X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Melting Pot Hostel Tanger

Rue de Tsouli, 3 (Medina), Tanger, Maroko

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli osiągniesz Tanger od morza, trzeba wiedzieć, że istnieją dwa porty: port Tanger (w mieście) i port TangerMed (50 km).
W celu dotarcia do portu Tanger-miasta trzeba promem z portu w Tarifie. Jeśli promem z portu w Algeciras będzie przybywać w Port Tanger-Med. Jesteśmy bardzo blisko do portu w Tangerze miasta; że kwatery są tylko 20 minut spacerem.
- Z Port Tanger-miasto (promem z Tarify) Masz dwie opcje, można wybrać się na niebieskim kolorze "Petit Taxi", który będzie kosztował około 30 dirhamów (2,50 €) i zwrócić się do taksówki, aby zabrać Cię Parking Continental Hotel w Medina (jest to bardzo ważne, aby określić parkowanie Continental Hotel w Medynie, ponieważ nie ma innego hotelu o nazwie Intercontinental na drugim końcu miasta).
Mamy około 50 metrów od parkingu w hotelu Continental, skręcić w prawo z parkingu na "Rue Dar w Baroud 'Street, a następnie w pierwszą w lewo w ulicę' rue Cheikh Mohammeda Ben Seddik ', wreszcie podjąć pierwszą w prawo na naszych ulica: "Rue de Tsouli". Więc z parkingu hotelu Continental, najpierw w prawo, potem w lewo, potem znów w prawo.
Jeśli zdecydujesz się na spacerem od portu w Tangerze, przejdź się pierwsza górka znajdziesz po Hotel Continental (200 m od portu), która będzie miała do Ciebie z powyższym parking Hotel Continental. Stamtąd wcześniej podanych instrukcji.
- Z Port TangerMed (50 km), masz dwie możliwości, aby wziąć taksówkę (250 DH / 23 euro) lub autobusem (20 DH / 1,50 euro), który opuszcza cię na dworcu Tanger. Z dworca autobusowego (i dworca kolejowego) kosztuje wycieczka około 20 DH / 1,50 Euro
- Z lotniska autobusem (podróż kosztuje około 150 DH (13,50 €)), lub pociągiem (koszty podróży o 20DH (1,50 €)), a następnie wziąć taksówkę do parkingu Hotel Continental w Medina . Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami daliśmy wam na początku.