Uwielbiamy ten hostel! Ma naszą pełną aprobatę za niezmiennie wysoką ocenę klientów i świetną jakość.
Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

The Little Havana Party Hostel

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

4675 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

?Buenos días! Z największą liczbą łóżek (120), największą liczbą barów (3) spośród wszystkich imprezowych hosteli w Krakowie i obsługą osób w wieku 18-35 lat, rezerwacja łóżka w The Little Havana Party Hostel jest łatwą decyzją. Położony w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, z niesamowitymi cenami, nasz hostel jest najlepszym miejscem, aby zaszaleć i doświadczyć wszystkiego, co Kraków ma do zaoferowania w pełni wyposażonym, czystym, zabawnym, bezpiecznym i ekscytującym hostelu imprezowym.

ATMOSFERA

Otwarty w 2015 roku, nasz imprezowy hostel (sponsorowany przez Havana Club) ma fajny wystrój w stylu kolonialnym, aby pomóc Ci zrelaksować się między imprezami i zwiedzaniem, pochłoniętym ciepłą karaibską atmosferą. Po co zwiedzać tylko Kraków, skoro można go zwiedzić podczas wycieczki po tropikalnej Kubie?

WARTOŚĆ

Prosimy o wsparcie naszych super niskich cen za tak ładny i nowoczesny hostel poprzez patronat w jednym lub wszystkich naszych barach. Dzięki naszemu sponsorowi Havana Club jesteśmy w stanie zaoferować świetne ceny w barze, z piwami za jedyne 10 zł (to taniej niż gdziekolwiek w Krakowie).
Wliczone w cenę pobytu:

- Bezpłatna kawa i herbata 24 godziny na dobę
- Śniadanie
- Pościel
- 24-godzinne gorące prysznice
- Szafki
- Lampki do czytania dostępne do bezpłatnego wypożyczenia
- Książki dostępne do bezpłatnego wypożyczenia
- Małe wentylatory dostępne do bezpłatnego wypożyczenia
- Bezpłatne WI-FI

LOKALIZACJA

Znajdujemy się w samym środku Starego Miasta, tuż przy słynnym krakowskim rynku (mniej niż 100 metrów) i 50 metrów od głównej ulicy imprezowej (Szewska). W odległości krótkiego spaceru od hostelu znajdują się setki świetnych barów, pubów, klubów, restauracji, kawiarni, sklepów i punktów usługowych. Dojazd do hostelu jest również łatwy, ponieważ znajduje się on zaledwie 12 minut spacerem od dworca kolejowego / autobusowego lub krótkiej przejażdżki i tramwajem. Aby dojechać tramwajem, po wyjściu z autobusu lub pociągu należy przejść przez centrum handlowe "Galeria Krakowska". Po wyjściu na zewnątrz poszukaj tramwaju #2 #4 #20 i wysiądź na przystanku "Teatr Bagatela". Stamtąd masz krótki 2-minutowy spacer w górę ulicy Szewskiej. Skręć w prawo w Ul. Jagiellońską i wypatruj znaku Papitos, Teatro Cubano lub Little Havana Party Hostel pod numerem 10. Nasz hostel znajduje się nad dwoma barami: Papitos i Teatro Cubano i jest drugimi drzwiami po wejściu do Papitos. Znajdujemy się w odległości krótkiego spaceru od wszystkich najbardziej znanych krakowskich klubów, w tym Shakers (30 sekund), Frantic (30 sekund), Prozak (5 minut) i La Bodega (4 minuty).

PERSONEL

Wiemy, że jednym z kluczy do udanego pobytu jest przyjazny i pomocny zespół. Mamy mieszankę niesamowitych mieszkańców i podobnie myślących podróżników, którzy dobrze znają miasto, a zwłaszcza jego życie nocne, aby pomóc Ci znaleźć wszystko, czego możesz szukać. Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć jakiekolwiek problemy, zapytaj członka zespołu hostelu, a postaramy się jak najlepiej je rozwiązać. Zwłaszcza że nieustannie szukamy sposobów na ulepszenie naszego hostelu, Twoje opinie pomogą nam pomóc Ci i przyszłym gościom w udanym pobycie. Nasz personel pomoże Ci również wybrać najlepsze wycieczki i zarezerwować je dla Ciebie.

