X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The MadHouse Prague

Spalena 39, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:

Autobusem 119 do stacji metra Dejvicka, a stamtąd metrem do Mustek. Na Mustek należy wyjść z dworca i tramwajem 9 za trzy przystanki do Narodni Trida. Po wysiąść z tramwaju, przejść przez tory tramwajowe i chodzić w lewo i wziąć się najpierw w prawo w dół Ostrovni Street. NASZA drzwi wejściowych znajduje się Ostrovní ulica, nr 34 (pierwsze drzwi po lewej).

Taxi kosztuje ok. 650 CZK/26

Z głównego dworca kolejowego (Hlavni Nadrazi):

Po wyjściu z dworca, skręcić w prawo i idź 2 minuty przez park do przystanku tramwajowego. Krzyż torów tramwajowych i tramwajem 9 do pięciu przystanków do Narodni Trida Po wysiąść z tramwaju, przez tory tramwajowe i chodzić w lewo i wziąć się najpierw w prawo w dół Ostrovni Street. NASZA drzwi wejściowych znajduje się Ostrovní ulica, nr 34 (pierwsze drzwi po lewej).

Taxi kosztuje ok. 150 CZK / 6

Z międzynarodowego dworca autobusowego (Florenc):

Metrem linii C (Red) jeden przystanek do Hlavni Nadrazi. Po wyjściu z dworca, skręcić w prawo i idź 2 minuty przez park do przystanku tramwajowego. Krzyż torów tramwajowych i tramwajem 9 do pięciu przystanków do Narodni Trida Po wysiąść z tramwaju, Po wysiąść z tramwaju, przez tory tramwajowe i chodzić w lewo i wziąć się najpierw w prawo w dół Ostrovni Street. NASZA drzwi wejściowych znajduje się Ostrovní ulica, nr 34 (pierwsze drzwi po lewej).

Taksówka kosztuje około 200 CZK / 8 euro