X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do The Brit Hostel Zagreb

Zagreb, Kaciceva 3/1-3/2, Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google W przypadku podróży autobusem - będzie przybywać w dworca autobusowego w Zagrzebiu (ul. Drziceva). Tramwajem nr. 6 (w kierunku Črnomerec) i wyjściem na 7 stacji (Britanski TRG - brytyjski kwadrat). Spacer 30 metrów do przodu i po lewej stronie można znaleźć ulicę Andrija Kacic Miosic i hostel BRIT na nie. 3b.

Jeśli podróżujesz pociągiem - będzie przybywać na głównym dworcu kolejowym w Zagrzebiu. Tramwajem nr. 6 (w kierunku Črnomerec) kierując się na zachód i zjazd na 4 stacji (Britanski TRG - brytyjski kwadrat). Spacer 30 metrów do przodu i po lewej stronie można znaleźć ulicę Andrija Kacic Miosic i Brit Hostel Zagrzeb, na nie. 3b.

W przypadku podróży samolotem - dojedziesz do lotniska w Zagrzebiu "Pleso", 20 minut drogi od naszego hostelu i centrum miasta Zagrzeb. Można wziąć taksówkę lub Croatia Airlines autobus, który jedzie do dworca autobusowego w Zagrzebiu. Autobus odjeżdża o każdej pełnej godzinie i co pół godziny przed terminalem na lotnisku; można kupić bilet od kierowcy autobusu. Po przyjeździe na dworzec autobusowy w centrum miasta można dojechać taksówką lub tramwajem nr. 6 (w kierunku Črnomerec) i wyjściem na 7 stacji (Britanski TRG-brytyjski kwadratowy). Spacer 30m dalej i po lewej stronie można znaleźć ulicę Andrija Kacic Miosic i Brit Hostel Zagrzeb, na nie. 3b.