X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The House Hostel Zagreb

Peljeska 5, Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:
Najprostszym sposobem jest na piechotę.
Na dworcu autobusowym iść w prawo od dworca i przejść duże skrzyżowanie tak, że jesteś po przekątnej po przeciwnej stronie. Następnie przejdź prosto mijając kościół i skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Spacer na około 20 metrów, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (ul. Pelješka) i zadzwonić do drzwi z dużym pomarańczowym budynku noszącego nasze logo. Jeśli przypadkiem nie widać nasze logo, szukać numeru domu 5!
Jeśli tramwajem, wziąć numer 7 lub 8, jeździć jeden przystanek, a następnie przejechać przez ulicę i idź prosto mijając kościół i skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Spacer na około 20 metrów, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo i można dotrzeć do schroniska. (Zaleca się, aby iść na piechotę, więc nie trzeba kupić bilet tramwajowy za jeden przystanek jest to mniej niż 10 minut spacerem).

Stacja kolejowa przejść przez ulicę i czekać na tramwaj nr. 2 lub 6 (jeśli masz na prawym tramwaju, należy pozostawić prawo od samego dworca kolejowego. Jeździć na 4 przystanki i wysiąść na przystanku o nazwie Drziceva. Przejść przez ulicę i idź prosto mijając kościół, a następnie podjąć pierwszą obracając w lewo. Spacer na około 20 metrów, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (ul. Pelješka) i zadzwonić do drzwi z dużym pomarańczowym budynku noszącego nasze logo. Jeśli przypadkiem nie widać nasze logo, poszukaj numer domu 5!

Ban Jelačić Square tramwajem nr. 6 i jeździć na 6 przystanków. Następnie wysiąść na przystanku o nazwie Drziceveva. Przejechać przez ulicę i idź prosto mijając kościół i skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Spacer na około 20 metrów, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (ul. Pelješka) i zadzwonić do drzwi z dużym pomarańczowym budynku noszącego nasze logo. Jeśli przypadkiem nie widać nasze logo, szukać numeru domu 5!

Z lotniska:
Od lotniska Pleso, można uzyskać z transportu publicznego do dworca autobusowego i najprostszy sposób, aby dostać się z dworca biustu do hostelu na piechotę. Jeśli zdecydujesz się tramwajem, dostać się na nie. 7 lub 8, jeździć na jednym przystanku, wysiąść z tramwaju i przejść przez ulicę. Idź prosto mijając kościół, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Spacer na około 20 metrów, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo i można dotrzeć do schroniska.

Można również wziąć taksówkę na nasz adres: The House Hostel, Pelješka 5