X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Midland Hostel

Str Biserica Amzei, nr 22, Apt 3, Sector 1, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca kolejowego (7-12 minut):

Autobusem: 79, 86 (po lewej stronie od dworca kolejowego) lub 133 (po drugiej stronie ulicy od statation kolejowego), wysiąść na przystanku "Piata Romana". Keep walking przodu, na pierwszym małym skrzyżowaniu można natknąć, skręcić w prawo, na ulicy "Mendelejewa", a następnie na pierwszym skrzyżowaniu skręcić ponownie w prawo na ulicę "Biserica Amzei" i przejść do numeru 22 (obok baru Tonka, po drugiej strażnik Booth, który znajduje się przed budynkiem Ambasady Francji).

Metrem: od "Gara de Nord" jednej stacji zatrzymania do "Placu Zwycięstwa", przejść do drugiej linii i przejść do ponownie jeden przystanek, na "Piata Romana". Stamtąd pieszo do skrzyżowania, 1) przejść przez ulicę po przeciwnej stronie (z lewej), 2) skręcić w lewo na następnym małym skrzyżowaniu, 3) skręcić w prawo na następnym, przechodzą Tonka i dostać się do budki wartownika przyłożonego do ulicy od hostelu.

Taksówką: taksówką tutaj jest mniej niż 10 lei. Korzystać z urządzenia, które nazywamy renomowanych taksówkę dla ciebie, a nie jedną z wielu kierowców zdzierstwo, które wiszą wokół dworca kolejowego.

Od (~ 40 minut) z lotniska:

Ekspresowy autobus 783, który można złapać przed lotniska i wysiąść na przystanku "Piata Romana". Wyjście z autobusu i skręcić w lewo, idąc w tym samym kierunku jak autobus będzie nadal dzieje, skręcić w prawo na następnym skrzyżowaniu i chodzić małych prosto, dopóki nie przejdą bar Tonka, a następnie znaleźć budkę strażnika, jesteśmy po drugiej stronie ulicy przy ul. Biserica Amzei, nr. 22, obok Liceul Calinescu (liceum).

Autobusy prowadzone w godzinach od 5:00 do 23:00; Express 783 pracuje non-stop, przez całą noc. Musisz dostać bilet z budki, nie w autobusie. Jeśli wolisz taksówki - taksówki są 1,40 lei / km, wszystko inne to zdzierstwo. Cena od lotniska wynosi około 40 lei maksymalna. Korzystać z urządzenia, które nazywamy renomowanych taksówkę dla ciebie, a nie jedną z wielu kierowców zdzierstwo, które wiszą wokół lotniska. Możesz znaleźć więcej informacji o taksówki na naszej stronie internetowej, w przypadku, gdy potrzebujesz.

Zabytki: ambasada Francji, bar Tonka, Hairmony salon fryzjerski na naszej parterze.

SPRAWDŹ: mapy na naszej stronie internetowej (mapy bing i regularnym).

Uwaga Dla powodzeniem osiągając naszą lokalizację i uniknąć zagubienia i zdenerwowany, proszę:

1. posiadać mapę z tobą (mapę w sekcji Zdjęcia hostelu);

2. posiadać dokładny adres z tobą;

3. korzystania z zabytków, jeśli chcesz zapytać o drogę.