X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The MadHouse Prague

Spalena 39, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 98%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:

Autobusem 100 do stacji metra "Zlicin" i stamtąd metrem linii B (żółty) do "Narodni Trida". Na szczycie schodów ruchomych przy wyjściu z dworca, przejść przez ulicę i wziąć małą ulicę w lewo w sklepie Relay. Nasze wejście drzwi są pierwsze drzwi na lewo, Ostrovní STREET 34. Będziesz potrzebował 32 CZK bilet, który można kupić w strefie przylotów lub monet w automatach biletowych w pobliżu przystanku autobusowego.

Taksówka kosztuje około 650 CZK / 26 €


Z głównego dworca kolejowego (Hlavni Nadrazi):

Po wyjściu z dworca, skręcić w prawo i w odległości 2 minut przez park do przystanku tramwajowego. Przez tory tramwajowe i tramwajem 9 do pięciu przystanków do "Narodni Trida" Po wysiąść z tramwaju, przez tory tramwajowe i chodzić w lewo i skręć w prawo w dół ulicy Ostrovni. Nasze wejście drzwi znajduje się na Ostrovní ulica, nr 34 (pierwsze drzwi po lewej stronie). Będziesz potrzebował 24 CZK bilet, który można kupić na stacji lub z monet w automatach biletowych w pobliżu przystanku tramwajowego.

Taksówka kosztuje około 150 CZK / 6 euro


Od międzynarodowego dworca autobusowego Florenc) (:

Metrem linii B (żółty) przez trzy przystanki do "Narodni Trida". Na szczycie schodów ruchomych przy wyjściu z dworca, przejść przez ulicę i wziąć małą ulicę w lewo w sklepie Relay. Nasze wejście drzwi są pierwsze drzwi na lewo, Ostrovní STREET 34. Będziesz potrzebował 24 CZK bilet, który można kupić na stacji metra.

Koszt taksówki około 200 CZK / 8 euro