Darmowe WiFi

The Pickled Frog

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

7.8
Bardzo dobry
2198 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Świetna czystość

Opis nieruchomości

The Pickled Frog jest rajem dla podróżników z Hobart od czasów kolonialnych.
Pomalowany na niepowtarzalny zielony kolor Kermit, nasz hostel jest punktem orientacyjnym na Liverpool Street.
Trzy lata z rzędu zostaliśmy uznani za najlepszy hostel dla backpackerów w Hobart. Nie ma nic lepszego.
Wiemy, czego chcą podróżujący z plecakiem.
Mamy najgorętsze prysznice i najzimniejsze piwa.
Nasze pokoje są najczystsze, a nasz bezpłatny internet jest superszybki.
Wiemy, że będziesz chciał poznać nowych ludzi, zawrzeć nowe przyjaźnie i poczuć się jak w domu przy naszym otwartym ogniu.
Mamy całą wspólną przestrzeń, której potrzebujesz, aby zwinąć się w fotelu i przesłać swoje selfie w spokoju lub dołączyć do wesołego tłumu przy barze i znaleźć partnera do gry w bilard.
Nasze pokoje są wygodne, łóżka miękkie, a nasi pracownicy nie spoczną, dopóki Ty tego nie zrobisz.
Będziemy Twoim domem imprezowym lub miejscem schronienia.
Odpocznij i zrelaksuj się lub przygotuj się na wielką noc - The Pickled Frog to Twój dom w Hobart.
Od festiwali wina, piwa i jedzenia po gorące wydarzenia artystyczne i muzyczne, Hobart jest gospodarzem wielu imprez.
The Pickled Frog znajduje się rzut kamieniem od najlepszych pubów i restauracji. Nasz super przyjazny personel zna wszystkie najważniejsze miejsca w mieście.
Jeśli chcesz wyruszyć w teren i odkrywać wspaniałe pustkowia Tassie, wiemy, co warto zobaczyć i jak się tam dostać.
Zorganizujemy jednodniowe wycieczki, zaplanujemy szlaki turystyczne i pomożemy Ci poruszać się po okolicy tak tanio, jak to tylko możliwe.
Możesz też wsiąść do autobusu The Frog, a my pokażemy Ci wiele naszych niesamowitych zabytków (w tym niektóre z nich poza utartymi szlakami) za darmo. Dokładnie tak - za darmo.
Jesteśmy jedynym hostelem dla podróżujących z plecakiem, który oferuje jednodniowe wycieczki po wspaniałym Parku Narodowym Mt Field i Mt Amos w Parku Narodowym Freycinet.
Zobacz najwyższe na świecie kwitnące drzewa, a może dziobaka.
A co z zapierającymi dech w piersiach wodospadami - zabierzemy Cię do słynnego wodospadu Pelverata lub Snug Falls.
Może na Twojej liście znajduje się wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Góra Hartz?
Albo Cape Huay - część szlaku pieszego "trzech przylądków".
Regularnie odwiedzamy je wszystkie, więc wybierz coś dla siebie.
A kiedy wrócisz do miasta zmęczony oddychaniem najczystszym powietrzem na świecie, zapewnimy Ci bezpłatny parking, tanie piwo podczas Happy Hour i świetne towarzystwo.
W The Pickled Frog nic nie jest zbyt trudne.
"Niesamowite, niesamowite, niesamowite! Jeden z najlepszych hosteli, w jakich kiedykolwiek byłem. Poznałem mnóstwo innych backpackerów, a personel był po prostu niesamowity. Żałuję, że nie mogłam zostać dłużej".
Jane, kobieta, 18-24 lata, USA
"To zdecydowanie jeden z najlepszych hosteli, biorąc pod uwagę samą atmosferę. Personel jest szalenie wyluzowany, organizują codzienne wycieczki przez większość tygodnia, co jest świetne, aby zobaczyć Hobart w przystępnej cenie i poznać ludzi! Przedni salon jest chory i dobry na drinka. Pomogli mi nawet ze sprzętem kempingowym. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych hosteli".
Kelly, mężczyzna, 18-24 lata, Kanada
"Mój partner i ja nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego hostelu. Atmosfera jest cudowna, personel sprawia, że czujesz się od razu mile widziany i można tu spotkać różne grupy ludzi. Wielkość wspólnego obszaru jest świetna, jest dużo miejsca dla każdego".
Cat, kobieta, 25-30 lat, Anglia
Jeśli jesteś gościem The Pickled Frog, jesteś częścią naszej rodziny.
Oto więcej tego, co mamy do zaoferowania:
*darmowe jednodniowe wycieczki do Mt Wellington, MONA i Cascade Brewery
*Bezpłatne jednodniowe wycieczki
*darmowe superszybkie wifi
*24-godzinne gorące prysznice
*wspaniała kawa
*tanie światowej klasy piwa rzemieślnicze i cydry
*pokój gier, telewizory z płaskim ekranem i salony do czytania
*darmowe filmy
*stoły bilardowe, automaty do pinballa i konsole do gier
*muzyka na żywo i wieczory komediowe
*duża, jasna, piękna kuchnia i cały potrzebny sprzęt do gotowania
*mnóstwo pralek z szybkimi cyklami prania
*bezpłatna przechowalnia bagażu i wynajem szafek
*darmowa pościel i przytulne, ciepłe koce
The Pickled Frog
Hostel dla turystów
Poznaj Tasmanię, Twoja przygoda zaczyna się u nas (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Najnowsze opinie

6.9
Dobry
16.03.2024
You get what you pay for. Lots of living/social space a big pro, toilets and showers relatively clean. I stayed in the 14 bed mixed dorm and I would avoid it at all costs. The room was a mess (maybe people living there too?), and greeted with a very unpleasant, stuffy smell as soon as the door to the room opened. Because there is so much stuff everywhere, i can’t imagine the cleanliness of great. Did the job though for one night though.
Kobieta, 18-24
Fantastyczny
07.03.2024
Delightful stay at this eclectic hostel. Staff was great.
Mężczyzna, 41+
Fantastyczny
02.03.2024
Staff and location are fantastic. Could do with a valuables shelf / charge point by each bed / more sturdy bunks
Mężczyzna, 31-40

• Gorący prysznic
    • Kuchnia
    • Lodówka
    • Suszarka
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Suszarki do włosów

• Autobus wahadłowy
    • Ochrona 24 godzin na dobę
    • Pokojówka
    • Ekspresowa rejestracja/wymeldowanie
    • Recepcja (ograniczone godziny)
  • Jedzenie i napoje

• Bar