X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Melting Pot Hostel Tanger

Rue de Tsouli, 3 (Medina), Tanger, Maroko

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google "Jeśli dojdziesz Tanger od morza, trzeba wiedzieć, że są dwa porty: port Tanger (w mieście) i Port TangerMed (50 km od hotelu).
W celu dotarcia do portu Tanger-miasto trzeba płynąć promem z portu w Tarifie. Jeśli zdecydujesz się na prom z portu Algeciras będzie przybywać w porcie Tanger-Med. Jesteśmy bardzo blisko do portu Tanger miasta, że ​​kwatery są tylko 20 minut spacerem.
- Z Portu Tanger-miasta (promem z Tarify) masz dwie opcje, można wybrać się na niebiesko zabarwionego "Taxi Petit", który będzie kosztować około 30 dirham-tych (2,50 €) i zwrócić się do taksówki, aby zabrać Cię Parking Hotel Continental w Medina (jest to bardzo ważne, aby określić, parkowanie przy hotelu Continental w Medynie, bo nie ma innego hotelu o nazwie Intercontinental na drugim końcu miasta).
Jesteśmy około 50 metrów od parkingu w hotelu Continental, wziąć prosto z parkingu na "Dar Rue Baroud" ulicy, potem w pierwszą w lewo na "Rue Cheikh Mohammed Ben Seddik" ulicy, wreszcie podjąć pierwszą w prawo na naszych ulica: "Rue de Tsouli". Więc z parkingu Continental Hotel, najpierw w prawo, potem w lewo, potem znowu w prawo.
Jeśli zdecydujesz się na spacerem od portu w Tangerze, przejść się na pierwszą górkę można znaleźć po Hotel Continental (200 metrów od portu), która będzie miała do ciebie na powyższy parking Hotel Continental. Stamtąd wcześniej podanych instrukcji.
- Z Port TangerMed (50 km od hotelu) masz dwie możliwości, aby wziąć taksówkę (250 DH / 23 euro) lub autobusem (20 DH / 1,50 euro), które pozostawia się na stacji Tanger autobusowego. Z dworca autobusowego (i stacja kolejowa) wycieczka kosztuje około 20 DH / 1,50 EUR
- Z lotniska autobusem (koszty podróży o 150 DH (13,50 €)) lub pociągiem (koszty podróży o 20DH (1,50 €)) a następnie taksówką do hotelu Continental parkowania w Medynie . Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, że dał ci na początku "