego Sao Bento, przejść przez ulicę naprzeciwko dworca, idź w prawo i skręcić w lewo na pierwszym zakręcie. Zobaczysz po prawej naszym głównym placu, "Aliados" (Praca da Liberdade). Idź prosto na "Rua dos Clerigos", z góry kościoła na górze. Nieco po tej ulicy staje się "Rua da Asuncao". Zaraz po końcach "Rua da Assuncao ', po kościele - Torre dos Clerigos - należy skręcić w lewo, idź do przodu, a następnie nasza ulica jego 2-gi z lewej: Rua dos Caldeireiros. Wtedy nasz dom jest numer 261 po prawej stronie.


Autobusem:

Większość autobusów, które są pochodzących z Lizbony i głównych miast zatrzyma się na ogrodzie Joao Chagasa (Cordoaria), duży ogród. Stamtąd można zobaczyć duży kościół, Torre dos Clerigos '', główny Porto symbol. Idź prosto do wieży, przejechać przez ogród i na ulicę w prawo z sygnalizacją świetlną i przy przejściu dla pieszych. Po przejściu przez ulicę, idź prosto do ostatniej ulicy po lewej stronie, Rua dos Caldeireiros, naszej ulicy. Wtedy nasz dom jest numer 261 po prawej stronie.


Metrem:

Dojazd z lotniska, trzeba będzie podjąć linii E (fioletowa linia). W zmiana "Trindade" linii "D" (linia żółta, kierunek João de Deus), i wyjdzie po 2 przystanki w stacji metra "Sao Bento. Następnie te same kierunki jak na pociąg. Zauważ, że stacja metra Trindade nie jest daleko od schroniska, ale to będzie bardziej komfortowa, jeśli wziąć nasze zalecenia. Postępuj zgodnie z instrukcjami "pociągiem".


Gdy się metrem lub autobusem, trzeba wiedzieć, że najpierw trzeba kupić bilet, jednej ogólnej nazwie "Andante", a ładować go po tym, jak wiele wycieczek chcesz. Masz instrukcje w języku angielskim.