X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Clarence Park

7 Clarence Square, Toronto, Kanada

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobus z lotniska:
Weź autobus Airport Express do "Hyatt Regency Toronto (króla)" stop. Spacer na południe, wzdłuż ulicy Piotra (Blue Jays Way) dla jednego bloku do Wellington Street. Skręcić w prawo (na zachód) na Wellington Street i zajrzeć do parku. Znajdujemy się na prawej (północnej) stronie parku. Całkowity czas spaceru jest tylko około 3 minuty.

Z dworca autobusowego (Toronto Coach Terminal):
Wsiąść do autobusu 6 Bay Street South King Street i poprosić o bilet transferu. Na King Street, pokazać swój transfer i wziąć 503, 504 lub 508 tramwaj (tramwaj) na zachód i wysiąść na Spadina Avenue. Stamtąd pieszo jeden krótki blok na południe wzdłuż Spadina aż do Clarence Square (wskazówka: spójrz na stacji benzynowej PETRO Kanada). Znajdujemy się w północnej części parku.

Od dworca kolejowego (Union Station): Spacer na północ wzdłuż ulicy Jorku na jednym krótkim bloku do Wellington Street. Skręcić w lewo (na zachód) na Wellington Street i dalej idąc wzdłuż Wellington na około 10 minut, aż po krańce drogowych i dojdziesz do parku. Znajdujemy się na prawej (północnej) stronie parku.

Jazdy od Niagara Falls:
Weź QEW i kierować się drogowskazami na centrum Toronto (raz w Toronto, QEW zmienia w Gardiner Expressway). Zamknąć Gardiner Expressway w Spadina Avenue. Idź na północ wzdłuż Spadina na 3 bloki, aż dojdziesz Clarence Plac (Wskazówka:. Ok. 100 metrów na północ od Front Street). Skręć w prawo na placu, a następnie Clarence tę drogę, ponieważ pętle wokół parku. Znajdujemy się w północnej części parku.

Jazdy od lotniska i Detroit / Windsor:
Postępuj zgodnie z drogowskazami na Highway 427 Southbound. Wyjdź z 427 do Eastbound QEW (raz w Toronto, QEW zmienia w Gardiner Expressway). Zamknąć Gardiner Expressway w Spadina Avenue. Idź na północ wzdłuż Spadina na 3 bloki, aż dojdziesz Clarence Plac (Wskazówka:. Ok. 100 metrów na północ od Front Street). Skręć w prawo na placu, a następnie Clarence tę drogę, ponieważ pętle wokół parku. Znajdujemy się w północnej części parku.

Jazdy od Montrealu: Weź 401 Westbound kierunku Toronto. Raz w Toronto, podejmują Don Valley Parkway (DVP) Southbound. Wyjdź na Richmond Street i jechać na zachód wzdłuż Richmond (jest to jedyny kierunek można przejść). Śledź Richmond około 2 kilometrów na Peter Street. Skręć w lewo na Piotra. Śledź Peter Wellington Street. Skręcić w prawo w Wellington. Znajdujemy się w północnej części parku.