CZYSTOŚĆ

Niedawno odnowiony, ale zachowujący niektóre z historycznych elementów budynku, The Little Havana Party Hostel stara się utrzymać wszystko w czystości.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki całodobowej recepcji, szafkom, kartom-kluczom, kamerom we wszystkich miejscach publicznych, nagranemu monitoringowi i najnowszej technologii w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego, możesz spać spokojnie, mając pewność, że Ty i Twoje rzeczy są bezpieczne w The Little Havana Party Hostel.

UDOGODNIENIA

- 3 BARY: W pełni zaopatrzone bary w kubańskim stylu w budynku; 1 w pokoju wspólnym i 2 połączone z budynkiem ze specjalnym dostępem dla gości hostelu.
- FOOSBALL: Jedyny hostel z profesjonalnym stołem do piłkarzyków- i to za darmo za kaucję!
- KUCHNIA: W pełni wyposażona przestronna kuchnia i lodówka/zamrażarka dla gości.
- PRAWDZIWE MATERACE: To nie są starożytne piankowe deski, które można znaleźć w innych hostelach. Śpij wygodnie na naszych nowych, grubych materacach.
- POŚCIEL: nowe kołdry, nowe poduszki i profesjonalnie wyczyszczona pościel.
- KONTAKTY: przy każdym łóżku.
- SCHOWKI: pod łóżkiem i wystarczająco duże, aby w nich spać.
- WI-FI: 6 hubów rozmieszczonych wokół hostelu i 30 MBPS.
- RĘCZNIKI: Wypożycz świeży ręcznik!
- LAMPKI DO CZYTANIA: Mamy takie, które naprawdę działają!
- BEZPŁATNE DRUKOWANIE: Wydrukuj do 3 stron za darmo.
- BEZPŁATNE MAPY i PRZEWODNIKI: Odbierz bezpłatną mapę w recepcji i zapytaj nas o bezpłatną wycieczkę pieszą.
- PRALNIA: Nie kłopocz się praniem, nasza recepcja może się tym zająć.

ATRAKCJE

PUB CRAWL: 2 sposoby na pub crawl!
- Nielimitowany Crawl: Za 75 zł otrzymujesz godzinę dostęp do nielimitowanej ilości PIWA, HAVANA CLUB RUM, WÓDKI, GINU oraz wstęp do 4 najlepszych krakowskich klubów, gry alkoholowe z szalonymi, ale wciąż profesjonalnymi przewodnikami imprezowymi, a na dodatek darmowy shot powitalny w każdym klubie.

OSTRZEŻENIE: Nie pochwalamy nadużywania alkoholu i ponosisz wyłączną odpowiedzialność za siebie i wszelkie zniszczenia, jakie może spowodować Twoja pijana d***.

NOCNE ATRAKCJE

TURNIEJ FOOSBALLU: Połącz siły z przypadkowym gościem i spróbuj szczęścia, aby zostać mistrzem i wygrać Havana Club Cuba Libre oraz darmowy kulturalny crawl!
TURNIEJ PIWNEGO PING PONGA: Sprawdź swoje umiejętności w jednym z turniejów beer ponga.
NOC KARAOKE: Śpiewaj całą noc lub po prostu zawstydź się, nie będziemy Cię oceniać podczas naszej nocy karaoke.
BOAT PARTY: W każdą sobotnią noc przyjdź i dołącz do nas na najlepszą imprezę w mieście (tylko od maja do października).
NOC FILMOWA: Usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy kilku drinkach i filmie przed szaloną nocą.
TRIVIA NIGHT: Przekonaj się, jak bystry jesteś w drużynie z innymi podróżnikami.
FLIP CUP: Spróbuj swoich sił w kilku grach typu flip cup.

