Darmowe WiFi

The Nomad Hostel&Pension

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

8.8
Fantastyczny
925 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Hostel Nomad położony jest w samym sercu centrum miasta, zaledwie 600 metrów od katedry i innych zabytków Sewilli, w niedawno odnowionym tradycyjnym sewilskim domu. Nasza doskonała, centralna lokalizacja jest idealna do połączenia kulturalnej części wakacji z odkrywaniem ekscytującego i tętniącego życiem lokalnego życia, typowego dla Sewilli i jej mieszkańców.

Nasz personel składa się z lokalnych mieszkańców i doświadczonych turystów, którzy z niecierpliwością czekają na ciepłe i przyjazne powitanie, zgodnie z naszą koncepcją ducha prawdziwego hostelu. Znamy i kochamy nasze miasto i chcemy, żeby i Ty je pokochało: chętnie podpowiemy Ci, jakie najbardziej urokliwe miejsca warto odwiedzić, a także polecimy najlepsze bary z tapas i świetnym winem. Możesz także skorzystać z naszych ekskluzywnych wycieczek tematycznych, w tym tapas, wycieczek rowerowych i pieszych.

Musisz nabrać sił przed całym tym zwiedzaniem – możesz przygotowywać posiłki w naszej w pełni wyposażonej kuchni lub delektować się niepowtarzalną atmosferą podczas kolacji na tarasie na dachu. Darmowa kawa i darmowa herbata przez cały dzień!

Oferujemy klimatyzowane pokoje wieloosobowe różnej wielkości, wszystkie z oknami wychodzącymi na zewnątrz, zapewniającymi naturalne światło, wyposażone w piękne, ręcznie wykonane łóżka piętrowe, zapewniające najlepszy sen, jaki mogłeś mieć od jakiegoś czasu!

Jeśli lubisz spędzać czas towarzysko, możesz spędzić czas w naszym salonie-jadalni, przytulnej przestrzeni z dostępem do zewnętrznego dziedzińca lub wejść na dach, aby odkryć nasz fantastyczny taras z barem, gdzie możesz cieszyć się wieczorami rozmawiając z towarzysze podróży i bierz udział w szerokiej gamie zajęć rekreacyjnych i kulturalnych, w tym w teatrze, muzyce na żywo, flamenco, wieczorach filmowych i zajęciach jogi!

Proszę zanotować:

Zasady anulowania:
Gość może bezpłatnie anulować rezerwację do 1 dnia przed przyjazdem.
Gość zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji, jeśli anuluje rezerwację w ciągu 1 dnia przed przyjazdem.

Przedpłata:
Gość zostanie obciążony przedpłatą stanowiącą całkowitą cenę rezerwacji w terminie 1 dnia przed przyjazdem.

Zameldowanie rozpoczyna się o godzinie 14:00.
Sprawdź do 11:00.

Podatki wliczone w cenę. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Lokalizacja

Najnowsze opinie

Znakomity
27.01.2024
Absolutely amazing place. I loved it. Great kitchen and facilities. Wonderful Terrace and the individual room that I had was spectacular. So cozy and comfy and I loved every minute of it. I would stay there again in a heartbeat for a much longer period of time.
Kobieta, 41+
6.9
Dobry
23.12.2023
nos quedamos una noche. el hostel es muy lindo y tiene buenas instalaciones pero el personal deja mucho que desear. la recepcionista fue poco amable y el dueño nos acusó injustamente de haber tapado el baño. luego nos pidió disculpas pero fue muy desubicado. la habitación es linda pero había mucho olor a encierro. camas cómodas, buena cocina y buen comedor. la ubicación es muy buena. si no fuera por la gente que lo atiende volvería.
Mężczyzna, 25-30
9.4
Znakomity
29.07.2023
This is a really chill hostel with such a wide variety of guests. Don’t expect parties every night, but definitely enjoy the comfort and the location, and enjoy meeting people from all walks of life, not just other party fiends!
Mężczyzna, 25-30

Udogodnienia