X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Mercantile

28 Dame Street, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Mercantile jest prawie naprzeciwko Central Bank of Ireland.

Lotnisko w Dublinie
Zaleca się, aby wsiąść do autobusu 16A z lotniska. To jest bardzo regularna i kosztuje tylko 2.20 euro za osobę. Poprosić kierowcę, aby pozwolić Ci wysiąść na pierwszym przystanku na ulicy i Georges Hotel jest 1 minuty spacerem od przystanku autobusowego. Przystanek autobusowy jest widoczna na mapie powyżej. Wejście do hotelu znajduje się na Dame Lane. Aircoach zapewniają również szybki i sprawny serwis do miasta i najbliższego zasnąć punktu jest Trinity College, który jest 3 minuty spacerem od hotelu. Fares kosztować euro7.00 na osobę.

Taksówka z lotniska powinna kosztować nie więcej euro25.00. Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę uzgodnić cenę z kierowcą, zanim pojawi się.

Jeśli przyjeżdżają na port w Dublinie istnieje regularne połączenie autobusowe (53 lub 53A) dostarczane przez Dublin Bus od portu promowego do Eden Quay, zaraz obok O'Connell Street, hotel jest w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Jeśli przyjeżdżają do Dublina Dun Laoghaire Port poprzez, stacja kolejowa znajduje się tuż obok i można podróżować przez DART stacji Tara ulicy i iść do Mercantile Hotel. Pociągi kursują co około 20 minut od 06:30 do 23:30; EUR 1,80 dla dorosłych i dla dzieci 1,00 euro.

Pociągiem dwa główne dworce kolejowe Connolly i Heuston są. Connolly Station jest 10 minut spacerem do Mercantile Hotel. Jest możliwe, aby złapać lUaS z dworca Heuston; chcesz wysiąść na stacji Jervis i przejść przez most Liffey w Millennium przez Temple Bar. Busaras krajowy dworzec autobusowy jest podobny do dworca kolejowego Connolly i można dojechać w odległości krótkiego spaceru.

Samochód
Jeśli podróżujesz samochodem, polecamy Drury od parkingu przy ulicy, która znajduje się 2 minuty od hotelu. Proszę podać, które przebywają w Mercantile Hotel i chcą skorzystać z tej stopy overnight, który jest od 18:30 do euro5.00 10h. To kosztuje euro2.80 na godzinę, po tym czasie.