CODZIENNE ZAJĘCIA

Każdego dnia oferujemy naszym gościom bezpłatne lub bardzo tanie atrakcje, od nurkowania z klifu i pływania w jeziorze po spacer do dzielnicy żydowskiej i zwiedzanie fabryki Schindlera. Poniżej znajduje się tylko krótka lista niektórych atrakcji.

Codzienne bezpłatne piesze wycieczki po Starym Mieście.
Zwiedzanie podziemnego muzeum Rynek.
Nurkowanie z klifu i pływanie w jeziorze Zakrzówek.
Piwo w Food Truck Parku.
Wspinaczka na jeden ze słynnych krakowskich kopców
Zwiedzanie Fabryki Schindlera.
Rozgrywki hokeja na lodzie.
Mecz piłki nożnej

WYCIECZKI: Żadna wycieczka do Krakowa nie byłaby kompletna bez wizyty w Miejscu Pamięci Auschwitz. Niedawno muzeum zmieniło swoją politykę i liczba dostępnych wycieczek z przewodnikiem jest bardzo ograniczona. Aby mieć pewność, że będziesz mógł odwiedzić Auschwitz, skontaktuj się z nami, gdy tylko poznasz daty swojego pobytu, aby zarezerwować wycieczkę. Nasz personel pomoże Ci zarezerwować wszystkie najpopularniejsze wycieczki w Krakowie, w tym Auschwitz, Kopalnię Soli w Wieliczce i wycieczki po Krakowie, dostępne zniżki studenckie.
Możemy również zarezerwować strzelnicę, paintball, gokarty i skoki na bungee!!!

GRUPY KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE:
Nie akceptujemy grup kawalerskich lub panieńskich żadnego rodzaju, jeśli już zarezerwowałeś, musisz anulować rezerwację. Jeśli przyjedziesz i jesteś z grupą kawalerską zgodnie z naszym regulaminem, zostaniesz obciążony pełną kwotą i nie zostaniesz wpuszczony do hostelu.

Zasady i warunki korzystania z hostelu Little Havana Party Hostel.

Ograniczenia wiekowe: Jako imprezowy hostel dla młodych ludzi, którzy chcą odwiedzić Kraków i dobrze się bawić, akceptujemy tylko osoby w wieku od 18 do 35 lat. Osoby spoza tego przedziału wiekowego mogą anulować rezerwację. Nie przyjmujemy grup kawalerskich i panieńskich.

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie przed godziną 12:00
Zasady anulowania rezerwacji: 72 godziny przed przyjazdem. Goście, którzy anulują rezerwację po wyznaczonym terminie lub nie pojawią się w obiekcie, zostaną obciążeni opłatą w wysokości równowartości opłaty za pierwszą noc zakwaterowania.
Obiekt może dokonać preautoryzacji karty przed przyjazdem Gości.
Płatność należy uregulować po przyjeździe gotówką, kartą kredytową lub debetową.
Podatki wliczone w cenę.

Ogólne informacje:
Recepcja: 24 godziny
Brak godziny policyjnej.
Przyjazny dla zwierząt - tylko w pokojach prywatnych*
Zakaz palenia

Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

16.02.2024
Amazing hostel, great staff, i had the best time in here.
Kobieta, 18-24
12.12.2023
Fantastic when you're down to party
Mężczyzna, 25-30
8.9
Fantastyczny
20.09.2023
Very nice location and friendly people (both staff and fellow guests). Perfect place, especially if you like to party. I will definitely use this hostel during the next trip to Krakow.
Mężczyzna, 31-40

• Zmywarka do naczyń
    • Lodówka
    • Suszarka
    • Lampka do czytania
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Suszarki do włosów
    • Wentylator sufitowy