X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Clarence Park

7 Clarence Square, Toronto, Kanada

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobus z lotniska:
Weź autobus Airport Express do "Hyatt Regency Toronto (króla)" stop. Spacer na południe, wzdłuż ulicy Piotra (Blue Jays Way) dla jednego bloku do Wellington Street. Skręcić w prawo (na zachód) na Wellington Street i zajrzeć do parku. Znajdujemy się na prawej (północnej) stronie parku. Całkowity czas spaceru jest tylko około 3 minuty.

Z dworca autobusowego (Toronto Coach Terminal):
Wsiąść do autobusu 6 Bay Street South King Street i poprosić o bilet transferu. Na King Street, pokazać swój transfer i wziąć 503, 504 lub 508 tramwaj (tramwaj) na zachód i wysiąść na Spadina Avenue. Stamtąd pieszo jeden krótki blok na południe wzdłuż Spadina aż do Clarence Square (wskazówka: spójrz na stacji benzynowej PETRO Kanada). Znajdujemy się w północnej części parku.

Od dworca kolejowego (Union Station): Spacer na północ wzdłuż ulicy Jorku na jednym krótkim bloku do Wellington Street. Skręcić w lewo (na zachód) na Wellington Street i dalej idąc wzdłuż Wellington na około 10 minut, aż po krańce drogowych i dojdziesz do parku. Znajdujemy się na prawej (północnej) stronie parku.

Jazdy od Niagara Falls:
Weź QEW i kierować się drogowskazami na centrum Toronto (raz w Toronto, QEW zmienia w Gardiner Expressway). Zamknąć Gardiner Expressway w Spadina Avenue. Idź na północ wzdłuż Spadina na 3 bloki, aż dojdziesz Clarence Plac (Wskazówka:. Ok. 100 metrów na północ od Front Street). Skręć w prawo na placu, a następnie Clarence tę drogę, ponieważ pętle wokół parku. Znajdujemy się w północnej części parku.

Jazdy od lotniska i Detroit / Windsor:
Postępuj zgodnie z drogowskazami na Highway 427 Southbound. Wyjdź z 427 do Eastbound QEW (raz w Toronto, QEW zmienia w Gardiner Expressway). Zamknąć Gardiner Expressway w Spadina Avenue. Idź na północ wzdłuż Spadina na 3 bloki, aż dojdziesz Clarence Plac (Wskazówka:. Ok. 100 metrów na północ od Front Street). Skręć w prawo na placu, a następnie Clarence tę drogę, ponieważ pętle wokół parku. Znajdujemy się w północnej części parku.

Jazdy od Montrealu: Weź 401 Westbound kierunku Toronto. Raz w Toronto, podejmują Don Valley Parkway (DVP) Southbound. Wyjdź na Richmond Street i jechać na zachód wzdłuż Richmond (jest to jedyny kierunek można przejść). Śledź Richmond około 2 kilometrów na Peter Street. Skręć w lewo na Piotra. Śledź Peter Wellington Street. Skręcić w prawo w Wellington. Znajdujemy się w północnej części parku.