X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Connemara Hostel (Sleepzone)

Leenane, Connemara, Irlandia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Skocz Na skoczyć z Galway Biuro:

Jak to działa - proste (! I przyjemny) sposób na podróż do The Connemara Hostel jest z Galway Biuro. Autobus zbiera w Sleepzone Galway codziennie o 09:45, robi objazd Connemara, i można Jump Off w Connemara Hostel około 14:00. Kiedy chcesz, aby powrócić do Galway można po prostu wskoczyć na kolejny zakończyć zwiedzanie Connemara i powrócić do Galway o około 18:00. Bilety ulgowe są dostępne w recepcji w Sleepzone Galway.

Ta wycieczka obejmuje Ashford Castle, Cong, Kylemore Abbey & Gardens, na dolinę i Killary Inagh fiord.

Samochodem:

Wskazówki dla użytkowników nawigacji satelitarnej / GPS: Irish raster: L 8200 6200 Szerokość / długość geograficzna: 53,5941, -9,7816.

Od Galway:
Connemara Hostel znajduje się 50 km od miasta Galway.

Weź Clifden Road (N59) z Galway i przekazać Moycullen i Oughterard. Na Maam Cross skręcić w prawo nagłówek do Maam i Leenane. Connemara Hostel (Sleepzone) znajduje się 6 km przeszłości Leenane (na Clifden Droga) - znak na prawej stronie pokazuje, gdzie się zwrócić do schroniska.

Inagh Dolina: Alternatywa (nieco dłużej, ale piękne) Trasa prowadzi przez Inagh Valley.

Od Galway iść prosto przez Maam Cross aż do wnęki okiennej. Na Recess skręcić w prawo nagłówek do Inagh Valley. Na końcu drogi w prawo. Pojawi się znak wskazujący, gdzie się zwrócić do The Connemara Hostel po 6 km.

Od Castlebar / Westport:
Connemara Hostel znajduje się około 35 km od Westport.

Weź N59 w kierunku Leenane, Clifden. 5kms po Leenane skręcić w prawo od głównej drogi. Connemara Hostel znajduje się 1 km na tej drodze - tuż obok centrum Adventure - i blisko wody.

Autobusem:
Bus Eireann oferuje bezpłatne usługi dla Leenane Galway i Westport latem i tygodniowej służby w okresie zimowym. Więcej informacji można znaleźć www.buseireann.ie.