X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Kosmonaut Hostel

Tomashivskoho 4, apt 5, Lviv, Ukraina

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Nowy adres!

Lwów, 4 Tomashivskoho St., apt. 5


Sposób użycia:

Z dworca kolejowego, można wziąć numer 1 lub 9 tramwajem do Holovna Poshta - Головна Пошта (Poczta Główna) zatrzymać. Następnie mijamy pomnik Shashkevych, skręcić w lewo na Kopernika ul., I iść do świateł. Skręcić w prawo, na Stefanyka Przełęczy św Biblioteka Stefanyka z jego pomnik przed nim. A następnie skręcić w pierwszą w lewo, na Chaikovskoho św Śledź około 60 m, a następny w prawo jest Tomashivskoho. Budynek nr. 4 znajduje się z lewej strony, około 50 m w dół. Wejdź do drzwi, wejść po schodach na drugie piętro i wybierz lewy drzwi! Uwaga: tramwaje kosztować 1,5 ukraińskiej hrywny.

* * *

Jeśli chcesz, możemy spotkać się na dworcu!

Uwaga: należy poinformować nas o tym co najmniej 12 godzin. przed przyjazdem, więc możemy zorganizować wszystko!

* * *

Spacerem od dworca kolejowego jest dość łatwe i malownicze też, że to tylko 2,6 km, trwa około 35 minut. Wyjdź z dworca kolejowego, chodzić prosto Czerniwiecki St, skręcić w lewo na Horodotska, a tuż przed kościołem św Yelizavety, skręcić w prawo w ul Bandery, przejść około kilometra, a na koniec trochę w lewo na Kopernyka. Na światłach skręcić w prawo w ul i wziąć Stefanyka w pierwszą w lewo, Chaikovskoho. Następnie skręcić w prawo na Tomashivskoho, a trzeci budynek po lewej stronie - to Kosmonaut!

UWAGA: Bilety na tramwaj ("kvytok") zostały zakupione na pokładzie od kierowcy i muszą zostać potwierdzone!

Z głównego dworca autobusowego, podjąć "Marshootka" (Mały Autobus do 1,75 UAH) numer 31 do centrum. Wystarczy wydrukować naszą mapę i wskazać nasze położenie kierowcy lub poprosić o "Szewczenki Pomnik", która jest przy głównej ulicy o nazwie "Prospect Svobody".

Taxi z dworca kolejowego wynosi około 30 hrywien, a od dworca autobusowego, 40 UAH. Negocjuj cenę przed wyjazdem!

Z lotniska trolejbusem numer 9 na Uniwersytecie Iwana Franki, zawrócić na Stefanyka ul. i wziąć drugi w lewo, Dudayeva. Następnie skręcić w lewo na Tomashivskoho, a drugi budynek po prawej stronie - to Kosmonaut!

* * *
Jeśli chcesz, możemy spotkać się na lotnisku!

Uwaga: należy poinformować nas o tym co najmniej 12 godzin. przed przyjazdem, więc możemy zorganizować wszystko!

* * *

Alternatywnie może wziąć taksówkę, która powinna kosztować około 40 do 50 UAH. Jeśli taksówką, proszę pamiętać, aby uzgodnić ceny przed wyjazdem!

Do zobaczenia na Kosmonaut!