X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Explorers Guesthouse and Hostel

No 128 & 130 Jalan Tun H.S Lee, Kuala Lumpur, Malezja

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz hostel znajduje się bardzo blisko Rynku Głównego i dzielnicy Chinatown w Kuala Lumpur (Petaling Street).

Z Kuala Lumpur (KLIA) airpot:

Od KL International Airport (KLIA), podejmują ekspresowe Rail Link (ERL) do KL Sentral. Podróż pociągiem zajmie około 30 minut i kosztuje RM 35.00 w jedną stronę.
Następnie podejmuje KL Kelana Jaya szybkiej linii LRT do Pasar Seni Station (jedna stacja od KL Sentral, działające od 6 rano do około 12 północy).
Po wyjściu ze stacji LRT Pasar Seni, pls skręcić w prawo iść w kierunku Petaling Street (Chinatown) kierunku. Przed osiągnięciem Ulica Petaling można zobaczyć oddział CIMB banku i Lai Foong restaurację na lewo na skrzyżowaniu Jln Tun HS Lee. Pls iść w kierunku Lai Foong Restaurant. Jesteśmy zaledwie kilka kroków od drzwi 'Lai Foong Restaurant. Istnieje wiele roślin bambusa przed naszym hostelu. Spacerem od stacji LRT Pasar Seni do naszego hostelu trwa około 5 minut.

Z KLIA2

Od KLIA2, kupić SKYBUS (RM10 jedną stronę) / AEROBUS (RM10 jedną stronę) biletów w hali przylotów. Autobus zabierze Cię do KL Sentral w mieście ok.. 1 godzina 15 minut.
Z KL Sentral, użyj LRT, jak opisano powyżej.

Z KLIA lub KLIA2 używając Airport Taxi:

Daj taksówkarz adres i powiedzieć mu, że nasz hostel jest w pobliżu KL Central Market i Bangkok Bank. Proszę poprosić taksówkarza, aby włączyć do Jalan Petaling (obok kompleksu handlowego Kotaraya, naprzeciwko łuku Petaling Street). Następnie skręcić w lewo na Winsin Hotel i skręcić w lewo do Jalan Tun HS Lee w Bangkok Bank.
Podróż powinna trwać około 1 godziny.
Koszt: około RM80.00 - RM100.00. Proszę zwrócić uwagę, że pomiędzy 12am 6 rano, jest płatny w wysokości 50%.

Pieszo od Bus Terminal Pudu sentral

Z terminalu autobusowego Pudu Sentral, wzdłuż Jalan Tun Tan Cheng Blokada kierunku Petaling Street (Chinatown) / kompleksu handlowego Kotaraya.
Po przejściu Jalan Sultan i Jalan Petaling (z ulicy Petaling łuku i dużym ekranie telewizora), skręcić w prawo na skrzyżowaniu Jalan Tun HS Lee, gdzie oddział CIMB Bank i Lai Foong restauracji znajdują. Nasz hostel znajduje się zaledwie 50 m od skrzyżowania. Istnieje wiele roślin bambusa przed naszym hostelu.

Pieszo od stacji LRT Masjid Jamek

Z KL LRT Jamek stacji Masjid szybkiego Star Line, wzdłuż Jalan Tun Perak wobec kierunku Masjid Sentral / Bukit Bintang, skręcić w prawo na skrzyżowaniu Jalan Tun HS Lee. Następnie wzdłuż Jalan Tun HS Lee, aż zobaczysz Bangkok Banku po prawej stronie. Schronisko jest około 50m od Bangkok Banku na tej samej ulicy.

Proszę odnieść się do map dostarczonych na Hostelworld.com do dokładnej lokalizacji.