X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Kosmonaut Hostel

Tomashivskoho 4, apt 5, Lviv, Ukraina

Mapa i dojazd


66%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 40%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nowy adres!

Lwów, 4 Tomashivskoho St, apt. 5


DOJAZD:

Od dworca kolejowego, można wziąć numer 1 lub 9 tramwaj do Holovna poshta - Головна Пошта (Poczta Główna) zatrzymać. Następnie przekazać pomnik Szaszkiewicza, skręcić w lewo na Kopernika ul., I udać się do sygnalizacji świetlnej. Skręcić w prawo, na przełęczy św Stefanyka Biblioteki Stefanyka jego pomnik przed nim. A następnie skręcić w pierwszą w lewo, na Czajkowskiego St Śledź około 60 m, a następny w prawo jest Tomashivskoho. Budynek nr. 4 znajduje się po lewej stronie na dole około 50 metrów. Wejdź do drzwi, po schodach na drugie piętro i wybierz lewe drzwi! Uwaga: tramwaje kosztować 1,5 ukraińskiej hrywny.

***

Jeśli chcesz, możemy spotkać się na stacji kolejowej!

Uwaga: należy poinformować nas o tym co najmniej 12 godzin. przed przyjazdem, więc możemy zorganizować wszystko!

***

Pieszo od dworca kolejowego jest bardzo łatwe i malownicze zbyt, to jedynie 2,6 km i zajmuje około 35 minut. Wyjść z dworca, idź prosto Czerniwiecki St, skręcić w lewo na Horodotska, a tuż przed kościołem św Yelizavety, skręcić w prawo w ul Bandery, iść około kilometra, a na koniec trochę w lewo na Kopernika. Na światłach skręcić w prawo w ul Stefanyka i podjąć pierwszą w lewo, Czajkowskiego. Następnie skręcić w prawo na Tomashivskoho i trzeci budynek po lewej - to Kosmonaut!

UWAGA: Bilety na tramwaj ("kvytok") zostały zakupione na pokładzie od kierowcy i muszą zostać potwierdzone!

Z głównego dworca autobusowego, podjąć "Marshootka" (Mały Autobus do 1,75 UAH) numer 31 do centrum. Wystarczy wydrukować naszą mapę i wskazać nasze położenie kierowcy lub poprosić o 'Pomnik Szewczenki ", która znajduje się na głównej ulicy o nazwie" Prospekt Swobody ".

Taxi z dworca kolejowego wynosi około 30 UAH, a od dworca autobusowego 40 UAH. Negocjacji ceny przed wyjazdem!

Z lotniska trolejbusem numer 9 na Uniwersytecie Iwana Franki, zawrócić na Stefanyka ul. i weź drugi w lewo, Dudajewa. Następnie skręcić w lewo na Tomashivskoho i drugi budynek po prawej - to Kosmonaut!

***
Jeśli chcesz, możemy spotkać się na lotnisku!

Uwaga: należy poinformować nas o tym co najmniej 12 godzin. przed przyjazdem, więc możemy zorganizować wszystko!

***

Alternatywnie można wziąć taksówkę, która powinna kosztować około 40 do 50 UAH. Jeśli taksówką, proszę pamiętać, aby uzgodnić ceny przed wyjazdem!

Do zobaczenia w Kosmonaut!