X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Hostel

3 Clifton Terrace, EH12 5DR, Edinburgh, Szkocja

Mapa i dojazd


76%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 81%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd pociągiem:
Hostel położony jest naprzeciwko dworca kolejowego Haymarket. Wyjście z dworca i przejść przez ulicę. Hostel znajduje się po lewej stronie. Od dworca kolejowego Waverley, wykonaj poniższe instrukcje autobusowe.

Dojazd autobusem:
Z lotniska, podejmują LRT autobus numer 100 i wysiąść na stacji Haymarket. Znajdujemy się naprzeciwko dworca. Z St Andrews Street Station Bus jest 25 minut spacerem lub wziąć LRT autobus numer 12, 26 lub 31 od strony ogrodów Princes Street i wysiąść na Haymarket.

Przyjeżdżając Air:
Weź autobus LRT 100 z zewnątrz budynku terminalu i wysiąść przy stacjach na Haymarket Link jest lotnisko autobus z powrotem na lotnisko naprzeciwko hostelu.

Dojazd samochodem:
Zbliża z Glasgow lub Edynburgu A8 (Airport), postępuj zgodnie z A8 do centrum Edynburga aż do stacji Haymarket i Hostel znajduje się na lewej stronie. Parking jest dostępny na Morrison Street NCP, 6-24 godzin jest 9.50. Ceny mogą ulec zmianie.

Przybyciu na piechotę:
Od Princes Street płyniemy sklepie Frasers na West Endzie. Dalej prosto wzdłuż Shandwick Place następnie prosto na West Maitland Street, w stronę Haymarket wieży zegarowej. Przejść ulicę w Grosvenor prawej stronie i Hostel znajduje się po prawej stronie, naprzeciwko dworca kolejowego Haymarket. Ok. 20-25 min spacerem.