X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Hostel

3 Clifton Terrace, EH12 5DR, Edinburgh, Szkocja

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd pociągiem:
Hostel położony jest naprzeciwko dworca kolejowego Haymarket. Wyjście z dworca i przejść przez ulicę. Hostel znajduje się po lewej stronie. Od dworca kolejowego Waverley postępuj zgodnie z instrukcjami autobusowe poniżej.

Dojazd autobusem:
Z lotniska, podejmują transport LRT autobus numer 100 i wysiąść na Haymarket Station. Znajdujemy się naprzeciwko dworca. Od St Andrews Street Station Bus to 25 minut pieszo lub LRT autobus numer 12, 26 i 31 od strony ogrodów Princes Street i wysiąść na Haymarket.

Przybywających drogą powietrzną:
Weź LRT autobus 100 z zewnątrz budynku terminalu i wysiąść na Haymarket station.There jest połączenie autobusowe z lotniska z powrotem na lotnisko naprzeciwko hostelu.

Dojazd samochodem:
Zbliża z Glasgow lub A8 (Edinburgh Airport), postępuj zgodnie z A8 do centrum Edynburga aż do dworca Haymarket i Hostel znajduje się po lewej stronie. Parking jest dostępny na Morrison Street Parking NCP, 6-24 godzin jest 9,50. Ceny mogą ulec zmianie.

Przybywając na piechotę:
Od głowy Princes Street w kierunku Frasers towarowy w dzielnicy West End. Dalej prosto wzdłuż Shandwick Place następnie prosto na West Maitland Street, w stronę Haymarket wieży zegarowej. Przełóż Grosvenor Street po prawej stronie i Hostel znajduje się po prawej stronie, naprzeciwko dworca Haymarket. Około 20-25 min spacerem.