X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Clarence Park

7 Clarence Square, Toronto, Kanada

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UP pociąg ekspresowy (w służbie od 6 czerwca 2015):
Weź UP Express do stacji Union (ostatni) zatrzymać. Od Union Station, chodzić na północ wzdłuż ulicy Jorku dla jednego krótkiego bloku do Wellington Street. Skręć w lewo (na zachód) na Wellington Street i dalej idąc wzdłuż Wellington na około 10 minut, aż po krańce drogowych i dojdziesz do parku. Znajdujemy się na prawo (na północ) stronie parku.

Z dworca autobusowego (Toronto Coach Terminal):
Wsiąść do autobusu 6 Bay Street południe do King Street i poprosić o bilet transferu. Na King Street, pokazać swój transfer i wziąć tramwaj tramwaj) na zachód (503, 504 lub 508 i wysiąść na Spadina Avenue. Stamtąd pieszo jeden krótki blok na południe wzdłuż Spadina aż Clarence Square (podpowiedź: szukać stacji benzynowej Petro Canada). Znajdujemy się na północnej stronie parku.

Od dworca kolejowego (Union Station): Spacer na północ wzdłuż ulicy Jorku dla jednego krótkiego bloku do Wellington Street. Skręć w lewo (na zachód) na Wellington Street i dalej idąc wzdłuż Wellington na około 10 minut, aż po krańce drogowych i dojdziesz do parku. Znajdujemy się na prawo (na północ) stronie parku.

Jadąc z Niagara Falls:
Weź QEW i kierujemy się do centrum Toronto (raz w Toronto, QEW zmienia Gardiner Expressway w). Gardiner Expressway zamknąć w Spadina Avenue. Idź na północ wzdłuż Spadina na 3 bloki, aż dojdziesz Clarence Square (hint: ok. 100 metrów na północ od Front Street). Skręć w prawo na Clarence Square, po tej drodze, jak pętle wokół parku. Znajdujemy się na północnej stronie parku.

Jadąc z lotniska lub Detroit / Windsor:
Postępuj zgodnie z drogowskazami na Highway 427 Southbound. Wyjdź z 427 w kierunku wschodnim QEW (raz w Toronto, QEW zmienia Gardiner Expressway w). Gardiner Expressway zamknąć w Spadina Avenue. Idź na północ wzdłuż Spadina na 3 bloki, aż dojdziesz Clarence Square (hint: ok. 100 metrów na północ od Front Street). Skręć w prawo na Clarence Square, po tej drodze, jak pętle wokół parku. Znajdujemy się na północnej stronie parku.

Jazda z Montrealu: Weź westbound 401 w kierunku Toronto. Raz w Toronto, wziąć Don Valley Parkway (DVP) Southbound. Wyjdź na Richmond Street i jazdy na zachód wzdłuż Richmond (jest to jedyny kierunek można przejść). Śledź Richmond przez około 2 kilometrów do Peter Street. Skręć w lewo na Piotrze. Śledź Piotrowi Wellington Street. Skręć w prawo na Wellington. Znajdujemy się na północnej stronie parku.