X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Garden Backpacker

Santiago 19, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Weź autobus z lotniska i wysiąść na stacji kolejowej Santa Justa. Chodzić na prawo wzdłuż Avenida Jose Laguillo; na górze wiaduktu, wsiąść do autobusu nr 32 i wysiąść na Plaza Ponce de León. Przejść przez ulicę, a zobaczysz Calle Santiago przed tobą. Jesteśmy na numer 19!
Alternatywnie taksówką będzie kosztować około € 25-25. Odległość jest 13 trwa około 25 minut.

Od dworca kolejowego Santa Justa:
Wsiąść do autobusu nr 32 zmierza w kierunku Plaza Duque de la Victoria. Wysiąść na Plaza Ponce de León. Przejść przez ulicę, a zobaczysz Calle Santiago przed tobą. Jesteśmy na numer 19!

Od dworca autobusowego Prado de San Sebastian:
Autobusem nr 1 zmierza w kierunku Barqueta i wysiąść na czwartym przystanku - Recaredo, zwany również Plaza Carmen Benitez. Przejść przez ulicę i idź około 30m w przeciwnym kierunku autobus jechał. Zmniejsz Calle Guadalup po prawej stronie; że łączy się z Calle Santiago i jesteśmy pod numerem 19!

Od dworca autobusowego Plaza de Armas:
Autobusem # C3 dzieje w kierunku Prado de San Sebastian i wysiąść na María Auxiliadora (Puerta Osario). Skręć w prawo w dół Calle Puñonrostro i iść prosto przez pięć minut, przechodząc przez Calle Jauregui jak dobrze, aż dojdziesz do kościoła Santa Catalina (trzeba przejść plac Ponce de Leon). Gdy dojdziesz do Santa Catalina Kościoła trzeba przejść przez ulicę; tam znajdziesz Calle Santiago (jest bar o nazwie La Freski na rogu). Znajdziesz nas na numer 19.