X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Hostel Paulista

Rua Pamplona, 793, Jardins, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Guarulhos Airport:
1-cia opcji:
Zarezerwuj nasz transfer, gdy pracownik własnej Hostel Paulista będzie ciebie. Jest to konieczne, następujące informacje: imię i nazwisko gości, numer lotu przyjazdu, terminal, lotnicze, miasto wyjazdu i ilość osób.
1 osoba: R 75,00 dolarów
2 osoby: R 85,00 dolarów
3 osoby: R 95,00 dolarów

2-ga opcji:
Na lotnisku, poszukaj Circuit Hotel autobusowego (około R 38,00 dolarów), co pozostawi Cię bardzo blisko do hostelu Paulista. Poproś, aby wysiąść na 'Hotel Maksoud Plaza. W tym samym kierunku co samochód, idź dalej i skręcić w pierwszą w lewo ("Rua Pamplona" - Pamplona Street), przejechać przez Avenida Paulista, idź dalej na tej samej ulicy na 1 bloku i szukać numeru 795 (po lewej stronie) obok "Restaurante Bassano"

3-cia opcji:
Na lotnisku szukać autobusu na lotnisko Autobus (numer 257 lub 299), czyli od 05:00 do 00:00 i ma kosztować około R 4,00 dolarów. Wysiąść z autobusu na dworcu Tatuape metra. Po dotarciu do stacji, przejść do stacji metra (około R $ 3.00) i przejdź do Barra Funda (czerwona linia). Wysiąść na stacji zmienić Se pociągów i śledzić Jabaquara kierunek, na niebieskiej linii. Należy wysiąść na stacji Paraiso i po prostu przed siebie, zmienić linie ponownie w Vila Madalena sirection, linia zielona. Wreszcie, wysiąść na stacji Trianon-MASP a on przeszedł przez kołowrót, szukać wyjścia Rua Pampeluna (ta stacja ma 2 wyjścia, upewnij się, że jest w odpowiednim wyjściu Rua Pamplona). Po wyjściu z dworca, spacerem w dół Rua Pampeluny, pomiędzy 'Onofre' drogeriach i chodź Sao Paulo "1 blok i szukać numeru 795, obok" Restaurante Bassano "

Od lotniska Congonhas:
Opuścić lotnisko i szukać przystanku autobusowego przed wyjściem, w pobliżu przejścia. Wsiąść do autobusu w kierunku Parque Dom Pedro II (5185-10) i poprosić, aby wysiąść na Alameda Santos momencie przed szpitalem Brigadeiro (ok. 28 min). Przejść przez ulicę, chodzić w Alameda Santos na 3 bloki i skręcić w lewo na Rua Pampeluna. Sprawdzić numer 795, tuż obok "Restaurante Bassano"

Od Viracopos Airport (Campinas)
Na lotnisku szukać autobusu z kierunku dworca autobusowego w Campinas (około R 3,50 dolarów). Po przybyciu na dworzec autobusowy, kupić bilet przez spółkę Cometa z celem do Sao Paulo (około R 30,00 dolarów / 01h30min). Przybywając w Sao Paulo w Tiete dworca autobusowego, wysiąść i przejść do stacji metra Tiete (bilet: o R 3,00 dolarów). Metrem do przeznaczenia Jabaquara (linia niebieska), skok na stacji Paraiso i po prostu przed siebie, zmienić linie do Vila Madalena kierunku, linia zielona. Wreszcie, wysiąść na stacji Trianon-MASP i przechodzącej przez kołowrót, szukać wyjścia Rua Pampeluna (ta stacja ma 2 wyjścia, upewnij się, że jest w odpowiednim wyjściu R: Pampeluna). Po wyjściu z dworca, spacerem w dół Rua Pampeluny, pomiędzy Drogerie "Onofre" i "Sao Paulo". Spacer 1 blok i szukać numeru 795, obok "Restaurante Bassano".
Uwaga: Jeżeli lecisz z Azul lotnicze, które oferują bezpłatny transport do Sao Paulo do dworca autobusowego Barra Funda. Pobierz w metrze, a następnie do Koryntian-Itaquera kierunku (linia czerwona). Przełącz na stacji Se zmienić linie i przejść do kierunku Jabaquara (niebieska linia) i wysiąść na stacji Paraiso. Po prostu przed siebie, zmiany linii ponownie, co oznacza, Vila Madalena, linia zielona. Wreszcie, wysiąść na stacji Trianon-MASP i przejść przez kołowrót, szukać wyjścia Rua Pampeluna (ta stacja ma 2 wyjścia, upewnij się, że jest w odpowiednim wyjściu Rua Pamplona). Po wyjściu z dworca, spacerem w dół Rua Pampeluna (Pamplona street), między Drogerie "Onofre" i "Sao Paulo". Spacer 1 blok i szukać numeru 795, obok "Restaurante Bassano.

Z dworca autobusowego Jabaquara:
Wprowadź metrem i postępuj niebieską linię do kierunku Tucuruvi. Wysiąść na Paraiso stacji i po prostu przed siebie, zmienić linie do Vila Madalena kierunku, linia zielona. Wysiąść na stacji Trianon-MASP i przechodzącej przez kołowrót, szukać wyjścia Rua Pampeluna (ta stacja ma 2 wyjścia, upewnij się, że jest w odpowiednim wyjściu Rua Pamplona). Po wyjściu z dworca, spacerem w dół Rua Pampeluna (Palmplona street), pomiędzy "Onofre 'drogerie i" Sao Paulo ". Spacer 1 blok i szukać numeru 795, obok "Restaurante Bassano.

Z dworca autobusowego Tiete:
Metrem do przeznaczenia (linia niebieska) Jabaquara, wysiąść na stacji i po prostu Paraiso przed, zmiany linii w Vila Madalena kierunku, zielonej linii. Wysiąść na stacji Trianon-MASP i przechodzącej przez kołowrót, szukać wyjścia Rua Pampeluna (ta stacja ma 2 wyjścia, upewnij się, że jest w odpowiednim wyjściu Rua Pamplona). Po wyjściu z dworca, spacerem w dół Rua Pampeluna (Palmplona street), pomiędzy "Onofre 'drogerie i" Sao Paulo ". Spacer 1 blok i szukać numeru 795, obok "Restaurante Bassano.


Od dworca autobusowego w Barra Funda:
Wpisz metro i głowę do Koryntian-Itaquera kierunku (linia czerwona). Należy wysiąść na stacji Se zmienić linie do kierunku Jabaquara (niebieska linia) i wysiąść na stacji Paraiso i po prostu przed siebie, zmienić linie do Vila Madalena kierunku, linia zielona. Wysiąść na stacji Trianon-MASP i przechodzącej przez kołowrót, szukać wyjścia Rua Pampeluna (ta stacja ma 2 wyjścia, upewnij się, że jest w odpowiednim wyjściu Rua Pamplona). Po wyjściu z dworca, spacerem w dół Rua Pampeluna (Palmplona street), pomiędzy "Onofre 'drogerie i" Sao Paulo ". Spacer 1 blok i szukać numeru 795, obok "Restaurante Bassano.