X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do The Blarney Hotel & Golf Resort

Tower, Blarney, Cork, Irlandia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Podróżując Samochodem:
Kierowcą lub samochody z napędem własnym mogą być organizowane przez hotel. Prosimy o kontakt z rezerwacji Resort

Od Dublin:
Po zrobieniu M8 Fermoy przez przekazać M8 połączą w N8. Kontynuuj na tej drodze i na rondzie Dunkettle Interchange podjąć 3rd exit, a następnie połączyć na N8 (oznakowane Cork) Wprowadzanie Cork. Na rondzie 1 zjazd na N8 (oznakowana Cork). Trwać około dwóch kilometrów, w drogę poślizgu na estakadzie Tivoli. Kierujemy się do Limerick przez Blackpool i na N20. Na Clogheenmilcon Interchange oddział lewo, potem na rondzie zjazd 2nd na R617 (Znak zamieścił Blarney) dalej do przodu na R617 poprzez Blarney a następnie Wprowadzanie wieżę. Skręcić w prawo pod górę na dwa km i jesteśmy na prawej stronie.

Z Galway / Limerick:
Korzystanie z N20 Limerick Droga dalej do przodu Charleville, Buttevant, Newtwopothouse i Mallow. Nadal przekazuje na N20 wprowadzając Rathduff. Na Clogheenmilcon Interchange oddział lewo, potem na rondzie zjazd 2nd na R617 (oznakowane Blarney). Kontynuuj dalej na R617 poprzez Blarney a następnie Wprowadzanie wieżę. Skręcić w prawo pod górę na dwa km i jesteśmy na prawej stronie.

Podróżowanie koleją:
Można dotrzeć do Cork City ze wszystkich głównych miast. Główny dworzec kolejowy w Cork City jest Kent Station. Jesteśmy około 20 minut jazdy samochodem od tej stacji.

Odwiedź www.irishrail.ie dla czasów i taryf.

Podróżowanie samolotem:
Cork International Airport znajduje się 20 minut jazdy taksówką od hotelu. Lotnisko Shannon można dojechać w mniej niż 2 godziny. Ustalenia mogą być również wykonane na lądowanie śmigłowców w Blarney Golf Resort.

Dla użytkowników Sat Nawigacja N51 56 '13.3 "37" i W8 44.1' jako miejsce współrzędnych.

Odwiedź www.corkairport.com lub www.shannonairport.com
uzyskać więcej informacji.