X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Great Wall Box House

No. Jia 18, XiDui Main Street, Gubeikou Village, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: No Jia 18, XiDui Main Street, Gubeikou Wieś, Miyun 密云 县 古北口 镇 古北口 村东 关 甲 18 号

Autobusem:
Weź No.980 autobus ekspresowy na Dongzhimen PKS (东直门 交 枢纽), wysiąść na ostatnim przystanku Miyun Changtu Chezhan (密云 长途 车站), (około 1,5 godziny), przejść przez ulicę, aby dowiedzieć się autobus Mi 25 (密 25) (55 km, 1,5 godziny, a koszty RMB7), autobus jedzie co 1 godzinę (ostatni jest o 16:50. proszę pytać miejscowych ludzi w autobusie, który chcesz wysiąść na Yong czerwca Road (拥军 路) przed Tunel Gubeikou znajdziesz rzeki, a następnie iść z powrotem do południowej stronie rzeki, zrobić prawo o 10 min spacerem, aby znaleźć wielki znak "Great House Box ściany".


Autobusem + Taxi:
Weź No.980 autobus ekspresowy na Dongzhimen PKS (东直门 交 枢纽), wysiąść na ostatnim przystanku Miyun Changtu Chezhan (密云 长途 车站), (około 1,5 godziny), a następnie wziąć taksówkę (45 minut, 120-150 RMB / samochód , postarać się o 120 RMB), powiedzieć kierowcy, który chcesz odwiedzić Gu Bei Kou (古北口), należy poprosić go (ją), zadzwoń do nas, możemy wybrać się za darmo w dowolnym miejscu na Gubeikou.

Przejazd przez siebie:
Expressway Jingcheng (京承高速 公路) - start z Pekinu, pozostawić na Taishitun (太师 屯), następnie G101 autostrady (101 国 道 承德 方向), około 17 km będzie przybywać w Mieście Gubeikou, skręcić w prawo przed tunelem Gubeikou do Yong czerwca Road (拥军 路), po 2 min jazdy