X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Explorers Guesthouse and Hostel

No 128 & 130 Jalan Tun H.S Lee, Kuala Lumpur, Malezja

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz hostel znajduje się bardzo blisko Rynku Głównego i Chinatown w Kuala Lumpur (Petaling Street).

Z Kuala Lumpur International airpot (KLIA):

Od międzynarodowego lotniska w KL (KLIA), podejmują ekspresowe Rail Link (ERL) do KL Sentral. Podróż pociągiem trwa około 30 minut i kosztuje RM 35.00 jeden sposób.
Następnie podejmuje Szybki KL Kelana Jaya linii LRT do stacji Pasar Seni (jeden przystanek od KL Sentral, działa od 6 rano do około 12 północy).
Po wyjściu ze stacji LRT Pasar Seni (przeciwieństwem jest Central Market jest duży parking), pls iść w kierunku ulicy Petaling (Chinatown) kierunku. Przed dotarciem Ulica Petaling można zobaczyć Lai Foong Restauracja na lewo na skrzyżowaniu Jln Tun HS Lee. Pls iść w kierunku Lai Foong Restaurant. Jesteśmy z dala od Lai Foong restauracji zaledwie kilka drzwi ". Istnieje wiele roślin bambusa przed naszym hostelu. Spacer od stacji LRT Pasar Seni do naszego hostelu trwa około 5 minut.

Z KLIA2

Od KLIA2, kupić Skybus (RM10 jedną stronę) / Aerobusu (RM10 bilet w jedną stronę) w hali przylotów. Autobus zabierze Cię do KL Sentral w mieście w ok. 1 godzina 15 minut.
KL Sentral użyć LRT, jak opisano powyżej.

Z KLIA lub KLIA2 używając Airport Taxi:

Daj taksówkarz adres i powiedzieć mu, że nasz hostel jest w pobliżu KL Central Market i Bangkok Bank. Proszę poprosić taksówkarza, aby włączyć się do Jalan Petaling (obok kompleksu handlowego Kotaraya, naprzeciwko ulicy Petaling łuku). Następnie skręcić w lewo na Winsin Hotel i skręcić w lewo do Jalan Tun HS Lee w Bangkok Bank.
Podróż powinna trwać około 1 godz.
Koszt: około RM80.00 - RM100.00. Proszę zwrócić uwagę, że między 12am 6 rano, jest dopłata w wysokości 50%.

Spaceru od Pudu sentral Bus Terminal

Z terminalu autobusowego Pudu Sentral, wzdłuż Jalan Tun Tan Cheng Blokada kierunku Petaling Street (Chinatown) / kompleksu handlowego Kotaraya.
Po przejściu Jalan Sultan i Jalan Petaling (z ulicy Petaling łuku i dużym ekranie telewizora), skręcić w prawo na skrzyżowaniu Jalan Tun HS Lee, gdzie Lai Foong Restauracja znajduje. Nasz hostel znajduje się zaledwie 50 m od skrzyżowania. Istnieje wiele roślin bambusa przed naszym hostelu.

Spacerem od stacji LRT Masjid Jamek

Od stacji Jamek LRT Star Line szybkiego KL Masjid, wzdłuż Jalan Tun Perak wobec kierunku Pudu Sentral / Bukit Bintang, skręcić w prawo na skrzyżowaniu Jalan Tun HS Lee. Następnie wzdłuż Jalan Tun HS Lee, aż zobaczysz Bangkok Banku po prawej stronie. Hostel znajduje się około 50m od Bangkoku Banku na tej samej ulicy.

Proszę zapoznać się z mapą świadczone na Hostelworld.com do dokładnej lokalizacji.