X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Midland Hostel

Str Biserica Amzei, nr 22, Apt 3, Sector 1, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca kolejowego (7-12 minut):

Autobusami: 79, 86 (po lewej stronie od dworca kolejowego) lub 133 (po drugiej stronie ulicy od statation kolejowego), wysiąść na przystanku "Piata Romana". Keep walking przodu, na pierwszym małym skrzyżowaniu można natknąć, skręcić w prawo, na ulicy "Mendelejewa", następnie na pierwszym skrzyżowaniu w prawo, na ulicy "Biserica Amzei" i przejść do liczby 22 (zakończony bar Tonka, przez strażnika Booth, który jest naprzeciwko ambasady francuskiej).

Metrem: od "Gara de Nord" stacja jeden przystanek, na "Plac Zwycięstwa", przejść do drugiej linii i przejść do jednego przystanku ponownie, aby "Piata Romana". Stamtąd pieszo do skrzyżowania, 1) przejść przez ulicę po przeciwnej stronie (po lewej), 2) skręcić w lewo na następnym małym skrzyżowaniu, 3) skręcić w prawo na następnym, przechodzą Tonka i dostać się do straży w całej kabinie ulicy od hostelu.

Taksówką: taksówką do tego jest mniej niż 10 lei.

Z lotniska (~ 40 minut):

Wyrazić autobus 783, który można złapać przed lotniska i wysiąść na przystanku "Piata Romana". Keep walking przodu, skręcić w prawo na następnym małym skrzyżowaniu i idź prosto, dopóki nie przejdą bar Tonka, a następnie znaleźć budkę strażnika, jesteśmy po drugiej stronie ulicy.

Autobusy kursują od 5:00 do 23:00; ekspresowe 783 działa non-stop, przez całą noc. Musisz dostać bilet w kabinie, nie w autobusie. Jeśli wolisz taksówkę - taksówki są 1,40 lei / km, wszystko inne to zdzierstwo. Cena od lotniska wynosi około 40 lei. Możesz uzyskać wiarygodne taksówki nie naprzeciwko lotniska, ale na parkingu, lub na bliżej głównej ulicy. Możesz znaleźć więcej informacji na temat taksówek na naszej stronie internetowej, w przypadku, gdy potrzebujesz.

Zabytków:. Ambasady francuskiej, bar Tonka sklep zoologiczny "Royal Canin" na naszej parterze.

SPRAWDŹ: map na naszej stronie internetowej (na mapie, Bing i regularne jeden).

NB Dla powodzeniem osiągając naszą lokalizację i aby uniknąć zagubiony i zdenerwowany, proszę:

1. mają ze sobą mapy (mapa w sekcji Zdjęcia hostelu);

2. mają dokładny adres z tobą;

3. korzystania z zabytków, jeśli chcesz zapytać o drogę.